Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Domagam się interREGIO do Trójmiasta!

Czy chcesz interREGIO na trasie Warszawa - Trójmiasto?
TAK
86%
 86%  [ 104 ]
NIE
13%
 13%  [ 16 ]
Głosowań: 120
Wszystkich głosów: 120

Autor Wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 15-03-2010, 12:42    Odpowiedz z cytatem

@ TKMaxx

A co mnie to obchodzi co bardziej się opłaca puszczać Inter City ?? Mnie obchodzi czym bardziej opłaca się jeździć mi - Tlk, IR. Przekazanie połączeń pospiesznych firmie której głównym produktem są drogie ekspresy, powoduje sytuację, że w najlepszych godzinach jeżdzą drogie ekspresy. Ktoś kto przekazał Pospieszne IC myśli chyba że to NIemcy a nie Polska. Poza tym w Czechach IC kosztuje tyle samo co pospieszny (tyle co u nas Tlk i bez żadnych idiotycznych miejscówek, bo co jak chce jechać z przesiadkami, lipa). Dwa nawet jak bym miał kasę nie widzę powodu jeżdzenia EIC, jedzie tyle samo a wagony Tlk (111A) są dla mnie wystarczające. Powinno być jak za komuny, gdzie główny nacisk był położony na tanie przewozy masowe dla ludu, a drogich ekspresów było jedynie kilka jako dodatek a nie główny produkt.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 15-03-2010, 15:55    Odpowiedz z cytatem

Zagłosowałem na TAK. Ostatnio chciałem jechać do Krakowa na RegioKarnet, niestety nie ma żadnego jakiegokolwiek skomunikowanego InterRegio na południe Polski. Mając do wyboru drogie TLK albo darmowe nic, wybrałem to drugie. Pomysł żeby przekazać pośpieszne do IC uważam za największy błąd PKP w ostatnich latach, miało być lepiej, jest gorzej ...

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Goku Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Kwi 2010

PostWysłany: 18-04-2010, 23:12    Odpowiedz z cytatem

Nie trzeba tak się upierać przy tej trasie przez Iławę i Działdowo. Jak zaczną kolejne odcinki to nadal będzie 5 godzin, a na trasie przez Bydgoszcz i Toruń już teraz można teoretycznie wytrasować pociąg na 6:20, a za rok po zakończeniu remontu w Tczewie będzie to 6 godzin, jeśli nic się nie posypie w innym miejscu.
Teraz gdy zawieszony jest poranny TLK z Gdyni do Wrocławia na tym odcinku nie można się dostać na rano do warszawy nie jadąc EIC lub trzeba wyjeżdżać o 21 dzień wcześniej.
Zresztą nawet jak ten pociąg jeździł to była to kpina z pasażerów, skład tak krótki, że zawsze jak nim jechałem to ludzie stali ja korytarzu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl