Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Demolka i dewastacja taboru PKP IC
Autor Wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 27-04-2010, 21:41    Odpowiedz z cytatem

to już wiemy gdzie i dlaczego zniknęły wagony klasy pierwszej z pociągów TLK, toż są tam wagony SPOT, nowe wagony, kuźwa jak można doprowadzić to takiego draństwa. A potem IC mówie że stare zepsute wagony dostali w spadku po PRach, a nowe wagony IC na własne życzenie niszczy na bocznicach Evil or Very Mad

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 27-04-2010, 22:41    Odpowiedz z cytatem

Pawcio, czy to są te wagony, które PKP IC przejęło od PR wraz z pociągami pospiesznymi? Dobrze byłoby to nagrać i wrzucić na YouTube a film rozesłać do mediów.

W głowie się nie mieści co beton PKP IC wyprawia. I oni chcą na giełdę?

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

xzielak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Paź 2008

PostWysłany: 27-04-2010, 22:55    Odpowiedz z cytatem

Areczek, dlatego napisałem, żeby zdjęcia przekazać ministrowi infrastruktury, niech ma w świadomości co PIC wyrabia z wagonami! Przecież to marnotrawstwo ciężkich pieniędzy na które my polacy ciężko zarabiamy i płacimy podatki!


Tą sytuacje mogę porównać do początku lat 90-tych, gdzie PLK zrobiło gruntowne remonty na bocznych liniach kolejowych, z kolei w latach 92-95 zlikwidowano tam połączenia! Kiedy nauczą szanować ciężkie pieniądze!

Drugi przykład, modernizacja E59 na 140km/h, nie dbali infrastrukturę, popadała z roku na rok i powstały liczne WOS'y, i znowu PLK woła miliardy na modernizacje E59!!

W ostatnim czasie w ruinę popada w błyskawicznym tempie E30 Kraków - Przemyśl, jeszcze 3 lata temu z Krakowa do Rzeszowa jechałem 1:50, a dziś 2:20! E30 Katowice - Kraków szkoda gadać, wolą robić tam gdzie szlakowa jest 80-100km/h Smile E30 Opole - Wrocław, na papierku jest 160km/h!


Człowiekowi szlag trafia jak PKP w ciągu ostatnich lat zmarnowali naprawdę grube miliardy! A PKP spieprzył Balcerowicz uważając że kolej powinna być samowystarczalna i radykalnie obcięto dotacje na kolej!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

loker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28-04-2010, 07:52    Odpowiedz z cytatem


Wyświetl większą mapę



//loker, nie wstawiaj zbyt dużych obrazków, które powodują, że forum się "rozjeżdża" ~Iktorn
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 28-04-2010, 10:08   

Widziałem te wagony w poniedziałek żenada we Wrocławiu też całe stado odstawione...
Powrót do góry

loker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28-04-2010, 10:50    Odpowiedz z cytatem

A czy można na ten teren od strony nastawni bądź osiedla wejść, tak na 100% legalnie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

TyDraniu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2009

PostWysłany: 28-04-2010, 12:06    Odpowiedz z cytatem

Szokujące zdjęcia...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Mih Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Maj 2009

PostWysłany: 28-04-2010, 15:14    Odpowiedz z cytatem

Legalnie nie. Faktycznie tak. Są dziury w płocie i takie tam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 28-04-2010, 15:15   

To już ku*wa wiemy, gdzie jest całe stado eleganckich wagonów! Zamiast jeździć i wozić ludzi, stoją sobie na bocznicach i stanowią mieszkania socjalne dla meneli! A na TLK-i puszcza się najgorszy szrot jaki jeszcze się ostał.

Te zdjęcia należy czym prędzej porozsyłać do mediów z nagłówkiem "Jak PKP IC dba o swój majątek". To co się ostatnio dzieje na kolei w tym chorym kraju przechodzi już ludzkie pojęcie!
Powrót do góry

Dominik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Lip 2007
Skąd: Polska

PostWysłany: 28-04-2010, 15:41    Odpowiedz z cytatem

Pięknie Kur.a Pięknie dbacie o majątek.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siw_mich Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2010
Skąd: zza Buga

PostWysłany: 28-04-2010, 16:04    Odpowiedz z cytatem

Witam
To mój pierwszy post na forum. Poruszony tym tematem zarejestrowałem się.
Napisałem do Rynku Kolejowego w tej sprawie. Oto ich odpowiedź:
"Dziennikarze w rozjazdach (służbowych) do końca tygodnia więc szybko będzie ciężko. Może ktoś jest chętny do napisania. Wrzucimy na stronę. Łukasz M. "
Proszę autora zdjęć albo inną życzliwą osobę o napisanie krótkiego artykułu popartego zdjęciami. Trzeba to nagłośnić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Wielkopolanin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lip 2007

PostWysłany: 28-04-2010, 16:53    Odpowiedz z cytatem

W Poznaniu koło ZNTK ten sam przypadek, w miarę porządne odstawione wagony stały się praktycznie złomem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawcio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 28-04-2010, 18:37    Odpowiedz z cytatem

Więc tak ....pytacie czy tam można legalnie wejsc....OCZYWISCIE ZE MOZNA!!! Ludzie wystarczy wysiaść na przystanku MPK na ul. Prądnickiej przejsc przez jezdnie i obok stacji benzynowej sa dwa wejscia oba po schodkach do góry wchodzicie na teren bez problemy nikt Was nie zatrzyma....mozecie wszytsko....tak samo od strony ul Łokietka zaraz za torami..do góry obok ruiny nastawni....i jeszcze od ulicy Składowej tez smiało mozecie wejsc...wszystko jest otwarte!!!!...Ale najłatwiej własnie od strony Prądnickiej....warto naprawde choc uważajcie jak sie wybierzecie bo dzis mnie nawet menele goniły że naruszyłem ICH prywatnosc...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

buuuuum Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Ełk

PostWysłany: 28-04-2010, 18:40    Odpowiedz z cytatem

...patologia Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawcio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Cze 2009
Skąd: Poznań

PostWysłany: 28-04-2010, 18:47    Odpowiedz z cytatem

Co do najnowszych wagonów IC....dzisiaj wzieli sie za naprawe jedynek bezprzedziałowych na kanale...ale nadal ta nowa dwójka bezprzedziałowa stoi tak jak stała otwarta...jeszcze dzis wygladała jak powinna....Rozmawiałem dzis z pracownikami na KGZcie...Nie ma ludzi do pracy...jeśli przechodza na emerytury lub umieraja nie przyjmuje sie na ich miejsce nowych ludzi...tak wiec ludzi coraz mniej do pracy...w przeciwieństwie do biur i dyrekcji....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 14 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl