Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Przejazd niepełnoletnich
Autor Wiadomość

Iktorn Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2005

PostWysłany: 01-08-2010, 21:22    Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie na lekkie zejście z tematu.

Może dlatego, jak nie mieszać RedBulla z wódką - efekt piorunujący i wcale nie dodaje skrzydeł, a daje spotkanie z ziemią...i to szybkie.

A co do tematu.
Ja nie wiem, ale osoba w wieku 15-16 lat spacerująca po albo obok dworca w środku nocy to dość niecodzienny widok. Ja gdybym zobaczył 15-latkę o 2 w nocy chodzącą w koło dworca zadzwonił bym na policję, żeby sprawdzili co jest grane. Nie zdziwcie się, jak Was policja, czy SOK zaczepi co same robicie o tej porze.

Poza tym, wiele dworców na PKP jest na noc zamykane, np od północy do 3 w nocy i nikt nie może wtedy na terenie dworca przebywać. Jednak, jak macie bilet - pewnie Was wpuszczą, nie mnie jednak, służby porządkowe mogą się Wami zainteresować.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

yusek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Cze 2008
Skąd: Gdańsk Jasień

PostWysłany: 01-08-2010, 21:35    Odpowiedz z cytatem

Czemu nie mieszać coli z kawą zapytaj się stróża nocnego. Ogólnie cały chwyt polega na tym, że kawa i cola mają kofeinę innego rodzaju, obie będę inaczej reagować z kwasami żołądkowymi przez co dojdzie do szybkiego trawienia i efekt nagłego szybkiego pobudzenia a potem jeszcze łatwiej zasnąć.
A przy okazji sposób mojej żony w sesji 2 litry tigera i siedzi się całą noc tylko pamiętać, by jeść w trakcie, bo nie czuje potrzeby a może skręcić nad ranem Very Happy

_________________
Posiadanie Gdańska jest ważniejsze od wszystkich pieniędzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl