Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Projekt rozkładu jazdy interREGIO 2010/11
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-09-2010, 16:56   Projekt rozkładu jazdy interREGIO 2010/11 Odpowiedz z cytatem

Najnowszy projekt rozkładu jazdy interREGIO 2010/2011 - stan na dzień 14 września br.

ir1.jpg
Plik ściągnięto 6481 raz(y) 222.37 KB

ir2.jpg
Plik ściągnięto 5109 raz(y) 242.09 KB

ir3.jpg
Plik ściągnięto 4379 raz(y) 210.97 KB

ir4.jpg
Plik ściągnięto 4231 raz(y) 228.14 KB

ir5.jpg
Plik ściągnięto 4277 raz(y) 210.32 KB


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pendolino Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2009
Skąd: Lublin

PostWysłany: 17-09-2010, 17:03    Odpowiedz z cytatem

Już się cieszyłem na IR Chełm - Warszawa, a w tym projekcie już go nie ma Mad Neutral Crying or Very sad

_________________
2012 - 16464 km
2013 - 25289 km
2014 - 03715 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Krix Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2010

PostWysłany: 17-09-2010, 17:07    Odpowiedz z cytatem

ale są inne ciekawe rzeczy:
Wielkopolanin także do Stalowej Woli z pominieciem Przeworska.
Zielona Gora - Krakow (po poludniu a powrot rano! tego brakowało!)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lodzianinn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Lis 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-09-2010, 17:23    Odpowiedz z cytatem

w tym wykazie nie ma dwóch par pociagów IR Łódź Kaliska - Kielce
szkoda Crying or Very sad Hmm


Ostatnio zmieniony przez lodzianinn dnia 17-09-2010, 17:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krix Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sty 2010

PostWysłany: 17-09-2010, 17:29    Odpowiedz z cytatem

Ten IR z z Bielska do Warszawy, jak i mający jechac w jego planie w 5 IR z KAtowic do Warszawy są zdecydowanie zbyt wcześniej.

Zamiast 12:55 z Bielska, powinien jechać ok. 15-16
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

andrzej_sz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lis 2008

PostWysłany: 17-09-2010, 17:36    Odpowiedz z cytatem

EN57AKM a to ciekawe, że zakładają taki zestaw na Kraków - Warszawa. Tylko który z zakładów PR ma taki skład? Bo że będą modernizacje to wiemy ale czy zdążą z nimi do nowego rozkładu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 17-09-2010, 17:38    Odpowiedz z cytatem

lodzianinn, Kielce jak Kielce ale nie ma żadnego IR Łódź-Warszawa, Warszawa-Białystok a teraz jeszcze są w rozkładzie obecnym. Nie ma drugiej pary Warszawa-Gdynia co było w 1 wersji.
Co ciekawe wagony rel. Wrocław-Świnoujście nie jak do tej pory włączane w Poznaniu do Portowca, tylko pojadą przez Ostrów i tam włączanie do Barbakana, który ku uciesze cały rok na wagonach, albo mi sie wydaje albo przybyło wagonowych IR, w porównaniu z obecnym RJ.
Starosta na ED73/72, paranoja.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzynio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Paź 2008
Skąd: Olsztyn/Elbląg

PostWysłany: 17-09-2010, 18:02    Odpowiedz z cytatem

z tego zaktualizowanego projektu wyleciały też dwa połączenia Szczecin-Elbląg Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Konkretniak91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Paź 2009
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: 17-09-2010, 18:07    Odpowiedz z cytatem

A jednak wycięto 2 pary Elbląg-Szczecin ! Także jedyne co pozostaje Trójmiastu to IR do Warszawy - nie biorę pod uwagę zakichanych sezonówek kursujących kilka razy do roku

Przewozy Regionalne ! Jeśli tak będzie wyglądać ostateczna wersja - żal mi was !

_________________
Komuno ratuj PKP !

W 2009 - 14416 km
W 2010 - 18252 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pitagoras23 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lip 2009
Skąd: Ostrów Wlkp.

PostWysłany: 17-09-2010, 18:23    Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo zadowolony z tego projektu, jeśli chodzi o moje miasto. Barbakan na wagonach z łącznikiem z Wrocławia to super posunięcie, gdyż Ostrów nie ma za wielu połączeń z Wrocławiem, a poza tym trasa przez Leszno ma i tak za dużo pociągów. Po drugie Mickiewicz zmieniony do Bielska Białej też uważam, za super rozwiązanie i godzina przyjazdu do Poznania też dobra, gdyż w Ostrowie nie będzie dublował się ze składem Regio. Oraz po trzecie skład Prosny wydłużony do Bolesławca. Szkoda, że nie udało się uzyskać połączenia do Kielc, Częstochowy czy przedłużyć IR Lazur z Sieradza do Ostrowa, ale i tak ofertę IR-ów w Ostrowie uważam za dobrą.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 17-09-2010, 19:03    Odpowiedz z cytatem

Ustosunkuję się do kilku pociągów

Najbardziej cieszę się z uruchomienia pociągu iR Kraków-Zielona Góra. Napisaliśmy z kumplami wiele podań, petycji w różne miejsca. Jak widać zyskały one powodzenie. Jest to pociąg bardzo potrzebny i nie dublujący się z TLK-7310/3711, dlatego przewiduję ładną frekwencję. Jedyne co powinni dać, to taryfę REGIO dla pociągu z Krakowa do Zielonej na odcinku Wrocław-Głogów, gdyż jedzie w godzinach szczytowych. Przełożyłoby to się na lepszą frekwencję.


iR Wrocław-Świnoujście p. Ostrów Wielkopolski to dość dobry pomysł, w sumie bardzo dobrze że teraz dzięki Karmazynowi i teraz Barbakanowi z Wrocławia do Szczecina trasa przez Leszno straciła "monopol". Sam Ostrów nie wygeneruje ogromnej ilości pasażerów, natomiast Oleśnica, Twardogóra zyskają połączenie do Świnoujścia. No i - mamy alternatywę w trasie do Poznania.

iR Poznań-Stalowa Wola, z godzinami iR Wielkopolanin (a także dawnego Hetmana) uznaję ze strzał w dziesiątkę, wierzę że ten pociag szybko się zapełni (w sumie chciałbym tylko żeby na odcinku Rzeszów-Stalowa Wola miał taryfę REGIO)

iR Warszawa-Bolesławiec wg mnie powinien KONIECZNIE mieć taryfę REGIO i być dotowany na całym odcinku Wrocław-Bolesławiec. Niestety, tutaj się boję o frekwencję (szczególnie za Legnicą), dlatego myślę że taryfa REGIO na Bolesławiec-Wrocław byłaby bardzo dobrym rozwiązaniem, które by wygenerowało dodatkowych podróżnych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pitagoras23 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lip 2009
Skąd: Ostrów Wlkp.

PostWysłany: 17-09-2010, 19:22    Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę, że w przypadku Prosny był problem z frekwencją za Legnicą. Miałem ostatnio okazje jechać RegioDB do Drezna i jeśli z Wrocławia po sam Zgorzelec ludzi full w tym pociągu (także w taryfie IR) to także w przypadku wydłużenia Prosny w tę stronę myślę, że źle nie będzie. Jeśli jednak byłaby taryfa Regio to pociąg byłyby osobowy i na każdej stacji musiałby się zatrzymywać, chyba, że zrobiliby z niego jakiś przyspieszony.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

asatuk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Wrz 2009

PostWysłany: 17-09-2010, 19:47    Odpowiedz z cytatem

szkoda, że wrocławski łącznik do Barbakana tylko w sezonie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

hurricane Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Sie 2009
Skąd: TARNÓW

PostWysłany: 17-09-2010, 19:59    Odpowiedz z cytatem

Nie podoba mi się trochę ten rozkład iR na E30 na wschód od Krakowa, teraz w obydwie strony na Rzeszów i z Rzeszowa są w miarę dobre odstępy czasowe. Teraz z Rzeszowa będzie 3 iR rano co godzinę, 4 godziny dziury i jeden iR, potem 4,5 godziny dziury i dwa iRy co godzinę...

Na przykładzie mojego rodzinnego Tarnowa:
odjazdy z Tarnowa w kierunku Krakowa:
ok. 6:10 WOŚP Rzeszów - Warszawa
ok. 7:25 Galicja Rzeszów - Wrocław
ok. 8:25 ?? Przemyśl - Krakow (po rozcięciu relacji do Bolesławca)
ok. 12:25 Wielkopolanin SWR - Poznań
ok. 17:05 Podkarpacie Rzeszów - Gliwice
ok. 18:15 ?? SWR - Gliwice
ok. 20:35 Przemyśl - Kraków (5) i (7)

obecnie odjazdy są: 7:23, 7:59, 9:59, 11:59, 13:59, 15:59, 18:55, 20:20 (5) i (7).

Z Krakowa na wschód w miarę fajnie to rozłożyli.
No i jeden iR wypadł z tego odcinka trasy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Emillex Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Maj 2010
Skąd: Johannesburg RPA

PostWysłany: 17-09-2010, 20:42    Odpowiedz z cytatem

Fajnie; Ostrów dostał, Stalowa Wola dostała, Zielona Góra dostała, Bolesławiec dostał, Wolsztyn oberwał. Chciałem z tego miejsca szczerze pogratulować Przewozom Ragionalnym za tak fantastycznie ułożony rozkład InterRegio na RJ 2010/2011 polegający na totalnym rozkomuniowaniu osobówek z Wolsztyna (w stronę Poznania), Wągrowca, Krotoszyna, Gostynia (razem z Jarocinem), Głogowa (w stronę Leszna) niemalże każdy poranny IR wyejżdża kilka minut przed przyjazdem pociągów regionalnych. Już obecna sytuacja nie była najlepsza, ale ten nowy spis IR to kuriozm i jakieś wielkie nieporozumienie! Na nic zdał się moje pisma, mające często nawet charakter prośby. Tak trudno poczekać te 10, 20 minut? Najwidoczniej politykę olewania Bytomia i TG, PR wprowadza także w Wielkopolsce. Arogancja PR mnie przerosła. Zaczynam już powoli wierzyć w słuszność utworzenie spółki "Koleje Wielkopolskie".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 40 Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl