EN81 na kryniczance
Odpowiedz do tematu

Temat:
Z tymi kłopotami z prowadzeniem pociągu może być prawda, 6032 o 21:20 był dopiero w Łowczówku-Pleśnej czyli miał zdrowo 30 minut w plecy. Frekwencji nie podam, bo z dalsza widziałem...

kryniczanin
-Usunięty-
Temat:
Damian Łódź, Wczoraj byłem w Muszynie na dworcu śladu żywej duszy tupu SOK, jakiś kolejarz nie było.

Temat:
To już wiem dlaczego ten pierwszy pociąg Trzebinia-Oświęcim zlikwidowali - bo był obsługiwany szynobusem!

Temat:
621 i 6032 to zdecydowanie powinien być en 57, nie en81


_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Temat:
A niby dlaczego? Z tych pociągów korzysta ponad 60 osób? Nie zauważyłem..Dobra decyzja, szynobusy moga uratowac kryniczankę. Szkoda kasy na puste kible.


_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Temat:
Akurat pociąg Tarnów- Krynica cechuje się dobrym obłożeniem, i szynobus sobie nie radzi z obsługą i z tego co wiem akurat na ten kurs kibel wróci. Już kiedyś mówiłem ,że jeśli wprowadzać szynobusy to tam gdzie jest mało ludzi i na mało oblegane trasy. Jeśli koniecznie na Kryniczankę to na pociągi typu Stróze- Nowy Sącz


_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
kryniczanin
-Usunięty-
Temat:
Wczoraj jechałem o 7:40 z Sącza do Tarnowa i wracałem po 12 i ba na dwóch składach było EN71. Co było głupotą gdyż EN57 to starczało. Przy odrobinie szczęścia EN81 nawet. A wczoraj trupy totalne widziałem na Regio i IR co się tylko psuły.

Temat:
Nowłaśnie. tak wygląda organizacja w Masłopolsce. Nie dostosowanie składu do potrzeb. Albo jeżdzi skłąd pustawy na EN albo ludzie się gnoiotą w szynobusie. Ale tak to jest jak nikt tego nie kontroluje. To tak jakby 66131 dać na szynobusie. Po prostu kpina


_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
kns Płeć:Mężczyzna
Temat:
kris123 napisał/a:
Akurat pociąg Tarnów- Krynica cechuje się dobrym obłożeniem, i szynobus sobie nie radzi z obsługą i z tego co wiem akurat na ten kurs kibel wróci. Już kiedyś mówiłem ,że jeśli wprowadzać szynobusy to tam gdzie jest mało ludzi i na mało oblegane trasy. Jeśli koniecznie na Kryniczankę to na pociągi typu Stróze- Nowy Sącz
Tak samo jak turyści jeżdżą z Krakowa do Krynicy pociągiem i na Stróże - Biecz jest 50% frekwencji?

kryniczanin
-Usunięty-
Temat:
kns napisał/a:
kris123 napisał/a:
Akurat pociąg Tarnów- Krynica cechuje się dobrym obłożeniem, i szynobus sobie nie radzi z obsługą i z tego co wiem akurat na ten kurs kibel wróci. Już kiedyś mówiłem ,że jeśli wprowadzać szynobusy to tam gdzie jest mało ludzi i na mało oblegane trasy. Jeśli koniecznie na Kryniczankę to na pociągi typu Stróze- Nowy Sącz
Tak samo jak turyści jeżdżą z Krakowa do Krynicy pociągiem i na Stróże - Biecz jest 50% frekwencji?


Kraków - Krynica i turyści to normalne zjawisko zwłaszcz na Jaworzynie. A co do frekwencji zdarza się od święta 100% np. po nowym roku lub po wszystkich świętych ale głównie Tarnów - Sącz około 50%. Stróże - Biecz to wiadomo pojedyncze przypadki.

Pułtuś
-Usunięty-
Temat:
Wczoraj EN81 na kursie 19:15 z Sacza do Tarnowa miał już 100% na starcie, a przeciez ludzie dosiadaja sie glownie w Grybowie, Strozach, Bobowej czy Tuchowie... Musiało byc milusio.

Temat:
Ta...


_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Temat:
wczoraj w Bobowej nie było wiele osób, wydaje mi się że pomysł z szynobusem jest trafiony tym bardziej że mniej się płaci za wpuszczenie na tory oraz powinno być mniejsze zapotrzebowanie na energię więc wydaje mi się że pomysł powinien być dobry.

pp Płeć:Mężczyzna
Temat:
Frekwencję na Sącz-Tarnów poprawiła PWDC, mimo żałosnej reklamy tej bardzo dobrej oferty. Ale to i tak za mało. Też zauważyłem jak ze Stróż do Sącza odjeżdża pociąg, a wsiada do niego kilka osób. Tymczasem przed dworcem w Stróżach tłum czeka na busa do ... Sącza. To efekt dynamicznych działań małopolskiego ZPRu na odcinku promocji i reklamy ich firmy. Żenada do entej potęgi.
A jeśli mówimy o normalności na kryniczance, to jelonki powinny być wyobiegowane na 10-12 par Sącz-Krynica + PWDC i wtedy to jest oferta. A w szczycie niech pójdze bezpośredni kibel np. z Krakowa.

Temat:
http://www.rynek-kolejowy.pl/18831/PR_oszczedzaja_na_pasazerach.htm

to chyba bedzie w temacie


_________________
DB=Doją Biedaków
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl