Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Tajemnice Kolejowej Oficyny Wydawniczej
Autor Wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 16-05-2007, 21:31    Odpowiedz z cytatem

WOW! Krycha chyba znów wywołała temat tabu. Jak ją znam to na pewno ma jeszcze w zanadrzu coś extra. Wink

Prześluga: Proszę spojrzeć na to pismo dzisiaj. Jest lepsze, ciekawsze, żywsze, dopuszcza szerokie spektrum różnych spraw, różnych ludzi. Pismo reagujące na wszystko, co się aktualnie dzieje na kolei.
Co widać po komentarzach kolejarzy i wynikach sondy! Jesteśmy niewdzięcznikami! Śmiech

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Jan Rozner Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Maj 2007

PostWysłany: 16-05-2007, 22:24    Odpowiedz z cytatem

Większych bzdur nie czytałem. Widać Pan Przesluga słabo interesował się sprawami PKP, skoro nie zauważył jednej ważnej rzeczy (wypowiedział się w tej sprawie). Otóż to nie miesiecznik PKP Kurier ukazywał sie nieregularnie. Panu Jackowi zapewne chodziło o miesięcznik, a potem dwumiesięcznik Magazyn InterCity (wydawany przez IC). PKP Kurier wychodził regularnie, był czytany i miał wyrobioną markę. I zapewne przez to był zadrą w oku ówczesnego prezesa i pani rzecznik IC.
Decyzję o zamknięciu PKP Kuriera p. Podsiadło wydał nagle i niespodziewanie (dowiedziałem się z listu p. Podsiadło) i nie chodziło o względy finansowe (to już wiem od wiewiórek i ze sprawozdań finansowych spółki) a raczej o pozbycie się zespołu redakcyjnego.
No cóż, ale skoro p. Prześluga nie czyta to reszcie świata też nie wypada.
Z innej beczki. Jeden z forumowiczy napisał o krążących (ukrytych ?) wekslach. Mam pytanie. Czy to prawda, że umowa spółki KOW została zmieniona pod koniec 2005 r, to znaczy uzupełniona o możliwość obrotu nieruchomościami i wekslami ?

_________________
HomoSum
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Romuald Marczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Kwi 2007

PostWysłany: 17-05-2007, 06:51    Odpowiedz z cytatem

Pan Jan Rozner napisał:

Cytat:
Decyzję o zamknięciu PKP Kuriera p. Podsiadło wydał nagle i niespodziewanie (dowiedziałem się z listu p. Podsiadło) i nie chodziło o względy finansowe (to już wiem od wiewiórek i ze sprawozdań finansowych spółki) a raczej o pozbycie się zespołu redakcyjnego.


Podobnie mogę ocenić obecność zespołu pan Jacka Prześlugi na tym forum. Wielka burza z tego powodu była. Teraz jest chwila ciszy, ale nie znaczy to, że forum nie jest monitorowane.

Cytat:
Jeden z forumowiczy napisał o krążących (ukrytych ?) wekslach. Mam pytanie. Czy to prawda, że umowa spółki KOW została zmieniona pod koniec 2005 r, to znaczy uzupełniona o możliwość obrotu nieruchomościami i wekslami


Tak, ja pisałem. Zetknąłem się swojego czasu z niejakim Krzysztofem Antonim Pazikiem vel Krzysztofem Pazikiem, vel Aaronem Pazem. Małym związkom zawodowym na kolei proponował tworzenie spółek działających w branży, w której pracowali związkowcy. Mnie werbował do spółki IWA Straż Ochrony Transportu. Utworzył ją wspólnie ze Związkiem Zawodowym Pracowników SOK. Wkładem Pazika były weksle PKP. Wkładem związku była możliwość oddziaływania na władze PKP. Jego przewodnicżący Wiesław Poźniewicz został potem zwolniony z art. 52 za prowadzenie działalności konkurencyjnej. Sąd przywrócił go do pracy. Sporo na ten temat wie Krzysztof Mamiński. Było też Kolejowe Towarzystwo Emerytalne i próba zakupu od Urzędu Województwa Małopolskiego upadającego szpitala kolejowego w Krakowie - oczywiście za weksle. O wekslach też pisałem w aspekcie planowanego zakupu szybkich składów pociągów dla IC. Wystarczy wrzucić w Google "weksle PKP" i coś się tam wyświetli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 17-05-2007, 11:16    Odpowiedz z cytatem

Poruszyli panowie niezwykle istotną sprawę, którą już od dawna badam, szukam, węszę... Chodzi o słynne janikowe weksle, które gdzieś krążą, tylko nikt nie wie dokładnie gdzie one są. Ktoś je na pewno ma i prędzej czy później je wykorzysta. Nie wiem dlaczego, ale w moich "śledztwach" ciągle przewijają się trzy spółki: PKP SA, PKP Energetyka, PKP Intercity (kolejność nieprzypadkowa), a ostatnio również KOW. Czy to tylko przypadek, że przy każdej z w/w wymienionych spółek przewija się nazwisko Jacka Prześlugi? Ale też Wacha i paru kolesi z układu, który rozgryzam. Przestałam już wierzyć w dziwne zbiegi okoliczności. Tam gdzie chodzi o dużą forsę, a PKP to przecież ogromny państwowy majątek jeszcze nierozparcelowany przez cwaniaków różnej maści, przypadków nie ma...

Romuald Marczak napisał/a:
Tak, ja pisałem. Zetknąłem się swojego czasu z niejakim Krzysztofem Antonim Pazikiem vel Krzysztofem Pazikiem, vel Aaronem Pazem. Małym związkom zawodowym na kolei proponował tworzenie spółek działających w branży, w której pracowali związkowcy. Mnie werbował do spółki IWA Straż Ochrony Transportu. Utworzył ją wspólnie ze Związkiem Zawodowym Pracowników SOK. Wkładem Pazika były weksle PKP. Wkładem związku była możliwość oddziaływania na władze PKP.

Myślę, że tak naprawdę nie do końca wiadomo w czyim posiadaniu są weksle PKP. Przeczesałam internet i utknęłam w martwym punkcie. Na pewno jakąś wiedzę na temat tych weksli posiada obecny Zarząd PKP SA, a co za tym idzie, wie również Prześluga, Kogut i inni powiązani ze sobą kolesie. Lampka alarmowa zaświeciła mi się wtedy, gdy w PKP ni stąd ni zowąd pojawił się właśnie Prześluga. Nagłe pojawienie się Adwenta w Zarządzie PKP SA też wzmocniło moją czujność! Wtedy zaczęłam węszyć, nawiązywałam kontakty, zdobywałam wiedzę, łączyłam ze sobą fakty... Uważam, że dokładnie należy przyjrzeć się niektórym nazwiskom z Centrali PKP SA. Wielokrotnie na Forum podkreślałam, że moim zdaniem w PKP SA zagnieździł się mafijny układ. Ale to temat na oddzielną dyskusję...

Jan Rozner napisał/a:
Z innej beczki. Jeden z forumowiczy napisał o krążących (ukrytych ?) wekslach. Mam pytanie. Czy to prawda, że umowa spółki KOW została zmieniona pod koniec 2005 r, to znaczy uzupełniona o możliwość obrotu nieruchomościami i wekslami ?

Według moich niepotwierdzonych informacji wynika, że zmieniono umowę spółki KOW, a zmiana miała dotyczyć głównie obrotu nieruchomościami i wekslami. Czyżby chęć powtórki z Janika?! Jeśli tak rzeczywiście jest to stało się to za kadencji Podsiadło i pod patronatem Prześlugi i Wacha choć już wtedy Prześluga nie był pełnomocnikiem w KOW-ie. Należy postawić pytanie po co by to zrobiono? Przecież obrotem nieruchomościami w PKP zajmują się inni.

Coś musi być na rzeczy. KOW to jednak na tyle mała spółka, że można w niej ulokować niezłe zasoby (oczywiście państwowe, bo od prywatnych to są Kajmany) i prać kasę. Bo to i ludziom trzeba płacić i drukarniom również. Jest więc zasadność obrotu dużymi pieniędzmi, lepsza niż gdziekolwiek indziej.

Proszę sobie wyobrazić, że w KOW-ie nawet papierosy kupowano na firmowe faktury!

No cóż, pod kolejową wilczycą siedzi sobie paru kolesi i ssie. Wilczyca to PKP, cycki to KOW a kolesi już znam(y)...

_________________
Follow me!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

szpak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: 17-05-2007, 13:56    Odpowiedz z cytatem

Wygooglowałem zdjęcie tego Piotra Podsiadło:

http://img237.imageshack.us/img237/4492/podsiadloqu3.jpg

_________________
Marcin Szpakowski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Krycha Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 10 Lis 2005
Skąd: Leicester (UK)

PostWysłany: 17-05-2007, 16:39    Odpowiedz z cytatem

Doprawdy nie rozumiem ataków Pani Rosiek na moją osobę. Ja jej jak dotąd nie tykam. Temat KOW-u teoretycznie też jej nie dotyczy. A może...?

Wzrusza mnie Pani Rosiek. Faktycznie fachowiec w PR, ale i lojalna wobec każdego szefa. Wobec Prześlugi nawet za bardzo (co widać po wypowiedziach na Forum) i zbyt obnosiła się z tym oficjalnie, sądząc jak mniemam, że Prześluga to już w PKP IC tak na zawsze. A tu taki pech - trzeba było pożegnać się z firmą i teraz chyba żal 4 litery ściska.

Rzygać mi się chce gdy czytam na Forum (słowa Prześlugi) jak bardzo brakuje normalnych, zaangażowanych w pracę ludzi na PKP, kochających pracę. Bo to właśnie oni pierwsi wywalani byli przez Prześlugę z roboty. A gdzie byli kolejarze, którzy widzieli korupcję i inne rzeczy - byli w pracy i trzęśli się przed jej utratą. Bo Polska to jest taki dziwny kraj, w którym układy, polityka i świństwa są mocniejsze od prawdy. Prześluga pisząc - a właściwie zadając to pytanie, zna odpowiedź.

Jak ma się zachować pracownik, który słyszy "zostają tylko ci, którzy chcą pracować" czyli buzia w ciup, klapki na oczy i do roboty. Czy to nie Podsiadło tak mówił do pracowników KOW-u?

Jeszcze do Pani Rosiek... Swego czasu była wojna o pokłady IC dla czasopism. Wojna między "PKP Kurierem" (miesięcznikiem) a "Magazynem InterCity". Pani Rosiek jako wtedy prawa ręka prezesa Żurkowskiego na pewno wie o czymś, o czym wiem ja i wie kilka osób (tylko)... Mam kontynuować?

_________________
Follow me!


Ostatnio zmieniony przez Krycha dnia 17-05-2007, 16:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gurdol1 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Mar 2006
Skąd: Brzeg

PostWysłany: 17-05-2007, 17:19    Odpowiedz z cytatem

To jest wyłącznie TWOJA interpretacja i Twoje postrzeganie świata. Ci którzy mnie znają wiedzą, że nie zmienił mi się stosunek ani do betonu (niszczycieli kolei), ani też do przyjaciół kolei (budowniczych kolei).

Jeżeli coś się zmienia, to narastające na tym forum OPLUWANIE nielicznych, którzy kolej reformowali, ratowali, budowali i - mam nadzieję - budować będą. KOLEJ, a nie tylko PKP, choć też. I ja to w "złośliwych" lub ironicznych komentarzach zauważam.

Na tym polega zmiana. Mnie się tak szybko nie zmienia - stały dość jestem. A manipulować przez "pokrzywdzonych" z KOW i często nie mających pojęcia o dziennikarstwie pekapiarzy się nie dam. Zostawiam tą ewentualność Tobie Smile

Pozdrawiam
RW
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Romuald Marczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Kwi 2007

PostWysłany: 17-05-2007, 17:31    Odpowiedz z cytatem

Temat gdzieś zaginął. Są natomiast deklaracje, kto po czyjej jest stronie. Jeszcze nic groźnego nie zostało powiedziane, a już pojawiły się oskarżenia o pomówienia. Zalatuje smrodem, jak w 1997 we Wrocławiu pani Aniu po powodzi. Tam też pracowałem. ADtranz Pafawag realizował kontrakt na dostawę 50 lokomotyw dla PKP. Później był przetarg na składy z wychylnym pudłem w Kolmeksie. Był Kolsped, Trade Trans, jakaś Kolia, Variant Logistic, VL Spedycja, Konsorcjum Taborowe, długi PKP przehandlowane przez Wars, Kopalnia Piasku Kuźnica Warężeńska.
Krycha wie, co mówi. Pani może nie jest zoriętowana? Gdy będzie pani spokojnie czytała, to doczeka i pointy?
Skoro świt dzisiaj wspomniałem o burzy... A weksle? Weksle są!


Ostatnio zmieniony przez Romuald Marczak dnia 17-05-2007, 17:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Paszczak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-05-2007, 17:37    Odpowiedz z cytatem

Ale czad! Temat gorący aż parzy! To chyba będzie hit na forum, o wiele większy niż Wars. Coś jest na rzeczy, a temat musi komuś bardzo przeszkadzać skoro wzbudza aż takie emocje.
Pani Rosiek najwyraźniej nerwy puszczają choć sprytnie przykrywa to ironią. Pijarowski majstersztyk. Ale te paragrafy kodeksu karnego to już żałosne. Podobno tonący brzytwy się łapie. Takie mam sobie przemyślenia.
Robercie Wyszyński, klapeczki zdejmij z oczu i porzuć je na rzecz obiektywizmu i własnego rozsądku. Dałeś się omotać czy masz jakiś interes? Tylko Prześluga ma rację, a wszyscy mający inne zdanie to opluwacze? To niech ja też będę opluwaczem.
Pozdrawiam i proszę o kulturalną dyskusję, bo znów powiedzą, że szambo się leje na forum, choć nie my te "fekalia" produkujemy lecz miłościwie nam panujący w spółkach PKP.

_________________
Paszczak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Anubis Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Kwi 2007
Skąd: Polska

PostWysłany: 17-05-2007, 18:15    Odpowiedz z cytatem

Szanowna Pani Aniu.

Skoro cytuje Pani ten zapis Ustawy Kodeks Karny to należy jeszcze pamiętać o jednym przepisie tegoż samego Kodeksu Karnego, który brzmi:
Art. 191. § 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


Warto też pamiętać z wykładni sądowej, że groźba nie musi być wcale spełniona wystarczy iż wywołała ona uzasadnioną obawę u zagrożonego, a wtedy taka osoba również podlega odpowiedzialności z tegoż artykułu.

Moja propozycja jest taka aby spokojnie bez emocji podchodzić do tematu.

Mam nadzieję, że każdemu użytkownikowi oraz osobie zabierającej tu głos zależy na obiektywnym przedstawieniu prawdy.

Muszę powiedzieć obiektywnie, że jako PR w Intercity bardzo dobrze sobie Pani radziła ale schodzę z głównego tematu.

Paszczak napisał/a:
Ale czad! Temat gorący aż parzy! To chyba będzie hit na forum, o wiele większy niż Wars.


Myślę, że jest to niemożliwe bo zapewne Krycha ma w zanadrzu jakieś inne kwity, no ale zobaczymy może się mylę ale myślę że nie.

Pozdrawiam serdecznie.


Ostatnio zmieniony przez Anubis dnia 05-06-2007, 12:04, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Iras Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lip 2006
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-05-2007, 18:55    Odpowiedz z cytatem

Jan Rozner napisał/a:
Gurdolfie drogi. Muszę niestety przyznać rację Picolo. Z nieznanych mnie przyczyn - tobie może znanych - cmokasz JP w czekoladowe oko. Żeby nie rzec w d...

Dobre. Śmiech Rotfl

Myślałem, że poczytam coś o Kurierze PKP a tu takie teksty padają.
Trzeba przyznać, że Krycha ma talent do prowokowania ekscytujących dyskusji. Admin nie jednego forum może pozazdrościć takiej userki. Wink
Poruszam się po kilku różnych forach dyskusyjnych i na wszystkich razem wziętych nie ma tylu emocji, nerwów, cytowania paragrafów kk i straszenia się sądami, jak na Kolej Info. Młot
Gdy skończą się afery i przekręty władzy PKP to sądzę, że to forum umrze śmiercią naturalną z powodu braku tematów. Wink

_________________
Pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 17-05-2007, 20:50    Odpowiedz z cytatem

Irasiad napisał/a:
Gdy skończą się afery i przekręty władzy PKP to sądzę, że to forum umrze śmiercią naturalną z powodu braku tematów. Wink

Raczej nam to nie grozi. Wink
KOW - malutka kolejowa spółka a tyle wrzawy wokół niej. Hm, podejrzane.

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 17-05-2007, 22:01    Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem zabierać głosu w tej dyskusji, bo cały ten KOW ani mnie nie grzeje, ani nie ziębi, ale zostałem tu niejako wywołany przez panią Rosiek, która zarzuca administratorom jakieś manipulacje, bezpodstawne pomówienia, prawie pomówienia, a nawet fałszywe oskarżenia. Powtórzę za kolegą Wojtkiem: proszę udać się do sądu lub złożyć do prokuratury doniesienie o popełnieniu przez nas przestępstwa. Więcej tłumaczyć nie będę, kolega wszystko wyjaśnił w innym wątku, a osoby zainteresowane przeprosił na Forum. Koniec tematu.

Skoro już pani Rosiek tak dzielnie broni swojego szefa to może warto przypomnieć słowa pana Prześlugi. Nie chcę do tego wracać i chciałem temat zbyć milczeniem, ale pani Rosiek sama mnie sprowokowała.

Jacek Prześluga napisał/a:
Bardzo proszę Administratora o trwałe skasowanie mojego konta na tym Forum - także po to, bym nie musiał odbierać kretyńskich, prywatnych maili - sam nie potrafię tego dokonać.

Mniej więcej te same słowa pan Prześluga powtórzył w prywatnej korespondencji ze mną: "Nie mam zamiaru uczestniczyć w Państwa forum, tak jak nie mam ochoty, by jego użytkownicy zapychali obraźliwym spamem moje prywatne i formowe konta."

Dając wiarę tym słowom można odnieść przekonanie, że nasi forumowicze to kretyni piszący kretyńskie i obraźliwe maile i/lub spam zapychający prywatne i firmowe konta pana Prześlugi. Bzdury!
Adres e-mail znany jest tylko Administracji. W swoim Profilu każdy użytkownik może ukryć opcję e-mail i zablokować otrzymywanie prywatnych wiadomości. Użytkownicy Forum nie znają adresu e-mail pana Prześlugi znajdującego się w naszej bazie danych, ale każdy może użyć Google i znajdzie te adresy na ogólnie dostępnych stronach internetowych.
Czy pan Prześluga nie pomawia użytkowników tego Forum? Jeśli otrzymywał takie wiadomości poprzez skrypt Forum to dlaczego nie powiadomił o tym administratora, który natychmiast odpowiednio by zareagował? Każda wiadomość wysłana z Forum posiada następującą regułkę:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Email wysłany do Ciebie od nazwa użytkownika z wykorzystaniem Twojego konta na KOLEJ INFO. Jeżeli ta wiadomość zawiera spam lub treści obraźliwe skontaktuj się z webmasterem forum pod adresem: mój e-mail. Do listu załącz cały ten email, z nagłówkami włącznie.

Jeśli pan Prześluga otrzymał choć jednen obraźliwy mail z taką formułką i jest w stanie to udowodnić (np. zrzut ekranu zwany screenem) to odszczekam swoje słowa i posypię głowę popiołem. Na chwilę obecną są to tylko bezpodstawne zarzuty wobec zarejestrowanych użytkowników Forum.

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Anna Rosiek Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Maj 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17-05-2007, 22:24    Odpowiedz z cytatem

O KOW-ie też będzie,

ale … muszę…,
… JAK MIŁO. Miód na me serce. Na serio!!!
Jak miło czytać takie słowa. Hmm.. tym bardziej, ze wyszły spod najsprytniejszych i czegotoniewiedzących paluszków na kolei. No, i spod najbardziej obiektywnych!
Przepraszam,… czy mogę przez chwilkę popławić się w tej rozkoszy? To taka tu rzadkość. Rozkosz oczywiście!
- Krycha:
„Wzrusza mnie Pani Rosiek. Faktycznie fachowiec w PR, ale i lojalna wobec każdego szefa.”.
- Jan Rozner:
„…zawsze ceniłem Panią za jej ostry język i trafne uwagi..”
- Paszczak:
„Pijarowski majstersztyk.”
- Anubis:
„Muszę powiedzieć obiektywnie, że jako PR w Intercity bardzo dobrze sobie Pani radziła”

No,… i proszę bardzo– jak chcecie to i Państwa potraficie!
Coś jest na rzeczy! Skoro tak piszecie.

A przecież, jak już napiszecie to zapewne sprawdzone to powielekroć jest! Ba, i jakieś dowody (może i kwity) u Pani Krychy na powyższe słowa się znajdą.
Serdecznie dziękuję. Naprawdę. Tego mi trzeba było na koniec ciężkiego dnia pracy.
Coraz bardziej zaczyna mi się tu podobać!

A teraz o KOW-ie.
Krycha: „Jeszcze do Pani Rosiek... Swego czasu była wojna o pokłady IC dla czasopism. Wojna między "PKP Kurierem" (miesięcznikiem) a "Magazynem InterCity". Pani Rosiek jako wtedy prawa ręka prezesa Żurkowskiego na pewno wie o czymś, o czym wiem ja i wie kilka osób (tylko)... Mam kontynuować?

Pani Krycho Szanowna – znowu brawo! Jest Pani niesamowita! Jak Pani to robi? Jestem pod nieustającym wrażeniem! Ujawniła Pani kolejna aferę! Wykryła Pani – KGTW*. (Tylko nie wiem jak to odbiorą forumowicze. Wszak i Pani, Pani Krycho, zamieszana jest w KGTW?!)
A czy kontynuować? – pyta Pani. Wszak to forum wolnych, niezależnych i prawych ludzi jest, którzy mogą tu pisać cokolwiek dusza zapragnie. Jeżeli o mnie chodzi – proszę bardzo, please…

Pani Krysiu…, proszę też nie obrażać się, za dedykację dowcipu. Bije się w piersi jeżeli sprawiłam Pani przykrość. Wiem, dowcip stary, z brodą ale qltowy. Gdybym zadedykowała Pani np. ..” dla Pani Krysi z turnusu trzeciego – pucio, pucio..”, to by się Pani rzeczywiście mogła obruszyć. Mięsem rzucić…, albo coś w tym stylu.

Pozdrawiam ciepło.
Szczególnie ciepło – dużą na tym forum reprezentację Dolnoślązaków – u Was w nocy mają być zaledwie +2 st.

-----------------------------------------
*Kolejowa Grupa Trzymająca Wiedzę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 17-05-2007, 22:55    Odpowiedz z cytatem

Noema napisał/a:
KOW - malutka kolejowa spółka a tyle wrzawy wokół niej.

Bo podobno diabeł tkwi w szczegółach. Zresztą im mniejsza "pierdoła" tym więcej szumu. Jedna kolejowa gazetka a tyle emocji wzbudza.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl