Bielsko Biała Gł - Zwardoń
Odpowiedz do tematu

Temat:
Exsimus napisał/a:
Od 3 stycznia PR Katowice uruchamnia nowy pociąg relacji Katowice - Zwardoń, odjazd z Katowic o 14.36

A jakiś znika w zamian? Czy tylko zmiana na plus?

Temat:
Nic nie znika, to nowy dodatkowy pociąg.

Temat:
I nagle znalazła się jednostka do obsługi tego połączenia?
Jeszcze niedawno był taki problem z EZTami...
Oczywiście zmiana na ogromny +. Jak by nie było to po ostatnich informacjach w gazetach ŚZPR trochę się skompromitował...



Ostatnio zmieniony przez REGIOchłopak dnia 31-12-2010, 11:13, w całości zmieniany 1 raz

_________________
REGIOchłopak BLOG- Informacje, promocje, podróże.
http://regiochlopak.blogspot.com/
Temat:
Chyba za Górala, zlikwidowanego z nowym rozkładem.

Temat:
Cytat:
Chyba za Górala, zlikwidowanego z nowym rozkładem.


Dokładnie tak

dddbb
-Usunięty-
Temat:
Exsimus napisał/a:
Od 3 stycznia PR Katowice uruchamnia nowy pociąg relacji Katowice - Zwardoń, odjazd z Katowic o 14.36

Jak na razie nikt nic nie wie o takim połączeniu.

Temat:
Może z tą datą źle mi się o uszy obiło, ale na 100% jest zgoda UM na uruchomienie tego dodatkowego połączenia. Pewnie termin zależy jest od PLK, która pociąg musi wytrasować, obstawiam, że skoro zgoda UM na uruchomienie składu przyszła do PR 30.12, to skład będzie uruchomiony od następnego poniedziałku.

[ Dodano: 05-01-2011, 13:35 ]
Śląski Zakład Przewozów Regionalnych w Katowicach 12 listopada br. przedstawił Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego projekt regionalnych połączeń kolejowych w rozkładzie jazdy 2010/2011, do których od Organizatora, którym jest Urząd Marszałkowski uzyskuje dofinansowanie. Podkreślamy, że pociągi międzynarodowe nie są dofinansowywane przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Ich kursowanie jest uzależnione od uzyskania dofinansowania z Ministerstwa Infrastruktury.

W momencie otrzymania informacji o nie uruchamianiu przedmiotowych międzynarodowych pociągów, Śląski Zakład Przewozów Regionalnych wystąpił do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego o wyrażenie zgody na uzupełnienie oferty przewozowej o brakujące połączenia. W szczególności o połączenie z Katowic do Zwardonia o godz. 14.36. Otrzymaliśmy wstępną akceptację z Urzędu Marszałkowskiego, co do zasadności uruchomienia pociągu REGIO relacji Katowice – Zwardoń, wyjeżdżającego z Katowic o godzinie 14:36. Konsekwencją wprowadzenia przedmiotowego połączenia będzie korekta rozkładu jazdy pociągów REGIO na linii Katowice – Zwardoń, polegająca na zamianie tras innych pociągów REGIO. O ostatecznym sposobie załatwienia sprawy powiadomimy Państwa po otrzymaniu pisemnej decyzji z Urzędu Marszałkowskiego.

Temat:
Indywidualny rozkład jazdy PLK może stworzyć w ciągu kilkunastu godzin. W poprzednim rozkładzie do marcowej korekty większość osobówek na Śląsku jeździła na indywidualnych rozkładach jazdy. Wynikało to faktu, że wnioski w ramach rozkładu autorstwa Biegi PRy wysłały w ostatnim momencie.

Temat:
Nowy pociąg widnieje na wykresach KWKR

[ Dodano: 11-01-2011, 12:55 ]
Wyżej wymieniony pociąg pojedzie już w najbliższy piątek będą także dwa nowe pociągi Zwardoń - Żywiec i Żywiec - Katowice.

dddbb
-Usunięty-
Temat:
Nie ma jak propaganda sukcesu ze strony PR:
http://przewozyregionalne.pl/w-regionach,slaskie,wydarzenia-z-regionu,s,0,6393.html
Wynika z treści, że pociąg o 14:35 został dodany jako nowe połączenie. Niżej mamy, że pociąg z 17:05 przesunięto na 15:25. Prawda jest taka, że pociąg o 15:25 od zmiany rozkładu w grudniu 2010 już istniał! Dokonano więc jedynie przesunięć w istniejącej siatce połączeń (zniknął pociąg o 17:05, pojawił się o 14:35). Fakt, że zmiany te były potrzebne,

Temat:
Czy moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego na niektóre poláczenia na lini Zywiec-Zwardon od Wégierskiej górki-do Rajczy lub bezposrednio do Zwardonia zamiast pociágu kursuje ZKK???a niektóre kursy sá cale realizowane przez PR???Znalazlem to na stronie rozkladu jazdy PKP-mam nadzieje ze to jakis blád na stronce:/

Temat:
KKA kursuje w okresie 14-18 luty z powodu prac torowych.

Temat:
Obys mial racje bo dalem date 25.02 i tez sá busy:(

Temat:
Ja jechałem w sobotę do Milówki (ale nie dojachałem bo się spóźniłem i musiałem się busem ratować Wink ) i wg. informacji konduktorki na Żywiec-Radziechowy była zerwana sieć.

Temat:
A za Skalnicę nic nie zrobiono...


_________________
Walka o pociągi w Malopolsce trwa i trwać będzie. 4 czewca czarny dzień dla Kryniczanki i rekord Białej:(
Pozdrawiam rufio198
Przejechane km 62000 rok 2009 i 44420 w 2010
Odpowiedz do tematu
Skocz do:  

Pełna wersja forum
Powered by phpBB © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl