Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Panie maszynistki pociągu
Autor Wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 21-02-2011, 11:44    Odpowiedz z cytatem

Babki nawet w Gromie służą to czemu by nie miały być maszynistkami. Choć to nie może być delikatna dziewczynka która nie da rady bez wc, bo to nie Japonia i nową osobę nie dadzą na skład wysokiej prędkości czy Husarza tylko wyślą na początek do jeżdzenia jakimś rozpadającym się starociem. Ale skoro w Gromie da radę... Choć mnie osobiście się wydaje, że skoro na kolei nie da się wiele zarobić, bo z tego co czytałem na różnych zagranicznych forach, to nawet maszyniści w Rosji dostają więcej niż ci w Polsce. To prawdopodobnie na maszynistę idą świadomi, lub nieświadomi tego faktu ale osoby będące miłośnikami kolei. Kobiety raczej rzadziej się pasjonują lokomotywami, a przynajmniej ja nie spotkałem takiej, która by np. chodziła na kolej pofocić.

_________________
...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kamil Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: 21-02-2011, 13:14    Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jakby miała sprzęgnąć rozsprzęgnąć skład w razie takiej potrzeby. Coś słyszałem, że to jednak za ciężka praca.

_________________
Kamil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

snajper Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Lis 2009

PostWysłany: 21-02-2011, 14:25    Odpowiedz z cytatem

A 60 letni grubas z brzuchem da radę ?? Bo takich maszynistów też widuję, pewnie z powodu że praca siedząca. Znam też laski co na przykład trenują karate, też taka nie ma siły, jak potrafi zrobić 50 pompek na pięściach bo takie są wymagania na wyższe pasy ?? Bo na treningach karate, wiem bo swego czasu chodziłem, nie ma tam specjalnego traktowania dla kobiet. Wydaje mi się, że każda płeć jest zdolna do czego kolwiek, tylko kobiety muszą więcej pracy włożyć w to żeby były silne bo z natury nie są, ale jak chcą to mogą.

_________________
...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kamil Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Lis 2008

PostWysłany: 21-02-2011, 14:36    Odpowiedz z cytatem

Wiem że może i da radę tylko chodziło mi o to, że jest jakiśtam pzepis BHP który nie zezwala kobiecie na podnoszenie ciężaru powyżej jakiejś masy na wysokość jakąśtam.

_________________
Kamil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl