Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
[PR Łódź] Kontroler pobił w pociagu pasażera!
Autor Wiadomość

ponio1984 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Wrz 2010

PostWysłany: 23-03-2011, 00:43    Odpowiedz z cytatem

u mnie na stacji Warszawa Zachodnia ten pan dostał wyraźne zalecenie że z tym "rowerem" ma opuścić pociąg chyba że opłaci bilet na rower wraz z opłatą dodatkową wg par 5 pkt 11 Regulaminu PKP IC Smile ten pan zaczą się rzucać i powiedział że nie opuści pociągu gdyż wg niego to nie jest rower-bo nie ma koła. Wiec poinformowałem że jeżeli nie opuści pociągu z własnej woli to wezwane zostaną służby pożadkowe w celu usunięcia tej rzeczy ( skoro to nie był rower) z pociągu a pan by mógł spokojnie kontynuować podróż gdyż bilet miesięczny posiadał.F Facet delikatnie mówiąc sie zdenerwował i powiedział że nie pozwoli tknąć roweru wiec moja ripostą było poinformowanie go że z Warszawy Zachodniej nie dam odjazdu puki rower nie opuści pociągu z nim lub bez niego. oraz że w takiej sytuacji jeżeli stworzy opóznienie pociągu to wystawie mu z usmiechem kwitka na kwote 900zł. Chyba ta cena pana przeraziła bo od razu po zatrzymaniu na st. W-wa Zachodnia wyszedł z pociągiu soczyście klnącVery Happy

Takie sytuacje z podróżnymi jeżdzącymi na tej linii to jest normalka i jak ktoś wczesniej wspomniał linia Warszawa - Łódź jest najbardziej nielubianą linia dla drużyn.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 04-04-2011, 20:25    Odpowiedz z cytatem

ponio1984 napisał/a:
Mam pytanie. piszecie o kolesiu z rowerem w czapeczce. czy chodzi wam o "kuriera rowerowego" który wsiada do ostatniego wagonu z biletem miesięcznym który zdejmuje koło z roweru twierdząc że to nie rower i że może jechać sobie tak?? dobrze myslę?


Dokładnie o tym "panu" mówię/mówimy!

Kond345 (Grzesiu?)! On jest mieszkańcem Żyrardowa i miał zawsze bilet miesięczny T/P na odcinek Żyrardów - Warszawa ZACHODNIA (!) a ze 2 razy wsiadał na Centralnym, to jak już podchodziłem do niego to już wiedział co ma robić. 2 razy wyszedł z "k...mi" na Zachodniej, przy mnie prócz tego, że ściągnał koło, musiał też "schować" rower do "pokrowca" - no ale co się przy tym osłuchałem to za dużo ludzi patrzyło, żebym "wymierzył mi sprawiedliwość" :/

Szymuś! NIe jest łatwo "potraktować gościa wezwaniem", jak pociag jedzie tylko 20-25 minut, jest pełny, nie ma SOK albo Policji w pociągu a ta się nie pojawi na peronie i przy wagonie OD RAZU po wjeździe pociągu na stację, gdy się ich wcześniej wezwie! Sad Sorki, tu nie KZK GOP gdzie trochę inaczej z tego typu pasażerami postępuję ;-)
Ale dane jego już sobie zanotowałem kiedyś (chyba gdzieś zgubiłem Sad) na wypadek, gdyby znowu mi się trafił.

EOT - nie na temat
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

limburg1976 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Mar 2011

PostWysłany: 08-04-2011, 19:28    Odpowiedz z cytatem

FANFIP napisał/a:
Aj a pamiętam jak rok temu konduktorzy strajkowali w Belgii przeciwko przemocy i agresji ze strony pasażerów,


Gdyby konduktorzy z Belgii mieli okazję popracować z niektórymi Polskimi pasażerami którzy tak na prawdę w wielu przypadkach mają więcej wspólnego z trzodą chlewną,chamstwem i prostactwem a nie cywilizowanymi ludźmi za których każdy z nich się uważa to w Belgijskich gazetach i ich TV opisani zostalibyśmy jako barbarzyńcy,bandyci,zacofańcy,gbury a ci konduktorzy zaczęli by doceniać tych których ja sam codziennie oglądam i porównuje z Polskimi "rodzynkami".Oczywiście nie mówię o wszystkich tylko o części i każdy kto mieszka wszędzie tylko nie w Polsce zauważy różnicę w wychowaniu i zachowaniu części Polaków a innych narodowości.
Cieszmy się więc że tak niewielu mamy gości z zagranicy,a ci którzy przyjeżdżają mają wyznaczone ścieżki przez organizatorów i na całe szczęście rzadko z nich zbaczają bo nasz obraz w ich oczach byłby katastrofalny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl