Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
IR "Podkarpacie"
Autor Wiadomość

stachkrz Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2008
Skąd: Dolny Śląsk

PostWysłany: 23-05-2011, 11:44   IR "Podkarpacie" Odpowiedz z cytatem

Kilka dni temu (środa, 18 maja) jechałem z Rzeszowa do Gliwic pociągiem IR PODKARPACIE. Chyba już nigdy nie wsiądę do takiego pociągu! Jednostka elektryczna stara, znoszczona, zdezolowana. Szum i hałas podczas jazdy taki, że nie da się usłyszeć własnych myśli. Brudno i bylejako! O zaduchu i fetorze z WC już nie wspomnę i nie życzę nikomu 5-cio godzinnej jazdy takim składem InterRegio!!!

_________________
STACHuuu
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mk1992
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 23-05-2011, 11:47   

IR Podkarpacie wystawia bodajże ŚZPR, proponuję napisać skargę do PR Katowice. W 2009 r. jechałem z Zawiercia do Katowic SPOT-owym kiblem; okna były tak ohydnie brudne (wyglądały jakby ktoś na nie za przeproszeniem narzygał), aż niedobrze się człowiekowi zrobiło, a o zobaczeniu czegokolwiek przez szybę można było zapomnieć. Po powrocie wkurzyłem się i wysłałem skargę do Katowic. Nie dość, że odpowiedzieli po trzech tygodniach, to jeszcze mnie przeprosili i wyjaśnili powody takiego stanu rzeczy! Byłem zszokowany (pozytywnie oczywiście). Dlatego też warto czasem napisać jakąś skargę, rzecz jasna w kulturalny sposób, ale tego chyba nie trzeba nikomu przypominać.
Powrót do góry

Klrzysiek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Wrz 2008

PostWysłany: 24-05-2011, 10:30    Odpowiedz z cytatem

Ja jechałem w niedzielę i były dwa fajne (na tyle na ile mogą być) EN57 z siedzeniami a'la ED72. Więc ja polecam ten pociągWink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bartek 27 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2009

PostWysłany: 24-05-2011, 11:03    Odpowiedz z cytatem

Na IR Podkarpaciu były jednoski 1822-1823 więc niewiem o co chodzi . Obecnie na tym pociągu jest 1822.
A druga sprawa jaka mnie przeraża to po jednym kursie do i z Wrocławia jednostki wracają wymalowane w graffiti . Czy te jednoski we Wrocławiu stoją w krzakach ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24-05-2011, 11:28    Odpowiedz z cytatem

stachkrz, no ale w czym problem? Nikt Ci nie każe jeździć tym pociągiem. Na szczęście na E30 jest konkurencja i możesz pojechać pociągiem TLK.

Każdy przeciętny pasażer chyba wie, jakiego komfortu można spodziewać się po interREGIO (zdarzają się składy lepsze i gorsze), a same Przewozy Regionalne nigdy tego nie ukrywały i od początku stawiają sprawę jasno: niska cena, ale niski komfort. Mimo to pociągi interREGIO są bardzo popularne i sama chętnie z nich korzystam.

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to


Ostatnio zmieniony przez Victoria dnia 24-05-2011, 14:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 24-05-2011, 13:06    Odpowiedz z cytatem

Ja też tam lubię IR, mimo rzeczywiście nienajlepszego nieraz standardu wagonów. Ale przecież PR Ci cudów nie wyczarują. A przynajmniej nie zdzierają z człowieka ostatniej złotówki jak IC. Ale jak mam tylko możliwość wyboru to wybieram pociągi IR, przejechałem już nimi ładnych parę km i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz K. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Lip 2010
Skąd: Chorzów/Zielona Góra

PostWysłany: 24-05-2011, 13:33    Odpowiedz z cytatem

Ja "Podkarpaciem" jechałem 4 razy , z czego 2 razy trafiły mi się jednostki "De lux" o numerach 1036 i 1714 a pozostałem 2 razy to zwykły skajowy kibel. Te pociągi mają być dochodowe więc nie spodziewaj się wagonów 1 klasy. Są to pociągi tanie , ale o niższym standardzie, jeżeli Ci nie pasuje jedź TLK-ą. Ja bardzo często korzystam z tych pociągów i jestem zadowolony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl