Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Rewizorzy i ich praca
Autor Wiadomość

Rademenes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2011
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 27-06-2011, 09:54   Rewizorzy i ich praca Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy taki temat już tu był. Jak tak to przepraszam, ale nie przeszukałem całego forum.
O co mi chodzi? Już piszę.

We Wrocławiu Rewizorzy nr 66 , 98 są opryskliwi, fałszują dokumentację po pracy. Pan Rewizor nr 98 stwierdził , że on jest Rewizorem i w raporcie na drużynę konduktorską maga pisać co chcą , a drużyna ma się z tego tłumaczyć. Rewizor nr 66 wyciąga nie wiadomo skąd bilety choć na jakiejś stacji żaden podróżny nie wsiadł. Nr 66 opóźnia złośliwie pociąg choć wie , że jest dużo podróżnych na przesiadkę we Wrocławiu, Jego ton nie obchodzi. Goni po pociągu jak wariat, podróżnych straszy. No , ale Dyrekcja na to oczy przymyka. nawet po iluś pismach jak i mailach. Tyle o rewizorach nr 66 i 98 z Wrocławia.

Za to Rewizorzy nr 63 i 67 z Opola w swoim raporcie piszą iż 12+15=17. 17!!!!!!!! Hm? Po paru telefonach i 4 mailach do Opolskiego Zakładu Przewozów Regionalnych w Opolu doszło do tego iż Dyrektor z Opola zamiast przeprosić za pomyłkę swoich pracowników pod czym się podpisał, to w piśmie do drugiego Dyrektora żalił się iż jego pracownik miał czelność zwrócić uwagę Dyrektorowi iż popełnił błąd. No cóż widać Dyrektor może zastraszać pracowników nadużywając swojego stanowiska.

No i tak to jest z Rewizorami. Przekładów można dać i więcej.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Worms
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-06-2011, 20:49   

"Derektorów" mamy teraz zdolnych to i załogę też Śmiech
Powrót do góry

maszynista Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2010
Skąd: Dolnyśląsk

PostWysłany: 28-06-2011, 16:39    Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o "wrocławskich" rewizorów to pewnie mamy na myśli osławionych "Konia" i "Schreka" - o nich krążą już legendy i to co opisałeś to nic nowego Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rademenes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2011
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 01-07-2011, 09:11    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy chodzi o "Konia" i "Schreka". Wiem , że konduktor z PKP IC z Wrocławia powiedział iż ten z nr 66 nie raz z jednego pociągu pozbierał bilety, a raporty robił i robi na 5 innych. Kiedyś we Wrocławiu wpadł do pociągu, skakał rękami wymachiwał i darł się jak wariat. Maszynista zapytał grzecznie co to za idiota jest w przedziale. Potem pobiegł do kolegów Rewizorów na skład.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jóśko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Cze 2008

PostWysłany: 01-07-2011, 17:10    Odpowiedz z cytatem

Uwaga drużyny konduktorskie!
Panowie rewizorzy z Wrocławia stosują nowe metodę łapania nieprawidłowości;
kasują bilety z odwrotnej stronie a następnie druga ekipa zbiera je i pisze raporty dołączając jedynie skany.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 01-07-2011, 18:35    Odpowiedz z cytatem

jóśko, Ale zawsze możesz domagać się oryginału biletu (choć by do wglądu - jeśli wiesz że był oznakowany) Jeśli pisze raport, to musi zatrzymać oryginał, za wydaniem biletu zastępczego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rademenes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2011
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 05-07-2011, 12:54    Odpowiedz z cytatem

X razy już nie dają oryginałów, jak i na konfrontacje też się nie zjawiają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 05-07-2011, 18:44    Odpowiedz z cytatem

Rademenes, Ja zawsze piszę w wyjaśnieniu że proszę (o to i owo) w przeciwnym wypadku wnioskuje o oddalenie dochodzenia służbowego w całości (i wiesz że zawsze oddalają...?! Confused )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rademenes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2011
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 05-07-2011, 20:36    Odpowiedz z cytatem

Szymek, u nas tak nie jest. U nas Rewizorzy to tzw."Święte krowy" są. Byłej Pani Naczelnik wtedy nawet nie chciało się sprawdzić ile wystawiłem i zdałem do kasy biletów, tylko tak jak napisali Rewizorzy tak to przepisała i posłała wyżej by premie mi obniżyli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 05-07-2011, 21:31    Odpowiedz z cytatem

Rademenes, Ale zawsze od "zawiadomienie pozbawieniu premii regulaminowej" też się możesz odwołać do Dyrektora Zakładu, wtedy opisz to jak są traktowane "wyjaśnienia" i generalnie zawrzyj wszystkie okoliczności... (przyznam się że miałem kiedyś podobną sytuację [wrażenie że nie czytają wyjaśnień] i zwarłem to wszystko w odwołaniu do Pani Dyrektor i kara została zniesiona.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rademenes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2011
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 06-07-2011, 09:16    Odpowiedz z cytatem

Były Dyrektor Gardoń miał w nosie wszystkie wyjaśnienia i był przykaz, że jak będzie jakikolwiek raport to obligatoryjnie 50% po premii. jak się pracownikowi nie podobało to do sądu miał sobie iść.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 16-07-2011, 01:51    Odpowiedz z cytatem

Rademenes napisał/a:
Kiedyś we Wrocławiu wpadł do pociągu, skakał rękami ...


Wytłumaczysz mi może, jak się "skacze rękami"?! Śmiech

EOT Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Rademenes Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Mar 2011
Skąd: Śląsk

PostWysłany: 18-07-2011, 07:43    Odpowiedz z cytatem

@Dave. Po skakał powinien być przecinek, ale go brakło. Przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tryglaw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Paź 2008
Skąd: Krakow

PostWysłany: 07-08-2011, 11:21    Odpowiedz z cytatem

najbardziej przykra sprawa jest to ze wywodza sie z druzyn konduktorkich prawdopodobnie,po rozmowie jednym z konduktorow w Szczecinie stwierdzilem ze cos z nimi nie tak skoro to byli kooledzy,poza tym podczas audytu gdzie mialem okazje wspolpracowac z informacji z dzialu handlowego dowiedzialem sie ze sa to osoby oddelegowane z druzyn konduktorskich i sa powolani do pomocy a nie do straszenia pracownikow,nie milo nie milo...,a i jescze jedno, zachowanie to raz....ale Panie z zachodnipomorskiego to zenada,tipsy na 20 cm(sam mialem okazje widziec jednej z nich prace),a zachowanie p0ozostawia sobie duzo do zyczenia...apeluje do osob odpowiedzialnych za rekrutacje...postawcie wyzsze wymagania co do ludzi wykonujacych taka prace bo jak na razie to jak i zachowaniem wobec podroznych jak i pracownikow to sie nie popisali.. Wink

_________________
"Dyplomata to ktoś, kto mówi ci, abyś poszedł do diabla, a ty cieszysz się na podróż"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

czarna1 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 13 Lip 2008
Skąd: Wielkopolskie

PostWysłany: 26-08-2011, 17:51    Odpowiedz z cytatem

Tryglaw napisał.[quote]
najbardziej przykra sprawa jest to ze wywodza sie z druzyn konduktorkich prawdopodobnie,po rozmowie jednym z konduktorow w Szczecinie stwierdzilem ze cos z nimi nie tak skoro to byli kooledzy,poza tym podczas audytu

Tryglaw perdol...j się w łeb i nie słuchaj jakiegoś nawiedzonego konduktora.
A w drużynach konduktorskich jest wielu obowiązkowych pracowników a lesery zawsze będą się skarżyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl