Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Koleje Mazowieckie olewają pasażerów
Autor Wiadomość

innocenty3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Cze 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-07-2011, 15:11    Odpowiedz z cytatem

Psim po co te twoje dogryzki że łaski nie robię, to nie na miejscu. Kasuję bo jadę wynika to z mojej uczciwości a nie z łaski.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

psim Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 06 Sie 2010

PostWysłany: 13-07-2011, 15:16    Odpowiedz z cytatem

innocenty3, bo tak napisałeś, jakby to była Twoja zasługa za którą należy Ci się chwała. Wszyscy kasujemy bilety ZTM, ja jak mniej jeżdżę to rezygnuję z kwartalnego i śmigam na minutowych.

Czy udostępniłbyś mi tę odpowiedź KMów (ukryj swoje dane jeśli chcesz), bym mógł zobaczyć co tam nawypisywali za paszkwile? Dam znać na priv.

Też mam z nimi parę przykrych doświadczeń - wrażliwość na klienta mają na poziomie sklepowej z mięsnego za PRLu... no cóż, nie muszą specjalnie dbać o popyt.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rufio198 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Z Doliny Muminków

PostWysłany: 13-07-2011, 16:33    Odpowiedz z cytatem

innocenty3 napisał/a:
Do rufio 198. Jakim prawem mnie oceniasz?

Bo mam kaprys, chęć , bo tak mi się podoba- wybierz sobie.

innocenty3 napisał/a:
Bilet miałem to po pierwsze a po drugie w SKM kasuje bilet chociaż nigdy mi go nie sprawdzano jak jadę w mundurze.


Tak jak Psim pisał - łachy nie robisz. Zresztą pracownicy IC nauczyli się kasowac bilety w SKM po tym jak paru z nich dostało mandaty za bezbiletowa jazdę Język

innocenty3 napisał/a:
Poza tym pracownicy z KM jeżdzą u nas bez miejscówek do pracy pociągami intercity i expres więc nie pieprz bo teraz twoi koledzy nie pojadą bez miejscówki.


Ich problem nie mój - dawno mnie takie problemy przestały interesować. Ja jak jadę IC kupuje miejscówkę - inni tez mogą.

innocenty3 napisał/a:
Jestem wieloletnim pracownikiem i od lat była nie pisana umowa że i wasi i nasi nie czepiają się o bilet czy miejscówkę, ale właśnie dzięki takim oszołomom jak Ty to się zmieni.
Doczytaj najpierw co napisałem a potem dopiero zabieraj głos w tej sprawie. Nikogo z renomy nie ukarałem ale tobie nie mam zamiaru się tłumaczyć. Język


Będę zabierał głos kiedy będzie mi się podobało. A Twoje tłumaczenia mało mnie obchodzą.

innocenty3 napisał/a:
Poza tym kilka lat temu wasi kierownicy wracali do domu expresem po służbie rewizor kazał mi napisać miejscówki odmówiłem! Był raport na mnie za to nic mi nie zrobiono bo napisałem w wyjaśnieniu że wracali po słuzbie i nie mają czym dojechać do domu, ale po twoich wywodach dochodzę do wniosku że nie warto się solidaryzować bo i tak ocenią mnie tobie podobni negatywnie.


Urzekła mnie Twoja historia. Wzruszyłem się Twoją dobrocią. Normalnie zaczynam mieć wyrzuta na sumieniu że jestem taki nieobiektywny.

A teraz trochę ode mnie - po pierwszym poście w tym temacie wnioskuję że jesteś z Warszawy ( mam na myśli gniazdo drużyn). Od chłopaków z Renomy słyszałem że są cięci tylko na jednego kierownika z IC z Warszawy - i nie raz nie dwa słyszałem że jak trafi się okazja to za byle bzdurę walną Mu kwita. Nie wiem o co są tak cięci na niego, nie obchodzi mnie to. Nie mój problem. Z tego co piszesz to Tobie właśnie wystawiono kwita za bzdurę, żeby nie powiedzieć z idiotycznego powodu.
Wobec tego są dwa wnioski : albo to Ty jesteś tym kierownikiem, albo Cię pomylono z nim i masz najzwyklejszego pecha.

A tak na marginesie - znam przypadki że zwykłym podróżnym - nie kolejarzom - rewizorzy za brak podpisu na bilecie miesięcznym wystawiali kwity. I nie mówię tu akurat o Renomie i KM .
Więc co są równi i równiejsi?

_________________
www.fotokolej.waw.pl <--- zapraszam


Ostatnio zmieniony przez rufio198 dnia 13-07-2011, 16:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

innocenty3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Cze 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-07-2011, 16:47    Odpowiedz z cytatem

Nie będę odpowiadał na zaczepki szkoda mojego czasu.Ja z kolei wnioskuję że nie jesteś pracownikiem drużyn a jesli tak to współczuję twoim kolegom.Tobie też wspóczuje, sarkazmu i bezczelności Ci nie brakuje Ty chyba jesteś chodzący ideał. Może trzeba Ci zaproponować stanowisko prezesa PKP SA?

//post zmoderowałem. mateuszpiszcz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rufio198 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Z Doliny Muminków

PostWysłany: 13-07-2011, 17:01    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tobie też wspóczuje, sarkatyzmu i bezczelności Ci nie brakuje Ty chyba jesteś chodzący ideał.


No baaa - tacy jak ja rodzą się raz na 100 lat. To trzeba mieć w genach Mr. Green
Ps. Co to jest sarkatyzm?

Cytat:
Może trzeba Ci zaproponować stanowisko prezesa PKP SA?


Za mało płacą - nie interesuje mnie wolontariat Język

_________________
www.fotokolej.waw.pl <--- zapraszam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

mateuszpiszcz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Gru 2007

PostWysłany: 13-07-2011, 20:41    Odpowiedz z cytatem

rufio198 i innocenty3 koniec tej emocjonującej wymiany zdań temat dotyczy KM a nie waszej wymiany uprzejmości. Jeszcze jeden podobny post a dostaniecie ostrzeżenia.

_________________
Mniej pracuj, więcej odpoczywaj!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Damian Łódź Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Lut 2009
Skąd: Łódź

PostWysłany: 13-07-2011, 21:17    Odpowiedz z cytatem

innocenty3, niestety jadac w mundurze to już prawie nic nie oznacza, niemniej jednak pozdrawiam kanarów z MPK Łódź, gdyż są bardzo w porządku, i niechcac wkopywac nikogo to powiem, że mundur czasami działa.

_________________
Kocham wolność słowa. . .,czy się to komus podoba czy nie! W środowisku kolejowym są tacy ludzie, którzy wyznają zasadę "wiem ale nie powiem", i tych ludzi nienawidzę, pozdrawiam wszystkich forumowiczów i pracowników mojej spółki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

innocenty3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Cze 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 13-07-2011, 21:31    Odpowiedz z cytatem

Damian zawsze jesteś ok. Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 15-08-2011, 20:06    Odpowiedz z cytatem

A ja chciałem pozdrowić panów kanarów z ZTMu którzy za dnia pracują jako motorniczy, a dorabiają sobie jako kanarzy.. i pomimo tego że ja miałem bilet na przejazd oraz legitymację pracownika (jeszcze wtedy z IC) a mój kolega nie i był problem z kupnem u kierowcy okazali się bardzo uprzejmi Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl