Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
REGIOkarta - tańsze bilety
Autor Wiadomość

Jasonek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 16-08-2011, 22:03    Odpowiedz z cytatem

Siemka,

Chcę odnowić moją regio kartę która utraciła ważność miesiąc temu. Chciałbym skorzystać z promocji rocznej karty za 135 zł. Jednak gdy wpisuje w formularzu nr mojej karty pojawia się informacja : "Wpisany przez Ciebie numer poprzedniej REGIOkarty jest niewłaściwy."

Czy ktoś wie co można z tym zrobić ?

Pozdrawiam
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

chlopiecdobicia Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 15 Lip 2010

PostWysłany: 16-08-2011, 22:28    Odpowiedz z cytatem

Jasonek napisał/a:
Chcę odnowić moją regio kartę która utraciła ważność miesiąc temu. Chciałbym skorzystać z promocji rocznej karty za 135 zł. Jednak gdy wpisuje w formularzu nr mojej karty pojawia się informacja : "Wpisany przez Ciebie numer poprzedniej REGIOkarty jest niewłaściwy."

Musisz wpisać swoje imię i nazwisko dokładnie takie, jakie na poprzedniej karcie oraz pełny numer twojej starej karty, z wszystkimi zerami itp. To zabezpieczenie przed braniem na waleta cudzej karty.

Jeśli nie wyjdzie, to musisz do PR e-maila słać z opisem problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dharma Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sty 2010

PostWysłany: 24-08-2011, 21:25    Odpowiedz z cytatem

Victoria coś się nie odzywasz w temacie od maja heh, szkoda bo mi deadline 2 września wyskoczy, do tego studentem przestane być, no ale trudno ... wrócę do czasów gdy koleją jeździłem 200 km na rok, a szkoda bo w tym roku ponad 7000 km, moja druga połówka z 9000 km, ale widocznie interesu na Nas nie mają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

geordi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 19 Lis 2009
Skąd: Malbork/GDN/POZ

PostWysłany: 24-08-2011, 21:51    Odpowiedz z cytatem

Skoro przestajesz byc studentem, to szybciej Ci sie zwroci.
Pewnie, 135 to 2x 69, ale przy tym poziomie jazdy juz powinno Ci sie oplacic. Z moich wyilczen wychodiz ze bez znizki studenckiej 50% szybciej rosną oszczednosci. W Twoim wypadku oznacza to 50% dluzszy okres zwrotu..

_________________
2010: przejechane 14136km. Zarządom Kolejowych Przewoźników Pasażerskich życzę szybkiego bezrobocia!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dharma Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Sty 2010

PostWysłany: 24-08-2011, 22:11    Odpowiedz z cytatem

Sęk w tym, że w tym roku tyle jeździłem bo:
- studiowałem i dojeżdżałem koleją
- korzystałem z regiokarty ile wlezie np na 7h pojechałem do Kłodzka (razem w dwie strony 740km)

Na studiach podyplomowych niestety będę słuchaczem nie studentem, wiadomo, że "na lewo" pójdę na policealne studiów byle mieć legitymacje przez pół roku, ale wtedy to 37% i póki co bez regiokarty, która nie przyda mi się tak bardzo gdyż dojeżdżać będę autobusem.

Znaczy wrócę do czasów kiedy zamiast 7000 km koleją - bo tanio - będę jeździł - 2 razy w roku na wakacje - bo czymś trzeba.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gaspares Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Mar 2008
Skąd: Wrocław / Zgorzelec

PostWysłany: 25-08-2011, 09:44    Odpowiedz z cytatem

Jeżdżę na kombinacji ulga studencka + REGIOkarta i o dziwo zrwaca się mi to szybciej niż przy uldze 51% niż rok temu z 37%. Jeszcze tańsze bilety napędziły koniunkturę i skutkiem tego więcej jeżdzę, także na krótszych dystansach Smile Z drugiej REGIOkarty, tej za 135 zł, już po dwóch miesiącach zwróciła mi się ponad połowa tej kwoty.

_________________
W ŚWIECIE IMITACJI DOSKONAŁYCH SZTUKA RODZI SIĘ Z PRZEKŁAMAŃ W KOPIOWANIU.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Patryk05 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Mar 2007
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 26-09-2011, 20:42    Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie a wiecie może co zrobić gdyż chciałbym kupić nową ale tańszą regio kartę a numeru starej nie pamiętam, pisałem e-maila do PR ale nie odpisują, poradzi mi ktoś może co zrobić czy ewentualnie wysłać oficjalne pismo aby mi podali nr starej bo pewnie mają moje dane że takową kartę wcześniej nabyłem ...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 30-09-2011, 00:18    Odpowiedz z cytatem

Patryk05, a na jaki adres pisałeś? Napisz od razu do zespołu REGIOkarty regiokarta@i-pr.pl

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gieniu Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Paź 2011

PostWysłany: 07-10-2011, 12:09    Odpowiedz z cytatem

karta lojalnościwa to teraz podstawa bo przywiązuje ludzi do marki
a w perspektywie to daje większe zarobki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Patryk05 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Mar 2007
Skąd: Świnoujście

PostWysłany: 09-10-2011, 20:40    Odpowiedz z cytatem

@rumburak dzięki Exclamation ... faktycznie pisałem na inny adres, ale po kilku dniach odpisali i od razu przysłali mi tańszą kartę z bonifikatą Smile

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 11-10-2011, 12:48    Odpowiedz z cytatem

Czy wnioski na regiokartę można pobierać i składać także w kasach PR? Wszystkich czy wybranych? Dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 11-10-2011, 20:54    Odpowiedz z cytatem

Wszystkich. Jest to opcja o tyle ciekawa, że od razu po złożeniu wniosku dostaniesz pokwitowanie które natychmiast upoważnia do korzystania z atutów karty, jeszcze zanim ją otrzymasz (muszą ją wyprodukować na Wileńskiej i przesłać, to trwa parę dni) Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzynio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Paź 2008
Skąd: Olsztyn/Elbląg

PostWysłany: 22-10-2011, 10:02   Absurd - podwyżka PR większa dla pasażerów z Regiokartą Odpowiedz z cytatem

Dziś zdałem sobie dziwną sprawę, chodzi o podwyżkę PR na odległość do 100km,
bilet normalny przed podwyżką kosztował 17.70zł, po 18.50zł wzrost o 80gr
bilet normalny z Regiokartą przed 12.18zł, po 13.00zł wzrost o 82gr.
Dziwna polityka PR, wyszedł taki absurd że bilety z kartą zniżkową podrożały więcej niż te normalne bez zniżek. Więc teraz zysk z Regiokarty jest mniejszy, zamiast być jeszcze większy po podwyższe. Nie wiem też jak PR liczą taryfę Razem, 30% z 18.50zł powinno dać cenę 12.95zł, tym bardziej że w ostatniej taryfie cena była precyzyjnie wyliczona i wynosiła 12.18zł (dokładnie 70% biletu normalnego). Co o tym myślicie? Czy na innych odległościach zrobili tak samo, czyli zaokrąglili w górę?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 22-10-2011, 10:43   Re: Absurd - podwyżka PR większa dla pasażerów z Regiokartą Odpowiedz z cytatem

krzynio napisał/a:
normalny przed podwyżką kosztował 17.70zł


krzynio napisał/a:
w ostatniej taryfie cena była precyzyjnie wyliczona i wynosiła 12.18zł (dokładnie 70% biletu normalnego).


dokładnie?

17.70 * 0.7 = 12.39

krzynio napisał/a:
Co o tym myślicie? Czy na innych odległościach zrobili tak samo, czyli zaokrąglili w górę?


Ja myślę że nie ma o co drzeć szat - raz wyjdzie trochę taniej, raz trochę drożej. To są grosze, a moim zdaniem dobrze że zaokrąglono do pełnych złotych. Tak samo mógłbyś się czepiać, że cena nie zmienia się co 1 km - w efekcie tyle samo płaci podróżny za 91, co za 100 km...

Jak chcesz, to wieczorem zrobię Ci dokładne porównanie taryf Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bilet Ś-krzyski Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Gru 2011
Skąd: Ostrowiec Świętokrz

PostWysłany: 16-01-2012, 17:08    Odpowiedz z cytatem

Chciałbym przedłużyć moją REGIOkartę (kupiłem w czerwcowej promocji) półroczną na roczną. Dokonam zamówienia w kasie biletowej PR. (trzeba dojechać)
www.i-pr.pl/regiokarta - Nie robie żadnych przelewów przez internet, za bezpieczne logowanie do konta uważam jedynie komputer w banku
Mam 3 pytania:
1. Czy tak da się?
2. Przysługuje mi promocja 135zł czy muszę kupić za 169zł?
3 Czy mam każdorazowo brać zdjęcie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl