Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
REGIOkarta - tańsze bilety
Autor Wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 16-01-2012, 18:01    Odpowiedz z cytatem

Zamawiając odnowienie karty pod adresem który wskazałeś NIE ROBISZ ŻADNEGO PRZELEWU PRZEZ INTERNET!

Przychodzi zwykły żywy listonosz z wąsami i jemu płacisz papierowymi pieniędzmi za kartę którą przynosi. Tak, jak lubisz.

[ Dodano: 16-01-2012, 18:04 ]
1. Da się
2. Przysługuje, czemu miałaby nie przysługiwać.
3. Nie trzeba.

Warto też samodzielnie zapoznać się z instrukcją, tam są odpowiedzi na wiele pytań:
http://www.i-pr.pl/regiokarta/instrukcja.pdf
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bilet Ś-krzyski Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Gru 2011
Skąd: Ostrowiec Świętokrz

PostWysłany: 17-01-2012, 12:04    Odpowiedz z cytatem

@Rumburak
dziękuję za info, nie widziałem instrukcji bo nie przewinąłem na dół strony PR/regiokarta.
Najbardziej ciekawiło mnie czy mając wcześniej półroczną kartę można wyrobić roczną z rabatem
czy wg schematu-rabat na roczną po rocznej i tak samo dla półrocznej.
Zamawiam kartę na dworcu, bo z pokwitowaniem mogę podróżować ze zniżką już w najbliższy piątek
a na kartę przez internet trzeba poczekać...

A przelewy elektroniczne wykonuję, ale tylko z komputera dla klientów banku.Nie można z takiego wejść na inne strony www np. zamówić regiokartę na stronie PR.
Nawet nie wiem czy mam lubić przesyłki pobraniowe bo nigdy takiej nie odbierałem [raczej nie - droższy cennik] Taką od PR-ów polubiłbym, bo jest za darmo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

qwerty188 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Wrz 2010

PostWysłany: 17-01-2012, 14:27    Odpowiedz z cytatem

Orientuje się ktoś czy w najbliższym czasie szykują się jakieś promocje związane z RegioKartą, np. na podstawie kodu, jak miało to miejsce w roku ubiegłym?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zarco Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2010

PostWysłany: 17-01-2012, 16:44    Odpowiedz z cytatem

Chyba każdy komu kończyła się ważność karty i zamierzał wyrobić nową, zastanawiał się nad zniżką/promocjąWink

W maju Victoria wspominała, że zwróci się do PR o pule kodów promocyjnych, ale chyba nic z tego nie wyszło...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 17-01-2012, 19:50    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ciekawiło mnie czy mając wcześniej półroczną kartę można wyrobić roczną z rabatem
czy wg schematu-rabat na roczną po rocznej i tak samo dla półrocznej.


Nie ma ograniczeń, można zmieniać typ karty a rabat zostaje. Ważne jest (przynajmniej przy zamówieniu internetowym), żeby przy zamówieniu podać numer ostatniej używanej karty, i żeby podać dokładnie takie same dane właściciela. Inaczej system nie przyjmuje zamówienia.

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 18-01-2012, 16:40    Odpowiedz z cytatem

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka Przewozy Regionalne obniżają cenę REGIOkarty SENIOR. Wystarczy w poniedziałek 23 stycznia kupić Super Express, z dodatku Najlepsze Lata wyciąć kupon promocyjny i przed końcem stycznia zamówić w kasie REGIOkartę SENIOR.

Po przejściu na emeryturę można odkrywać Polskę na nowo, podróżując pociągami. Dobrym pomysłem na zaplanowanie tańszych wojaży jest zakup REGIOkarty SENIOR. Wygląda jak karta kredytowa i bez kłopotu mieści się w każdym portfelu. Przez cały rok umożliwia pasażerowi, który ukończył 60 lat, kupowanie tańszych (do 30%) biletów jednorazowych i okresowych na wszystkie pociągi pięciu regionalnych przewoźników: Przewozy Regionalne, Koleje Dolnośląskie, Koleje Śląskie, Koleje Wielkopolskie i Arriva RP.

Normalnie REGIOkarta SENIOR kosztuje 49 zł. Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka można zaoszczędzić 20% tej sumy, czyli okrągłe 10 zł, co dla emeryta może nie być bez znaczenia. Wystarczy w poniedziałek 23 stycznia kupić Super Express, z dodatku Najlepsze Lata wyciąć kupon promocyjny i między 23 a 31 stycznia udać się do kasy biletowej Przewozów Regionalnych po promocyjną kartę w cenie 39 zł.

Do kas zapraszamy z aktualnym zdjęciem (w rozmiarze 2,5 x 3,4 cm), które posłuży do wyrobienia indywidualnej REGIOkarty. Prawo do korzystania z atrakcyjnej cenowo taryfy RAZEM zyskuje się jednak już w momencie złożenia zamówienia w kasie i opłacenia należności. Do czasu otrzymania karty podróżny podczas kontroli w pociągu oprócz biletu okazuje otrzymaną w kasie kopię zamówienia wraz bonem fiskalnym oraz dokumentem ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość.


źródło: Przewozy Regionalne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

qwerty188 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Wrz 2010

PostWysłany: 21-01-2012, 11:21    Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie odnośnie łączenia zniżek, czyli np. studencka + regiokarta. Domyślam się, że nie każdy kasjer/kasjerka miał/a okazję do wystawienia takiego biletu, no i znając różne perypetie związane z taryfami i promocjami, może i nie wszyscy o nich wiedzą Razz Jaki jest kod zniżki dla RegioKarty? Czy prosząc o bilet z tą kartą prosić o zniżkę w taryfie Razem, czy to zupełnie inna oferta?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PKPowiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 01 Maj 2008
Skąd: z dyżurki

PostWysłany: 21-01-2012, 11:59    Odpowiedz z cytatem

of. 401
zniżka 99

_________________
Ciekawe co jedzie na popychu, pewnie byczek.
Nie, cysterny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

qwerty188 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Wrz 2010

PostWysłany: 21-01-2012, 12:24    Odpowiedz z cytatem

Dzięki Wink Wysłałem do PR pytanie, czy w najbliższym czasie przewidują jakieś promocje, teraz czekam na odpowiedź.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zarco Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2010

PostWysłany: 26-01-2012, 23:51    Odpowiedz z cytatem

No jak na zawołanie promo.

Kupując REGIOkartę w walentynkowej promocji możesz sprawić przyjemność bliskiej Ci osobie! Za drugą REGIOkartę zapłacisz 50% mniej! Wystarczy, że między 10 a 14 lutego odwiedzisz kasę Przewozów Regionalnych lub skorzystasz z „wirtualnego okienka” na stronie www.i-pr.pl

Kolej to wciąż bardzo romantyczny sposób przemieszczania się, a podróże – te dalsze, i te bliższe – warto dzielić z najbliższymi. Z okazji Święta Zakochanych Przewozy Regionalne proponują swoim dotychczasowym i nowym Klientom specjalną ofertę dla dwojga. Wszyscy, którzy zdecydują się kupić dwie REGIOkarty w weekend przed Świętem Zakochanym lub w same Walentynki otrzymają 50-procentową zniżkę na kupno drugiej REGIOkarty każdego rodzaju – rocznej, półrocznej oraz REGIOkarty SENIOR.

REGIOkarta to pierwszy element programu lojalnościowego dla tych, którzy chcą zaoszczędzić czas i pieniądze oraz cenią bezpieczeństwo podróżowania i ekologię – czyli po prostu podróżują pociągami Przewozów Regionalnych. Dzięki REGIOkarcie można zaoszczędzić nawet do 30% kupując bilety jednorazowe, a dojeżdżający codziennie do pracy, szkoły czy na studia (korzystający np. z biletów miesięcznych i kwartalnych) zyskują do 15%.

Ten praktyczny prezent można podarować również większej liczbie znajomych i przyjaciół, bowiem nie tylko drugą kartę, ale też czwartą, szóstą, ósmą itd., można kupić 50% taniej. Składając wniosek, należy pamiętać, aby przy drugiej i każdej kolejnej karcie podać taki sam adres do wysyłki, jak w przypadku pierwszej osoby. Szczegółowe informacje na temat REGIOkarty znajdują się w serwisie internetowym PR.

Zapraszamy do walentynkowych zakupów w kasach biletowych Przewozów Regionalnych lub do internetowego systemu sprzedaży biletów. A 14 lutego na pasażerów pociągów PR będą czekały słodkie niespodzianki.

Źródło: www.przewozyregionalne.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 27-01-2012, 00:04    Odpowiedz z cytatem

No to dogadujcie się i razem zamawiajcie REGIOkarty w walentynkowej promocji, dzieląc koszty między sobą po równo. Happy

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 27-01-2012, 00:18    Odpowiedz z cytatem

Jasne Pirat, świetny pomysł dla potrzebujących, w końcu nikt tego nie będzie śledził czy był on i ona czy też może dwóch "Walentych" weszło w promocję Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dziz Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Sie 2011
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 21-02-2012, 11:52    Odpowiedz z cytatem

hej
mam pytanie do zorientowanych:
przymierzam się do kupna półrocznej regiokarty i wyczytałam, że na jednorazowe bilety jest "do 30%" czyli zawsze jest 30% czy może być np 15% czy może to jaka zniżka zależy od kilometrów?
w najbliższym czasie szykują mi się wyjazdy pociągami Interregio na trasie ostrow wlkp-krk gdzie cały bilet kosztuje 44,50zl, jak i kalisz -wwa(43zl) + osobówkami na trasie kalisz-poznan(22zl) kalisz-lodz(20,50zl), rozumiem ze jeśli będę miała regiokarte to na każdy z tych biletów mam zniżkę 30%??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 21-02-2012, 12:12    Odpowiedz z cytatem

Tak, na każdy z tych biletów dostaniesz zniżkę ok. 30% (delikatne wahania wynikają z zaokrągleń).
Zniżka ok. 15% dotyczy biletów na 1. klasę, oraz biletów okresowych.

Ceny biletów na pociągi bezpośrednie (bez przesiadki) z REGIOkartą lub bez niej możesz sprawdzić sobie korzsytając z serwisu http://www.biletyregionalne.pl - nie musisz finalizować zakupu biletu, tylko sprawdzić cenę Smile

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

toman3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Sty 2011

PostWysłany: 28-10-2012, 19:46   REGIOkarta - zniżki Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Słuchajcie mam pytanie odnośnie zniżek na REGIOkarcie. Otóż na tą chwilę jestem studentem i dojeżdżam na uczelnię pociągami REGIO. Jak wiadomo zniżka studencka to 50% Very Happy Na stronie PR przeczytałem, że zniżki na REGIOkarcie wynoszą 30% na bilety jednorazowe i 15% na miesięczne. No właśnie i tutaj pojawia się moje pytanie:

Arrow Czy można łączyć obie zniżki jeśli chodzi o bilety miesięczne Question Tzn. czy po zakupie REGIOkarty będę miał żniżkę 65% (50% + 15%) na bilet miesięczny Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 15 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl