Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Czechy, Słowacja - bilety i oferty specjalne
Autor Wiadomość

Desiro2 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 27 Mar 2011

PostWysłany: 19-10-2011, 19:28    Odpowiedz z cytatem

kup bilet do Chałupek a na stacji w Chałupkach podejdz do konduktora i poproś o wypisanie biletu w taryfie specjalnej do Bohumina - koszt rok temu był 2 złote, nie wiem jak teraz. W każdym razie nie kupuj biletu prosto do Bohumina z Wrocławia bo przepłacisz i to słono Smile

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rev Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2007

PostWysłany: 19-10-2011, 20:59   Re: wroclaw - bohumin Odpowiedz z cytatem

alexypol napisał/a:
ile kosztuje bilet studencki z wroclawia do bohumina?

Na odcinek Wrocław-Chałupki poproś w kasie o bilet w ofercie SĄSIEDZI z ulgą studencką za niecałe 12 zł.
Przed granicą prosisz u konduktora o bilet graniczny za 4 zł (bez dopłaty).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

krzysztoff Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Mar 2008
Skąd: Chojnów/Legnica

PostWysłany: 20-10-2011, 00:26    Odpowiedz z cytatem

A ja mam takie pytanie: bo Kiepura jedzie z Amsterdamu wraz z wagonami do Moskwy i Pragi, no i właśnie czy w tym pociągu do Pragi jest jakaś oferta jak SparNight w IC (29E W-wa - Amsterdam)?? Bo znalazłem fajne połączenie, ale potrzebuję się dostać do Drezna z Westfalii i te połączenie by mi odpowiadało - zwłaszcza jakby były jakieś promocje w tej części jadącej do Pragi (bo ta właśnie jedzie przez Drezno).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rev Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Gru 2007

PostWysłany: 21-10-2011, 21:40    Odpowiedz z cytatem

Część praska jest regulowana cennikiem CNL. Tam są też bilety promocyjne, ale od 43 euro. Zob.: bahn.de
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 29-10-2011, 09:54   

Czy ktoś z Was korzystał już z oferty naszych PRów zwanej "Czechy+"? Czy dobrze rozumiem, że mogę kupić jakikolwiek bilet w kraju (przykładowo nawet Pruchna-Zebrzydowice czy Cieszyn Marklowice-Cieszyn) i za 19 zł dokupić bilet umożliwiający całodzienne podróżowanie po wybranych trasach w Czechach?
Powrót do góry

iggy48 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Sie 2009
Skąd: Zabrze

PostWysłany: 29-10-2011, 10:06    Odpowiedz z cytatem

Promocja w Lidlu na podróże po Słowacji. W dniach 31.10-14.11 można zakupić w Lidlu na Słowacji bilet który będzie można wykorzystać w dniach 17 labo 18 albo 19.11 na przejazd po całej Słowacji pociągami. Koszt biletu 1,99 na pociągi osobowe a za 6.99 za bilet na wszystkie kategorie pociągów do wykorzystania w drugiej klasie.

więcej informacji na ten temat pod tym adresem:

Vlak a Lidl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

kraina_solvati Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 29-10-2011, 10:17    Odpowiedz z cytatem

Niezłe! Pomysł, jak dla mnie, bombowy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

stmichal Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2010

PostWysłany: 17-02-2012, 10:08    Odpowiedz z cytatem

Witam!
Odgrzebię trochę stary temat. Ile obecnie kosztuje bilet Cadca - Zwardoń pociągiem Os 4172 ? Niestety zarówno Polski jak również Słowacki rozkład milczy na ten temat, na Słowackim można znaleźć jedynie informację do stacji Skalité-Serafínov, nawet bym tam wysiadł i przeszedł przez granicę gdyby nie 4 minuty na przesiadkę po stronie Polskiej.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-02-2012, 11:25   

3,20 EUR w dwie strony
http://www.slovakrail.sk/sk/maly-pohranicny-styk
Powrót do góry

stmichal Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lut 2010

PostWysłany: 17-02-2012, 12:10    Odpowiedz z cytatem

Dzięki, jak rozumiem w jedną stronę kupić nie można?
Jeśli dobrze patrzę to na tej stronie na której podałeś jest możliwość zakupu biletu również ze stacji Skalite. Poprawcie mnie jeśli źle to rozumiem ale taniej wyszłoby kupić bilet z Cadcy do Skalite a potem Skalite - Zwardoń 0.90 + 2 = 2,90 Euro, zawsze to koło 1 zł w kieszeni Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-02-2012, 15:32   

W jedną pewnie można, ale nie można wykluczyć, że wyszłoby to drożej.
Bilet Cadca - Skalite >>> 0,90 EUR
Powrót do góry

KubaRzeszów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2010
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 15-03-2012, 11:27    Odpowiedz z cytatem

Pomozcie dobrzy ludzie bo wpadne w depresje Smile

Planuje niebawem wyskoczyc na tydzien do naszych poludniowych sasiadow tj do Czeechow . Baza wypadowa bedzie Praga (juz mam zabukowany nocleg za smieszna cene 900 kc /5dni) Tylko jeden maly problem Smile

Jak waszym zdaniem najlepiej mi tam pojechac z Rzeszowa ?

Do Zebrzydowic tam bilet graniczny do Bohumina i dalej jazda ?
Do Miedzylesia bilet graniczny do Lichkova i dalej
Cieszyn z buta do tesky Cieszyn i dalej jazda ?

Sa obecnie jakies bilety dla jednej osoby na tygodniowy dostep do sieci (tak zeby byl wazny na wszystkie pociagi - no moze poza Pendolino?) jaka to cena itd ?

Z Pragi planuje tez wycieczki do Brna , Karlovych Var , Mlada Boleslaw itp ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 15-03-2012, 17:55   

Ja bym kupił RegioKarnet na IR i bilet Czechy+ i wyjechał o 6:13 przez Wrocław i Pardubice by o 21:50 być w Pradze. Z Pardubic musisz kupić osobny bilet do Pragi (jak kupujesz z wyprzedzeniem, warto kupić w opcji SporoTiket Cesko). Szczerze powiem że nie wiem czy jest jeszcze tygodniowy bilet sieciowy - nie widzę takiej informacji. Są jednodniowe, ale opłacalność zależy od pokonywanej trasy. Są też jednodniowe ważne mniej więcej w granicach jednego województwa. Wszystko zależy od szczegółówSmile
Powrót do góry

KubaRzeszów Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Lip 2010
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: 15-03-2012, 18:24    Odpowiedz z cytatem

dddbb dzieki za odpowiedz ale ja nie napisalem byc moze najwazniejszej rzeczy ze nie jade w weekend tylko w srode wiec RegioKarnet w takim wypadku nie wchodzi w gre ..
Mam jeszcze troche czasu na pomyslunek jak to zrobic korci mnie jednak opcja z dostaniem sie do Cieszyna i dalej Czeski Cieszyn w EC Detvan i do Pragi . Pytanie jest teraz takie :

Wiem ze tylko na Pendolino jest rezerwacja czyli gdzie wsiade tam jade czy jednak jak kupuje bilet to poprosic o miejscowke ? I pytanie drugie : interesuje mnie karta IN czy dla osoby doroslej ktora lat 26 skonczyla juz dawno tez jest to przewidziane ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 15-03-2012, 18:44    Odpowiedz z cytatem

KubaRzeszów, na tej stronie znjadziesz wiele informacji. Co do biletu tygodniowego - zlikwidowany. Dostępne sa jednodniowe na całe Czechy i jednodniowe na poszczególne kraje ( województwa ).

http://www.kolej.one.pl/~halski/cestovani_vlakem.html

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 12 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl