Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Wyjazd do Hiszpanii - tylko InterRail?
Autor Wiadomość

Okid2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2011
Skąd: Rzeszów/Zagórz

PostWysłany: 30-03-2012, 22:54   Wyjazd do Hiszpanii - tylko InterRail? Odpowiedz z cytatem

Hej!

Pytałem niedawno o Krym, a teraz w druga strone chcę "pojechać" (choc na Krym tez się wybieram w Lipcu) Smile Otóz. Ja i kilku moich znajomuch mam bilet FIP, chcielibysmy w Październiku pojechac do Hiszpanii (okolice Walencji, dokładnie Cullera). Wiadomo im wiekszy skład tym fajniejszy wyjazd, i teraz mam takie pytanie. Czy osoby, które nie maja mozliwości jazdy z FIPem, z wiadomych powodów, skazane sa na InterRail? Czy jest może jeszcze jakaś jedna, bądź więcej innych opcji na podróżowanie po Europie...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

knur79 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 11 Kwi 2011

PostWysłany: 01-04-2012, 08:53   :) Odpowiedz z cytatem

O innej opcji biletów nie słyszałem.Chyba, że upolujecie bilety promocyjne. A najlepiej to polecieć ryanairem zdecydowanie najtaniej wyjdzie dla osób bez fipa:)napisz na priv jak wygląda u Ciebie sprawa z Krymem, też się wybieram:) jak narazie tylko ja i dziewczyna:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 01-04-2012, 16:37    Odpowiedz z cytatem

Ja jechałem na biletach promocyjnych do Paryża i na wiosnę jadę tak samo do Neapolu. Więc mówię od razu : da się. Very Happy
Paryż oraz Zürich mają bezpośrednie połączenie z Hiszpanią, tylko niestety taka przyjemność jest dosyć droga.

Również kiedyś chcę się wybrać w tamte rejony, ale pewnie wybiorę samolot. Na pewno wyjdzie taniej niż pociągiem, czasu podróży oczywiście nie ma co porównywać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Okid2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 21 Paź 2011
Skąd: Rzeszów/Zagórz

PostWysłany: 02-04-2012, 15:18    Odpowiedz z cytatem

knur79 - tez póki co jestem tylko z dziewczyną Smile Krym planuje gdzieś na sierpień... A chcę też do Hiszpanii uderzyć początkiem Października, jak rok temu... I miałbym kilka osób bez FIPa, dlatego pytałem... No nic... Pewnie wybiora InterRail. Lubie pociągi, sa przygody i można zwiedzać... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl