Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Stanisław Kogut news
Autor Wiadomość

kryniczanin
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-01-2011, 16:33   

sheva17, Ciemny lud kupi wszystko...
Przejdź na dół

dromader5 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 27 Sty 2011

PostWysłany: 29-01-2011, 21:54    Odpowiedz z cytatem

Głosują na Koguta także ludzie z Południa,oczywiście nie wszyscy.Aż dziw bierze,że jeszcze nikt się nie zajął tą firmą,która bierze pieniądze za sprzątanie,a tego nie robi i to nie małe pieniądze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kemi73 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 10-04-2012, 09:30    Odpowiedz z cytatem

Kolejny film z udziałem Stanisława Koguta, senatora i działacza Kolejarza Stróże, robi furorę w internecie.

Zachowanie Koguta podczas sobotniego meczu Kolejarza z GKS-em Katowice już opisywaliśmy .

Tak się kibicuje! Trybuna Kibica otwarta dla wszystkich

Siedzący tuż za ławką gości senator głośno i dosadnie komentował decyzje sędziego Mariusza Korzeba z Warszawy. GKS-owi sugerował, że kupił mecz. "Sędzia, ty dziadygo. Za co szmaciarzu dajesz (kartkę)?" i "Sędzia, ty matole. Z Warszawy palant. Ty złodzieju" - wykrzykiwał.

Całość sfilmowała kamera portalu kibiców GieKSainfo.pl.

Kibice z Katowic poszli jednak dalej i postanowili zakpić z Koguta. Jego hasła z soboty zestawili z jego wcześniejszymi wypowiedziami m.in. dla TV Trwam. "Jako katolik mam przykazanie miłości. Nie zionę do nikogo nienawiścią (...). Nie chcę nikogo obrazić, bo dla mnie człowiek to jest świętość. To jest podmiot, to nie jest rzecz." - mówił swego czasu senator.

Źródło: Sport.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 10-04-2012, 09:37    Odpowiedz z cytatem

Jaki kogut - takie pianie.

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

przewoz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Maj 2009

PostWysłany: 10-04-2012, 14:50    Odpowiedz z cytatem

No i jak etos kolejarza ma nie upadać, jak takie kwiatki będziemy co chwila spotykać.
Pamiętajcie. Pokazujcie, że jesteście lepsi, a nie gorsi od całej reszty społeczeństwa. Kogut to kolejny, któremu zwisają te idee. Przykre.

_________________
Le FleuR
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nastawnik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Wrz 2010

PostWysłany: 10-04-2012, 15:37    Odpowiedz z cytatem

Czy to jest ten KOGUT który jeszcze niedawno rządził / efekty odczuwają pracownicy i pasazerowie/ na kolei jako przewodniczący ZZ ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kemi73 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 10-04-2012, 15:56    Odpowiedz z cytatem

A mamy jakiegoś innego Koguta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

nastawnik Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Wrz 2010

PostWysłany: 10-04-2012, 16:04    Odpowiedz z cytatem

@kemi73 - nie wiem czy macie ich wielu , ale bardzo czesto na kolei istnieją całe rodzinne klany i to juz od wielu lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Kleinnepole Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Mar 2012
Skąd: ks. oświęcimskie

PostWysłany: 10-04-2012, 20:45    Odpowiedz z cytatem

kemi73 napisał/a:
Kolejny film z udziałem Stanisława Koguta, senatora i działacza Kolejarza Stróże, robi furorę w internecie.

Zachowanie Koguta podczas sobotniego meczu Kolejarza z GKS-em Katowice już opisywaliśmy .

Tak się kibicuje! Trybuna Kibica otwarta dla wszystkich

Siedzący tuż za ławką gości senator głośno i dosadnie komentował decyzje sędziego Mariusza Korzeba z Warszawy. GKS-owi sugerował, że kupił mecz. "Sędzia, ty dziadygo. Za co szmaciarzu dajesz (kartkę)?" i "Sędzia, ty matole. Z Warszawy palant. Ty złodzieju" - wykrzykiwał.

Całość sfilmowała kamera portalu kibiców GieKSainfo.pl.

Kibice z Katowic poszli jednak dalej i postanowili zakpić z Koguta. Jego hasła z soboty zestawili z jego wcześniejszymi wypowiedziami m.in. dla TV Trwam. "Jako katolik mam przykazanie miłości. Nie zionę do nikogo nienawiścią (...). Nie chcę nikogo obrazić, bo dla mnie człowiek to jest świętość. To jest podmiot, to nie jest rzecz." - mówił swego czasu senator.

Źródło: Sport.pl



Co Was tak dziwi? Kibice GKS do polskich patriotów nie należą,a tu taka okazać dowalić komuś, kto ma inne wartości. Krzyczeć na sędziego-który kibic tego nie robi? To są emocje, a nie spotkanie z królową angielską. A że sędzia sędziował fatalnie (co przyznał rzeczony "Sport"), to wiele tłumaczy. także zachowanie senatora. Najwyższy czas zrozumieć, że bycie katolikiem nie oznacza bycie potulną ciotą (jakby chciał Janusz P.)

_________________
Żywiecczyzna i okolice Białej to Małopolska pod śląską okupacją
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

siwiutki91 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 11 Sty 2009

PostWysłany: 10-04-2012, 21:06    Odpowiedz z cytatem

Ale czy ten fakt że są to emocje pozwala na obrażanie sędziego? Mnie to zastanawia jak wielu z was by sędziowało jakiś zwykły mecz młodzieżówki. Każdy ma prawno do błędu, mnie to zastanawia dlaczego wszyscy winy szukają zawsze w sędziach a nie np. w złej grze zawodników?

_________________
w pociągu:
2010-2012=14439km
2013-49706km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

km Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2008

PostWysłany: 10-04-2012, 22:24    Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kemi73 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2008
Skąd: Kraków

PostWysłany: 11-04-2012, 07:56    Odpowiedz z cytatem

@Kleinnepole przeczytaj jeszcze raz "Stanisława Koguta, senatora" i zastanów się nad tym co napisałeś.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dyżurny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2009
Skąd: Tarnów Hauptbahnhof

PostWysłany: 11-04-2012, 09:01    Odpowiedz z cytatem

Kleinnepole, sam Kogut powiedział, że politycy muszą być autorytetami dla ludzi, ale jak widzę takiego senatora, który dużo gada mało robi, i do tego tak się zachowuje na meczu, mimo że jest osobą publiczną, to wybacz ale ni jak nie jest to dla mnie autorytet. A jeżeli chodzi o sędziowanie, to przecież mógł to inaczej powiedzieć. Była konferencja po meczu, mógł na to zwrócić uwagę w sposób kulturalny..

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jacwol Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2008
Skąd: Siemianowice

PostWysłany: 11-04-2012, 12:52    Odpowiedz z cytatem

Filmik rewelacja!!! Bywalcy ławeczki w "Ranczu" mają większy potencjał intelektualny niż ten senator. Gęba pełna frazesów a słoma wychodzi wiadomo skąd.
kleinnepole brakuje tylko żebyś napisał że kibice Gieksy to "zakamuflowana opcja niemiecka" jak to określił polityczny menotor pana senatora.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 11-04-2012, 13:05    Odpowiedz z cytatem

Kleinnepole napisał/a:
Najwyższy czas zrozumieć, że bycie katolikiem nie oznacza bycie potulną ciotą (jakby chciał Janusz P.)


Czy między byciem "potulną ciotą" a wulgarnym, zakłamanym hipokrytą nie ma już żadnych postaw pośrednich, które mógłby on przyjąć? Widzimy tylko skrajności?

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 12 z 16 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl