Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Bilet kwartalny dla pracownika
Autor Wiadomość

woland Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2008

PostWysłany: 06-07-2012, 14:21   Bilet kwartalny dla pracownika Odpowiedz z cytatem

W końcu czerwca kupiłem bilet sieciowy w spółce IC. Nie mogłem kupić miesięcznego, pani w kasie powiedziała że są tylko kwartalne. Ok nie przeszkadzało mi to. Od 1 lipca znów zmienił się rozkład jazdy i okazało się że bilet jednak nie będzie mi potrzebny. Wczoraj chciałem bilet zwrócić, szczególnie że nie był skasowany i zaczęły się schody. Kasjerka stwierdziła że biletów pracowniczych nie można zwrócić. Czyli że IC chce oszukać mnie na 70zł bo tyle zapłaciłem. Wiem że biletów do 5zł nie zwraca się ale to jest dużo więcej. Nie chciała mi podać podstawy prawnej.Może ktoś wie o co w tym wszystkim chodzi Evil or Very Mad

_________________
SZTUKATERIA ELEWACYJNA- www.wmb.pl
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 06-07-2012, 16:14    Odpowiedz z cytatem

woland, muszą Ci oddać kasę za zwrócony bilet, proporcjonalnie do okresu niewykorzystanego. Jeśli masz bilet kwartalny i zwracasz go po miesiącu to dostaniesz 2/3 sumy ceny biletu. Tak jest w PR, gdzie zwrot pieniędzy za niewykorzystany bilet okresowy odbywa się w trybie pisemnej reklamacji. Nie wiem jak jest w PKP IC, poszukaj w regulaminach, taryfach.

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

woland Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2008

PostWysłany: 06-07-2012, 17:09    Odpowiedz z cytatem

wysłałem maila już wczoraj i czekam na odpowiedź. Dzisiaj spróbuję oddać bilet w kasie gdzie kupowałem. Zobaczymy

_________________
SZTUKATERIA ELEWACYJNA- www.wmb.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kond345.. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2009

PostWysłany: 06-07-2012, 17:40    Odpowiedz z cytatem

Przy zwrocie okresowych jest pobierane potrącenie 50%. Oprócz wykorzystanej części.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

woland Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 23 Lis 2008

PostWysłany: 07-07-2012, 16:54    Odpowiedz z cytatem

A co należy rozumieć przez 50%. Bilet chciałem oddać po tygodniu jego posiadania, jeszcze nie skasowany i ani razu nie korzystałem z niego więc dlaczego mam tracić aż połowę.
Dzisiaj w kasie w Katowicach pani uprzejmie mnie poinformowała że zwrot biletów kwartalnych odbywa się przez biuro reklamacji w Krakowie. Podała mi dokładny adres wraz z numerem telefonu. Zachowała się bardzo uprzejmie,całkiem inaczej niż kasjerka IC w Zawierciu.

_________________
SZTUKATERIA ELEWACYJNA- www.wmb.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kond345.. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Wrz 2009

PostWysłany: 07-07-2012, 20:28    Odpowiedz z cytatem

O przepraszam. Za częściowo niewykorzystane tygodniowe i miesięczne jest potrącenie 50%, a co do kwartalnych, tylko droga reklamacji i potrącenie 10% po odliczeniu czasu w którym był, lub mógł być wykorzystany. Poczytaj sobie regulamin.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl