Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Rozszerzenie oferty Berlin-Warszawa/Gdynia-Specjal
Autor Wiadomość

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 01-08-2012, 14:37   Rozszerzenie oferty Berlin-Warszawa/Gdynia-Specjal Odpowiedz z cytatem

Szanowni Klienci,

Uprzejmie informujemy, że od 1 sierpnia br. oferta "Berlin-Warszawa/Gdynia-Specjal" jest dostępna w nowych relacjach. Dla pociągów Berlin-Warszawa-Express pule biletów po 29 i 39 euro są dostępne także dla osób jadących od/do stacji: Kutno i Konin, a dla pociągu Berlin-Gdynia-Express od/do stacji: Tczew, Bydgoszcz, Inowrocław i Gniezno.

Źródło: e-IC

Oferta jest już wprowadzona do Internetowego Systemu Sprzedaży Biletów e-IC.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolejfan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Kwi 2011

PostWysłany: 03-08-2012, 17:26    Odpowiedz z cytatem

Witam,

czy ktoś mógłby mnie nakierować (albo po prostu powiedzieć) : gdzie się dowiem o cenie promocyjnej biletu Berlin-Gdynia-Express z Gniezna do Berlina, oraz jaka jest dostępność miejsc na sobotę/niedzielę (w następny weekend). Dzwoniłem na numer 19 757 ale w telefonie wskazywało ze nie ma takiego numeru. Pojechałem więc na dworzec w Gnieźnie a tutaj Pani w kasie oznajmiła mi, że nie udzieli informacji, gdyż jest to kasa przewozów regionalnych.

Zatem proszę o pomoc w rozwiązaniu mego problemu:)

Chciałbym jeszcze dodać, żę jestem zdumiony faktem, że na jednym z większych dworców w województwie, jakim jest stacja Gniezno, nie ma czynnej kasy PKP intercity.
Jak BGE ma odnieść sukces, skoro nie można na niego kupić biletu w mieście, gdzie się zatrzymuje?

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gonza Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 03-08-2012, 21:03    Odpowiedz z cytatem

Masz powyżej napisane, że promocyjne ceny biletów są po 29 i 39 euro. Dostępność miejsc to już byś musiał sprawdzić, rezerwując bilet poprzez system e-IC.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kolejfan Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Kwi 2011

PostWysłany: 03-08-2012, 22:03    Odpowiedz z cytatem

Oki, zrozumiałem już, DziękujęSmile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl