Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Oferta Sparnight w pociągu Jan Kiepura
Autor Wiadomość

Szerszenx Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2012

PostWysłany: 06-08-2012, 12:19   Oferta Sparnight w pociągu Jan Kiepura Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie ile jest biletów w pulach promocyjnych (29 euro, 39 euro, 49 euro) w pociągu Jan Kiepura? Kilka razy już próbowałem kupić bilety w tym pociągu w ramach oferty promocyjnej nawet na wiele dni przed terminem podróży i za każdym razem słyszałem, że bilety promocyjne już się skończyły, a normalny kosztuje 129 euro w jedną stronę. Zaczynam myśleć, że te promocyjne bilety to jedynie ściema marketingowa i jest ich raptem kilka na każdy dzień, żeby móc się tym chwalić w reklamach.

Kupowanie biletów po 129 euro w jedną stronę na podróż trwającą 15 godzin nie ma żadnego sensu, skoro za 750 złotych można bez problemów kupić bilet na samolot w obie strony liniami regularnymi.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Skolmi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2012

PostWysłany: 07-08-2012, 15:46    Odpowiedz z cytatem

A ile ich byś chciał? Nigdy nie miałem problemu z SN ale jak już je kupuję, to zawsze na 50-60 dni przed.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gonza Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2010
Skąd: Tychy

PostWysłany: 07-08-2012, 17:01    Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie ma ich wiele. W maju kupowałem SparNight na powrót z Amsterdamu, na lipiec - dokładnie 60 dni przed wyjazdem. Bilety kupowała mi kasjerka z kasy Intercity w moim mieście i nawet mimo tego, dostałem bilety na przedział sypialny double już z trzeciego szczebla cenowego za 99 euro, mimo że ceny zaczynały się od 79 euro za osobę. Tak czy siak udało się kupić tańsze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szerszenx Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Sie 2012

PostWysłany: 07-08-2012, 18:47    Odpowiedz z cytatem

No właśnie o to chodzi! Raczej rzadko udaje się planować podróż aż z 60-dniowym wyprzedzeniem. Nie chodzi mi o to, żeby bilety promocyjne były jeszcze na kilka dni przed podróżą, ale nawet 40 dni wcześniej ich nie ma! Dlatego twierdzę, ze generalnie to zwykła ściema marketingowa. Ja próbowałem bilety kupować na półtora miesiąca przed podróżą (trzykrotnie w różnych porach roku) i za każdym razem słyszałem, ze promocyjnych już dawno nie ma. I kończyło się na podróży samolotem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 29 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 07-08-2012, 19:06    Odpowiedz z cytatem

Żadna ściema, bilety promocyjne są od 60 dni aż do czas wyruszenia pociągu ze stacji początkowej. To że nie ma ich już po jednym dniu to tylko świadczy o tym że jest zainteresowanie i pasażerowie wykupują te miejsca. Ja osobiście miałem przyjemność dwa razy jechać do Amsterdamu i raz do Dueseldorfu Kiepurą i zawsze udaje mi się za 29€.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl