Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[PR] Pytanie o możliwość dopłaty do biletu internetowego
Autor Wiadomość

pbialk Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Lut 2009

PostWysłany: 28-09-2012, 22:09   [PR] Pytanie o możliwość dopłaty do biletu internetowego Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, czy może już ktoś ćwiczył:

Jeżdżę bardzo często na trasie Gdańsk Oliwa-Sztum. Ponieważ kasa w Gdańsku Oliwie jest praktycznie fikcją ( jedna kasa na dworcu, zazwyczaj kolejka dookoła budynku ) więc bilet najczęściej kupuję przez I-PR. Niestety w ten sposób mogę kupić tylko bilet do Malborka, bo I-PR obsługuje tylko relacje bezpośrednie. Przesiadając się w Malborku muszę kupić nowy bilet Malbork-Sztum. No i jestem na tym stratny 2,30 zł, bo muszę znowu płacić za początkowe kilometry,

Czytając regulamin przewozów PR, wnioskuję, że istnieje możliwość jeszcze w pociągu do Malborka oświadczyć konduktorowi że zmieniłem zdanie i chcę jechać dalej, a on ma obowiązek sprzedać mi bez dodatkowej opłaty bilet na różnicę kilometrów.

I teraz pytanie do obeznanych: Czy ktoś sprawdzał może, czy taki patent da się zastosować w praktyce? Dzisiaj konduktorka odmówiła mi sprzedaży czegoś takiego, ale nie jestem przekonany, czy miała do tego prawo.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl