Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[PR] Zasady uruchamiania pociągów dla kiboli
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 04-10-2012, 00:40   [PR] Zasady uruchamiania pociągów dla kiboli Odpowiedz z cytatem

Przewozy Regionalne wprowadziły nowe zasady uruchamiania pociągów specjalnych dla kiboli.

Według nowych zasad organizator wyjazdu ma obowiązek udostępnić nieodpłatnie 20% miejsc w pociągu funkcjonariuszom SOK bądź Policji zabezpieczającym trasę przejazdu. Liczba pozostałych pasażerów pociągu nie może przekroczyć 80% liczby miejsc siedzących.

Gdy organizator będzie chciał przewieźć większą liczbę kibiców, PR mają prawo odmówić uruchomienia pociągu specjalnego i obciążyć organizatora wyjazdu stratami wynikającymi z tej decyzji.

Ponadto nazwiska pasażerów pociągu specjalnego powinny znajdować się na liście wyjazdowej, a każdy z nich powinien posiadać bilet wstępu na imprezę masową.

Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków już zapowiedziało zaprzestanie współpracy ze spółką PR do czasu odstąpienia od powyższych zmian w regulaminie wynajmowania pociągów okazjonalnych.

pr-kibole.jpg
Plik ściągnięto 97 raz(y) 107.03 KB


_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Sunny Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 30 Kwi 2007
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 04-10-2012, 16:32    Odpowiedz z cytatem


_________________
"Kobiety kochają zwyciężonych, ale zdradzają ich ze zwycięzcami." - T. Williams
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

twardypt91 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lip 2011

PostWysłany: 04-10-2012, 19:25    Odpowiedz z cytatem

3 kibli razem to ja jeszcze nie widziałem...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

xMICHCIOx Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Kwi 2011
Skąd: Poznań

PostWysłany: 04-10-2012, 23:01    Odpowiedz z cytatem

Takich filmików w sieci jest masa z każdym klubem.

Wprowadzenie 20% miejsc dla funkcjonariuszy to jest dobry pomysł tylko czy się sprawdzi. Oczywiście dla kiboli to jest duży problem bo już nie będzie takich rozrób.

twardypt91, na Woodstock jeździły ciągle 3 kible.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 05-10-2012, 14:14    Odpowiedz z cytatem

A podobno brakuje składów...

Ja pomysł w pełni popieram - mam dość jeżdżenia w syfie. I tak powinno być - SOK ma jeździć i lać idiotów a nie stać na dworcu i karać miłośników kolejowego fotoshopu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Lady Makbet Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 12 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 05-10-2012, 14:25    Odpowiedz z cytatem

Tomasz napisał/a:
Ja pomysł w pełni popieram - mam dość jeżdżenia w syfie.

Nie widzę związku kibiców z syfem w pociągach. Stowarzyszenia kibiców wynajmując w PR pociąg opłacają kompleksową usługę związaną z uruchomieniem składu, włącznie z późniejszym sprzątaniem taboru i ewentualną naprawą wyrządzonych szkód. Identycznie było w przypadku pociągów na Woodstock zamawianych przez WOŚP. PR do tego interesu nie dokładają ani złotówki. Wszystkie koszty pokrywa organizator wyjazdu, czyli kibice.

_________________
Lady Makbet to typ kobiety, którą nieokiełznana ambicja prowadzi do zbrodni, a potem do wyrzutów sumienia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 05-10-2012, 23:57    Odpowiedz z cytatem

A może w takim razie PR zechciały takiej kasy żeby kibicom przestało się opłacać? : )

No ale przecież dworce też trzeba posprzątać a tam nie ma kto pracować? No nie jest tak? Przecież regulamin jasno mówi że nie wolno nikomu śmiecić w pociągu. I to dotyczy szarego kowalskiego i kibica też. To ja sobie zapłacę drożej i zrobię syf i niech też sprzątają a co nie wolno mi? A kibicom wolno. Mogła by być nawet rubryka na stronie PR-ów w dziale "ceny biletów" i były by ceny przeliczone ze zniżkami ustawowymi droższej kategorii pociągów gdzie wolno bardziej śmiecić niż w tych pozostałych.

Ciekawe czy też tak w autobusach jest - albo busach - że obsługa sprząta po klientach i w cenie biletu jest wliczone sprzątanie. No chyba że jest to pociąg komercyjny - ale po co PR ma sprzątać duży burdel za taką kasę jak może sprzątać mały burdel w pociągach(bo kibice grzecznie jadą)i również burdel na dworcach(również na małych)bo nie robią tego bo nie ma kasy?

Ja się czuję dyskryminowany w takim razie - bo jak jadę grzecznie i przez przypadek troszkę naśmieciłem(kropelka cocacoli mi się wylała podłogę przy otwieraniu)i mi nie wolno tego robić, a kibicom wolno. A jeżdżę też IR które nie jest dotowane. O, możesz mi odpowiedzieć na to pytanie?

PS: Jasne że przewoźnik musi wliczyć w ryzyko przewozowe również koszty sprzątania składów. Ale dlaczego nie wolno mu zapobiegać syfowi w pociągach? Po co ma się marnować preparat do czyszczenia kibli w pociągu skoro te biedne kobitki co szorują kible i tak nie dostaną ani złotówki więcej niezależnie od tego jak duży jest syf w pociągu? To są dodatkowe koszty dla PR! I dla podatnika też - bo płaci za dotowanie pociągów REGIO.

PS2: A potem jak PR zrobi podwyżkę cen biletów(bo nie ma kasy za sprzątanie niepotrzebnego syfu)to jest biadolenie jakie to PR jest łakome na kasę. I tu nie mam pretensji do Ciebie tylko do innych, niektórych osób z naszego Forum(te osoby same wiedzą o kogo chodzi). Gratuluję myślenia tym osobom i życzę powodzenia w wymyślaniu teorii spiskowych.

PS3: Ja dostanę mandat od SOK za burdel w pociągu(słuszny)a kibice nie - to nie fair. Evil or Very Mad

PS4: Dostałem na Facebooku od Infokolej linka do artykułu na ten temat. I czytałem że Wisła Kraków bojkotuje PR. Tak się składa że też jestem za Wisłą(nie jestem fanatykiem piłkarskim)i nie boję się tego powiedzieć głośno. Możecie sobie sprawdzać IP nawet i tak się nie boję. I powiem tak że im się nie dziwię. Tzn. nie popieram śmiecenia przez garstkę kibiców tego klubu ale jestem za bojkotem PR. Dlatego że ja mogę zostać ukarany za burdel, a kibice już nie(aczkolwiek Wisła bojkotuje PR z innego powodu tak gwoli ścisłości). Oczywiście nie jestem nietolerancyjny i szanuję inne kluby. Więc nie szykujcie się na mnie Forumowicze z maczetami bo ja tego nie popieram i nie miałem zamiaru prowokować żadnych bójek na Forum i po za Forum.

PS5: Ten post został wysłany zgodnie z Ustawą o Świadczeniu Usług Drogą Elektroniczną
(Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z dnia 18.07.2002)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl