Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Co cię wkurza u współpasażerów?
Autor Wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-10-2012, 12:45   Co cię wkurza u współpasażerów? Odpowiedz z cytatem

Głośne rozmowy przez komórki, przepychanie się w tłoku z gigantycznymi torbami, brak higieny i blokowanie wyjścia - to nas najbardziej denerwuje u współpasażerów. Co jeszcze powinno trafić na tę listę?

Czytaj dalej...

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 13-10-2012, 13:33    Odpowiedz z cytatem

Notoryczne pytanie "czy tu jest wolne miejsce do siedzenia".
Wkurzają mnie konduktorzy którzy zamiast sprzedać bilet każą siadać.
Wkurzają mnie pijane dziewczyny - tapety.
Denerwują mnie pijani pasażerowie w pociągu.

No i oczywiście puste pociągi Very Happy i idiotyczne rozkłady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

buuuuum Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2009
Skąd: Ełk

PostWysłany: 13-10-2012, 15:35    Odpowiedz z cytatem

Ludzie sami w sobie. Nie pozwalają delektować się jazdą. Do tego jak cały czas patrzą mi na mordę, to już wcale. Człowieka nie widzieli niektórzy nigdy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pawel_15 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Pokuć

PostWysłany: 13-10-2012, 16:34    Odpowiedz z cytatem

Wkurza mnie głupota współpasażerów po całości...

_________________
Pokuccy kopciarze - łączcie się !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

loony Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2011
Skąd: Leszno/Wroclove

PostWysłany: 13-10-2012, 16:34    Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej wpienia gdy ktoś w zamkniętym przedziale otwiera sobie o 17 'drugie śniadanie', a najlepiej gdyby to był chleb z serem i szynką. Ja pierdziele...
I druga rzecz to gdy jest tłoczno, ktoś się dosiada i mimo starań żeby go nie dotykać to on się czuje jak król na włościach i rozwala się jak na hamaku. Jestem przeciwko jakiemukolwiek dotykowi w komunikacji publicznej. Powinniśmy mieć kulturę jak w UK, gdzie nikt nikogo nawet nie muśnie przy największym tłoku. Albo mieć kulturę w ogóle...

_________________
www.facebook.com/PKPJestZajebiste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 13-10-2012, 16:53    Odpowiedz z cytatem

Tak się składa że jechałem dziś pociągiem i obywatele UK mnie musnęli, co ciekawe przeprosili mnie za to po angielsku Very Happy.

A co powiesz o dziewczynach które macają w tłoku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

loony Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2011
Skąd: Leszno/Wroclove

PostWysłany: 13-10-2012, 18:04    Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałem przezabawną sytuację w tramwaju wrocławskim. Wszedł anglik i chciał dojechać do jakiegoś hotelu, ani słowa po polsku nie znał. Rozmawiałem z nim próbując mu wytłumaczyć gdzie i jak ma dojechać. A że to była godzina 15-16 tłok był spory. Praktycznie gdzie się nie przesunął to kogoś musnął albo trącił. I do każdej osoby się wtedy odwracał i ją przepraszał, a w momencie gdy się odwracał to dotknął inną i znowu się odwracał i przepraszał. Komedia się zrobiła na prawdę fajna Razz

A co do dziewczyn to nie wiem, mnie nikt nie chce macać :<


Śmiech

_________________
www.facebook.com/PKPJestZajebiste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Flanker Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 25 Cze 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-10-2012, 19:21    Odpowiedz z cytatem

loony no tutaj akurat się nie zgodzę z tobą, bo jak człowiek jest głodny, cały dzień zapier... i nie miał czasu nic zjeść to co ma zrobić, zdechnąć z głodu? Ja sam jeśli jadę w dłuższą podróż to posilam się w pociągu i tyle, to normalna rzecz. Chleb z serem i szynką jest akurat najbardziej "przyjazny" - spróbuj wytrzymać jak ci ktoś zacznie opędzlowywać śledzie, kiełbasę albo paprykarz w upał, powodzenia życzę Very Happy

Co do czegokolwiek spożywania to wolę jak ktoś coś sobie je i nie jest to danie mocno uciążliwe dla pasażerów niż jak ma żłopać tanie browary, alpagę albo co chwila łazić do WC i śmierdzieć szlugami. Ja jak ostatnio jechałem Chopinem do Katowic to oprócz mnie i dwóch kolegów w przedziale było dwóch starszych panów i fajna laska ( czeszka Mr. Green ) to grzecznie zapytaliśmy czy nie będzie im przeszkadzać jak na kulturce się napijemy po 2 piwka. Zaznaczyliśmy że nie będziemy hałasować, robić bydła itd. i nie mieli nic przeciwko. Jeszcze nam się fajna gatka z nimi nawinęła Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Viljar Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 30 Paź 2011
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 13-10-2012, 21:02    Odpowiedz z cytatem

Mi przeszkadza ogólnie smród: niemyjących się pasażerów (norma w trójmiejskiej SKM, zwłaszcza latem), a także petów. Łamanie zakazu palenia w pociągach i na dworcach jest nagminnie łamane, a co gorsza - społecznie akceptowane.
Przy okazji ciekawostka: z obserwacji własnych i znajomych wiem, że w Gdyni i Wejherowie funkcjonariusze policji i SOK chodzą regularnie na perony palić.

_________________
Kłodzko-Wałbrzych - najpiękniejsza kolej świata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

loony Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Kwi 2011
Skąd: Leszno/Wroclove

PostWysłany: 14-10-2012, 09:14    Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, bo sam palę... ale po każdej wycieczce do kibla czekam chwilę na korytarzu, rozprostuję kości i zawsze wkładam gumę do ryja. Zawsze lepsze to niż nic.
Wpienia mnie jak ktoś zamiast iść do kibla na fajkę pali na korytarzu. Zawsze upominam takiego, mimo że palę.

_________________
www.facebook.com/PKPJestZajebiste
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 14-10-2012, 09:44    Odpowiedz z cytatem

A mnie w zasadzie wkurzaja stare baby ktore sciagaja buty z nog - cale w zylakach- i kladzace je na siedzeniu obok mnie .
O braku higieny zlopaniu piwa paleniu itd nawet nie wspominam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 14-10-2012, 09:45    Odpowiedz z cytatem

Wkurzaja mnie ludzie ktorzy w EN57 , tych ktore jezdza jako IR swoje bagaze klada na podloge w przejsciu pomimo ze maja wolne polki. Tak samo w wagonach TLK, tych przedzialowych. Stoja ludzie z torbami pomimo ze sa wolne miejsca w przedzialach. To bedzie stal ktos kilka godzin i blokowal przejscie.

Kolejna sprawa to przedzialy imprezowe w EN57.. Znaczy koniec skaldu i przedzial dla osob z wiekszym bagazem. Jak wraca "lud pracujacy" to z rowerem tam sie nie wejdzie. Zamiast normalnie usiasc to wsiadzie tam 30 chlopa, kazdy po 2 piwa, polowa zapali, kilku wyciagnie wodke i trwa impreza.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Rafał Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Maj 2011
Skąd: Świdwin/Koszalin

PostWysłany: 14-10-2012, 09:51    Odpowiedz z cytatem

Te "przedziały imprezowe" to powinny być nieźle trzepane przez SOKistów. Poprawiliby statystyki, a akurat to działanie byłoby dobre dla innych pasażerów.

_________________
2010: 27 560 km
2011: 29 580 km
2012: 28 310 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-10-2012, 10:02    Odpowiedz z cytatem

Głośne rozmowy przez telefon, nietrzeźwość, zwłaszcza gdy wchodzą panowie po kilku piwkach, i na siłę zagadywanie pasażerów, nawet gdy Ci nie mają ochoty słuchać. Rok temu, 15.X wracałem z Krakowa "Kościuszko" myślałem, że nie wyrobię. Jedna z pań, z gatunku "biednych i schorowanych emerytek", która biedy na pewno nie doświadczyła, całą drogę wszystkich przekonywała do swoich poglądów polityczno-religijnych. O braku higieny u współpasażerów nawet nie wspomnę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Calamity Jane Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 07 Maj 2012

PostWysłany: 14-10-2012, 10:17    Odpowiedz z cytatem

Niektorzy z Was to troche przesadzaja. Np z tym jedzeniem. No jedzie czlowiek 10 godzin i nawet nie wie, ze jak wyciagnie kanapke to wkurza tym wspolpasazerow Very Happy
Ze o sciaganiu butow nie wspomne. Oczywiscie zakladajac zachowanie podstawowych zasad higieny Razz To juz sobie nie mozna butow sciagnac? I nog na siedzeniu polozyc? Co za roznica czy mloda kobieta, czy stara? A jak ma zylaki to wlasnie tym bardziej powinna nogi na siedzenie polozyc. Nie kazdy podrozny bedzie piekny i mlody Wink
Albo z tym paleniem w korytarzu. Co za roznica czy na korytarzu czy w kibelku? Ja roznicy nie widze. W kibelku smierdzi tak samo, a nawet bardziej bo sie laczy z innymi zapachami Razz

Mi przeszkadza okupowany przedzial dla podroznych z duzym bagazem albo nawet przedzial rowerowy przez powracajace z pracy bandy. Musze z rowerem szukac innego miejsca na wcisk, bo w tych przedzialach to notoryczne imprezy sie odbywaja...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl