Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Jak najtaniej dojechać pociągiem REGIO
Autor Wiadomość

Leniwiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Lip 2012

PostWysłany: 14-10-2012, 20:18   Jak najtaniej dojechać pociągiem REGIO Odpowiedz z cytatem

Otóż planuję wyjazd z kolegami, jest to trochę skomplikowane ale wygląda to tak:
Ja wyruszam z Nowej Soli (Lubuskie), 1 osoba jedzie z Brzegu Dolnego (Dolnośląskie) i 2 osoby z Wrocławia.
Nie wiem jakiej oferty/promocji użyć by jak najtaniej dojechać do Gliwic (Śląskie).
Mam pewien plan niestety nie wiem czy tak się da, otóż osoba z Nowej Soli dojechała by do Brzegu Dolnego, tam kupiła by bilet w ofercie Ty i raz dwa trzy do Gliwic na 4 osoby i załapała się na pociąg do Wrocławia. Potem 2 osoby z Brzegu Dolnego przesiadły by we się Wrocławiu wraz z pozostałymi dwoma osobami na pociąg do Opola i tam do Gliwic. Ale teraz jest główne pytanie, czy tak się da? Jaka by była cena biletu w ofercie ty i raz dwa trzy dla 4 osób z Brzegu Dolnego do Gliwic? Z góry dziękuje za odpowiedź i przepraszam że trochę chaotycznie i niejasno to napisałem.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

filip39 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 15-10-2012, 20:24    Odpowiedz z cytatem

Możesz zrobić tak, jak mówisz, czyli dojechać z Nowej Soli do Brzegu Dolnego (normalny 18,50). Od Brzegu możesz kupić bilety do Gliwic dla 4 osób - 1 normalny i 3 normalne wg taryfy Razem (of. Ty i raz, dwa, trzy). Będą kosztowały 28 + 3*19,6 = 86,8 zł. Dodając do tego koszt dojazdu do Brzegu Dolnego - wychodzi 105,3 zł

Ewentualnie możesz kupić 4 bilety z Nowej Soli do Gliwic, paradoksalnie wychodzi tylko 10 groszy drożej niż kombinując tak jak wyżej opisałem. Kupienie 4 biletów - 1 normalny i 3 normalne wg taryfy Razem (of. Ty i raz, dwa, trzy). Będą kosztowały 34 + 3*23,8 =105,4 zł.

Aha, ceny które podałem są dla pociągów jadących trasą przez Kędzierzyn Koźle, jeśli zamierzacie jechać przez Strzelce Opolskie, to ceny mogą być o kilka złotych niższe.

Oczywiście wszystkie bilety możesz kupić w dowolnej kasie. Smile

_________________
2010 - 4564 km
2011 - 8993 km
2012 - 5090 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Leniwiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 10 Lip 2012

PostWysłany: 16-10-2012, 07:13    Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź!
Do tych cen biletów akceptowane są ulgi szkolne czy w promocji nie obowiązują?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

filip39 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Maj 2010
Skąd: Zielona Góra

PostWysłany: 16-10-2012, 18:56    Odpowiedz z cytatem

W ofercie Ty i raz, dwa, trzy możesz kupić tylko jeden ulgowy, reszta to normalne. Ale jeśli wszyscy macie ulgi szkolne / studenckie to nie opłaca się kupować biletów w ofercie Ty i raz, dwa, trzy, a kupić zwykłe ulgowe bilety.

_________________
2010 - 4564 km
2011 - 8993 km
2012 - 5090 km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl