Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[Częstochowa] Autobusy za tramwaje
Autor Wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 19-09-2011, 19:18   [Częstochowa] Autobusy za tramwaje Odpowiedz z cytatem

Częstochowa: Autobusy za tramwaje

Duże zmiany dotknęły od soboty pasażerów częstochowskich tramwajów. Z powodu remontu wiaduktu w Alei Niepodległości uruchomiona została zastępcza komunikacja autobusowa.

W związku z pracami remontowymi w rejonie wiaduktu przy Alei Niepodległości od soboty 17.09.2011 roku od godz. 6:00 na odcinku Zajezdnia MPK – pętla przy ul. Fieldorfa-Nila została uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa oznaczona jako T.

Przerwa w kursowaniu tramwajów na odcinku od Zajezdni MPK do pętli na Północy ma potrwać - według przewidywań MZDiT - około 3 miesięcy.

Tramwajowa komunikacja nocna będzie również obsługiwana autobusami linią TN w relacji Fieldorfa-Nila – Zajezdnia MPK.

Ponadto w związku z udostępnieniem dla ruchu tramwajowego fragmentu skrzyżowania Alei Niepodległości i ulicy Jagiellońskiej od poniedziałku 19.09.2011 roku przestaje funkcjonować zastępcza linia nr 92 (autobus za tramwaj). Na odcinku Zajezdnia MPK – Kucelin-szpital zostanie wznowiona komunikacja tramwajowa.

źródło: UM Częstochowa / RK

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 26-10-2012, 13:20    Odpowiedz z cytatem

Odwiedziłem niedawno Częstochowę. Zauważyłem, że jadąc na Kucelin tramwaje mocno buksują, a pogoda była bardzo ładna, sucho i nie było liści na torowisku. Ktoś zwrócił na to uwagę? Dotyczyło to wszystkich tramwajów, którymi tam jechałem. Ogólnie stan wagonów bardzo kiepski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 26-10-2012, 21:42    Odpowiedz z cytatem

Sabatnik - po za Krakowem mało jest miejsc gdzie tramwaje nie boksują.

W Chorzowie kiedyś skorzystałem z usług Tramwajów Śląskich i tramwaj tak gwałtownie przerzuciło na bok że o mało co się nie przewróciłem. Tramwaje owszem wloką się w Krakowie ale przynajmniej do celu zawsze dojadą, no chyba że zdefektują... Very Happy Ale to wszędzie się zdarza niestety.

No a najlepszą jazdę w podskokach zapewniają niezastąpione pachnące zapachem spalin Ikarusy Very Happy Szkoda że ich nie ma w Krakowie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl