Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
HAFAS - uwagi, błędy itp.
Autor Wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 07-09-2012, 11:21    Odpowiedz z cytatem

Haha, dobre : )

Dodam od siebie odnoście tego porannego połączenia Oświęcim-Trzebinia że ostatnio na nim jeździ EN81 : ). Jechałem nim z przesiadką do Krakowa(połączenie na Kraków nie jest pokazane w Hafasie)i wsiadłem do składu do Krakowa i 2 panów z PKP. W pociągu do Krakowa jechało około 30 ludzi i z każdą stacją przybywało ludzi (jechał EN57 2xxx SPOT z MZPR).

PS: Ten skład po przyjeździe do Trzebini, wraca jako pociąg do Oświęcimia, a tam potem udaje się w dalszą drogę do Krakowa oczywiście przez Skawinę.

PS2: Po zmianie rozkładu 3 września 2012 poprawili i teraz już pokazuje tą przesiadkę, ale trzeba czekać 11 minut(a wcześniej były 3 minuty).

PS3: Znalazłem jeszcze pociąg gdzieś po 6 z Katowic i jedzie tylko do Trzebini. Ale wydaje mi się (nie jestem pewny do końca)że jednak on jedzie do Krakowa. Muszę to dokładnie sprawdzić. Chodzi oczywiście o połączenie REGIO. Może ŚZPR chce wygonić ludzi z pociągów przed Kolejami Śląskimi? Ale to już jest nieuczciwe odbieranie klientów według mnie.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

PKPowiec Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 01 Maj 2008
Skąd: z dyżurki

PostWysłany: 10-11-2012, 18:49    Odpowiedz z cytatem

Na nową edycję rozkładu jazdy, prawdopodobnie, nie będzie dystrybuowany HAFAS w wersji dla punktów obsługi podróżnego, czyli po prostu na CD. Może być ciekawie, gdyż nadal ważą się losy SRJP.

_________________
Ciekawe co jedzie na popychu, pewnie byczek.
Nie, cysterny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kAtowice.23 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Lis 2007

PostWysłany: 18-11-2012, 18:17    Odpowiedz z cytatem

Ma wielki problem z TLK Doker
W rozkładzie jazdy pkp i sitko piszę że w dniu 25.11 TLK doker kursuje tylko z Bydgoszczy do Katowic , to samo powiedziano mi kasie InterCity.

Ale w systemie rezerwacji InterCity i kasach kolei śląskich pociąg w dniu 25.11 TLK Doker kursuje relacji Gdańsk - Katowice
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 25-11-2012, 12:20    Odpowiedz z cytatem

A wiadomo już kiedy będzie można kupić ERJP 2012/2013 na CD?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

TOM3 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Gru 2010
Skąd: OSW

PostWysłany: 02-12-2012, 16:36    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy wcześniej zgłaszany błąd.. ale rozkład jazdy nie pokazuje pociągów regio z ostrowa wlkp. do wrocławia, jedyny bezpośredni pociąg jaki istnieje wg. rozkładu to o 7.50.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 22-01-2013, 12:17    Odpowiedz z cytatem

PKPowiec napisał/a:
Na nową edycję rozkładu jazdy, prawdopodobnie, nie będzie dystrybuowany HAFAS w wersji dla punktów obsługi podróżnego, czyli po prostu na CD (...)

Można go pobrać z pewnego "gryzoniowatego" polskiego serwisu do przechowywania plików Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

amadeoen57. Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Lut 2010

PostWysłany: 06-11-2013, 21:48    Odpowiedz z cytatem

Pobrać można, gorzej z aktualizacją.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 28-04-2014, 16:32    Odpowiedz z cytatem

PKP oraz TK Telekom wprowadziły nowoczesną, jeszcze bardziej funkcjonalną stronę internetową z rozkładem jazdy pociągów. Z nowej witryny można korzystać poprzez dotychczasowy adres rozklad-pkp.pl, klikając na banner „Przetestuj nowy rozklad-pkp.pl" z prawej strony ekranu. Przez najbliższy czas dostępna jest również dotychczasowa wersja serwisu.

Więcej:
http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/19285/Jest-nowy-internetowy-rozklad-jazdy-pociagow.html

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 25-08-2014, 14:30   

Gdyby to był 1 kwietnia, to bym zrozumiał - ale patrzę w kalendarz i nie jest...

Wyszukiwarka kolejowa rekomenduje podróż samochodem. TK Telekom: To działanie celowe

Najpopularniejsza wyszukiwarka połączeń kolejowych w Polsce, www.rozklad-pkp.pl, w niektórych wypadkach rekomenduje możliwość pokonania części trasy prywatnym samochodem. TK Telekom tłumaczy, że to działanie celowe. Chodzi bowiem o pokazanie podróżnemu innych możliwości pokonania danej trasy, w sytuacji w której w danym przedziale czasowym nie można jej pokonać pociągiem.

http://www.rynek-kolejowy.pl/53659/wyszukiwarka_kolejowa_rekomenduje_podroz_samochodem_tk_telekom_to_dzialanie_celowe.html
Powrót do góry

dinxles Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 17 Maj 2010

PostWysłany: 07-12-2022, 15:31   Hafas - umieszczenie pociągu w rozkładzie, cena Odpowiedz z cytatem

No właśnie jaka jest cena za umieszczenie w internetowym rozkładzie PKP jednego pociągu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 10 z 10 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl