Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Ogólny wątek z podziękowaniami i pochwałami
Autor Wiadomość

Rzeszowianin Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 20 Kwi 2012
Skąd: Rzeszow

PostWysłany: 29-07-2012, 04:34    Odpowiedz z cytatem

Chyba masz racje ze dzielone byly Pieniny . Ten pociag przyjezdzal do Rzeszowa dosc pozno a startowal rano natomiast Malinowski wyjezdzal po 17 z Rzeszowa
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

raf0 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Cze 2011
Skąd: śląsk

PostWysłany: 17-08-2012, 10:17    Odpowiedz z cytatem

Witam,
chciałbym serdecznie podziękować obsłudze następujących pociągów:
TLK 28500 Posejdon w dniu 03/04.08.2012 - miałem okazję nim podróżować na odcinku Warszawa-Gdynia i naprawdę gdyby nie grzeczna i zdecydowana postawa Pani Kierownik to mogło dojść do wielu incydentów pomiędzy pasażerami, bo wagon bezprzedziałowy pozbawiony był numerów miejsc;
TLK 16201 Karkonosze w dniu 09/10.082012 - pomimo zapełnienia całego miejsca na rowery pozwolili na upchnięcie dodatkowych rowerów w toalecie i przedsionku, pomagając dodatkowo upchnąć cały ten majdan w środku.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 19-08-2012, 22:51    Odpowiedz z cytatem

A ja dziękuję załodze KŚ z pociągu do Częstochowy za przytrzymanie pociągu dla mnie i ludzi z pociągu PR Oświęcim-Katowice. W ogóle jednak trochę na wyrost oceniałem KŚ. Podoba mi się to że w składzie czytają i pokazują wszystkie stacje, jest klima, a nawet mówią o której godzinie pociąg dojedzie do celu i konduktorzy jacyś inni i tacy normalni : ) Szczególnie młoda kondi o numerze 20-366 Very Happy Chociaż w PR-ach też ostatnio widziałem konduktorów do rzeczy z pociągu Zwardoń-Katowice(15:08 ze Zwardonia). Skład jechał na 2 jednostkach a z każdą stacją wsiadało około 30 luda i obsługa chodziła po składzie i sprzedawała bilety i nie trzeba było stać w pierwszym wagonie : ) I wszystko tłumaczyli i Turystyka zaakceptowali : ). W KŚ też z Turystykiem nie było problemu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

wafel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lut 2009
Skąd: NRDFN

PostWysłany: 26-08-2012, 19:04   [PKP IC] Pochwała dla KIERPOCIA nr76024! Odpowiedz z cytatem

W dniu 24.08.2012 w ostatniej chwili wpadliśmy całą rodziną na peron 2 wrocławskiego dworca.Pociag spółki PKP IC-TLK PIRAT oczekiwał na opóźniony TLK KARKONOSZE.
Widząc kierownika Pirata zapytałem czy muszę gnać do kasy biletowej czy bez problemu wydrukuje mi bilety w swojej mobilnej maszynce.
...i tutaj zaskoczenie!
Proszę się uspokoić!
Proszę spokojnie wsiąść do pociągu!
Proszę znaleźć sobie wolne miejsce!
Ja sam Pana znajdę i dopełnimy formalności do końca!

Nie należę do osób które spokojnie siedziałyby w przedziale bez biletu.
Sam opisywałem akcje RENOMY i rewizorów PKP dlatego po ruszeniu pociągu z Wrocławia udałem się do przedziału służbowego i
...drugie zaskoczenie!
Bez żadnych problemów wydrukował bilety,bez żadnych problemów znalazł mi trzy miejscówki łącząc się z główną bazą.
Takich pasażerów jak ja było w tym dniu sporo i wszyscy byli miło i serdecznie obsłużeni przez KIEROWNIKA POCIĄGU NR INDENTYFIKACYJNY 76024!

Przez całą drogę do Zielonej Góry obaj panowie pokazali prawdziwy profesjonalizm w postaci opieki nad pasażerem!

A PRZEDE WSZYSTKIM NIE BYŁO PROBLEMÓW ZE ZNALEZIENIEM WOLNEGO MIEJSCA W POCIĄGU.
Czyli jak się chce to można!

A nie jak ZROBIŁ TO JEDEN CYMBAŁ

_________________
Stoi na stacji lokomotywa, pełna miedzi i stali...I przyszli żule i ją zaje.ali!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tryglaw Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Paź 2008
Skąd: Krakow

PostWysłany: 27-09-2012, 23:14   uczciwa Pani "rewizor" Odpowiedz z cytatem

a ja chcialem podziekowac pewnej Pani" rewizor" ze pozyczyla sobie od nas pieniadze i oddala bez zwloki,bardzo dziekujemy.... Śmiech

_________________
"Dyplomata to ktoś, kto mówi ci, abyś poszedł do diabla, a ty cieszysz się na podróż"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 22-10-2012, 15:01    Odpowiedz z cytatem

Dziękuję konduktorowi kasy konduktorskiej Kraków Płaszów o numerze ewid. 16015(taki siwy Pan) za to że zgodnie z prawdą uwierzył mi na słowo(kasa na Łobzowie była zamknięta z powodu 5 minutowej przerwy Pani kasjerki)i wystawił mi bilet w pociągu bez dopłaty. Zaznaczam że przerwa nie jest oficjalna - często się zdarza że Pani z kasy wychodzi na zakupy albo do toalety szczególnie często spotykane przed odjazdem pociągów do których wsiada 0-2 osoby z p.o Krk Łobzów. Skan biletu ze stosowną adnotacją wkleiłem tu:

Gdzieś mam bilet ze zniżką 99% pracowniczy, jak znajdę to wrzucę go na forum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

bish Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Paź 2012

PostWysłany: 13-11-2012, 15:18    Odpowiedz z cytatem

Pozdrawiam drużynę trakcyjną wczorajszego KM902 15431 i dziękuję za życzliwą obsługę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Tomasz Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 02 Maj 2010

PostWysłany: 14-11-2012, 08:56    Odpowiedz z cytatem

Dziękuję konduktorce 16641 za miłą rozmowę w ciapongu r30118 Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

BalticMedical Płeć:Kobieta
Nowy


Dołączyła: 14 Lis 2012

PostWysłany: 14-11-2012, 12:12   Podziękowania Odpowiedz z cytatem

W dniu dzisiejszym wysyłałam paczkę z Gdyni do Warszawy o 9.24 i bardzo dziękuję Kierownikowi pociągu,za bardzo profesjonalną przy tym przemiłą obsługę z uśmiechem na ustach.

Serdecznie pozdrawiam
BalticMedical

_________________
BalticMedical
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl