Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
[PKP IC] Kolejna pula Super Biletów!
Autor Wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 12-12-2012, 16:02    Odpowiedz z cytatem

Oczywiście sprawdzałem już ich stronę, jako, że nie widziałem nigdzie oficjalnego pisma w sprawie likwidacji tej oferty, pomyślałem, że warto zapytać tutaj. Likwidując tę ofertę IC samo zaprzecza swojej polityce, ale czego można by się po nich spodziewać...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 12-12-2012, 17:00   

Nie wiem, czy jednak Bilet Swiateczny dlugofalowo nie bedzie lepszy, zwlaszcza dla ludzi z ulgami ustawowymi lub, pozostalymi jeszcze, handlowymi typu rodzinny lub Max 26.
Zaleta tego jest spokoj przy kupnie; polowanie na SB wkurzalo mnie maxymalnie. Owszem, jak byl lup za 29 zl to i radocha byla duza, ale generalnie ciezko bylo ustrzelic, wzlaszcza jak czlowiek sie spoznil w 29 dniu przed wyjazdem. A teraz tylko 8 dni przed i bez zadnego bujania sie mozna dostac bilet w cenie, zwlaszcza bedac studentem lub jadac z dziecmi , zblizonej juz do akceptacji.
Natomiast ukatrupienie LM, to juz pelne, absolutne barbarzynstwo.

Trzeba jednak poczekac na calosciowa oferte, ktora zaproponuja/zostawia po nowym roku.
Tego jestem bardzo ciekaw, na razie maja u mnie kredyt zaufania, ale niewiele trzeba zeby mi podpadli ostatecznie Smile
Powrót do góry

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 12-12-2012, 17:41   

Cytat:
Trzeba jednak poczekac na calosciowa oferte, ktora zaproponuja/zostawia po nowym roku.


Mozna wiedziec, skad wiesz, że po nowym roku bedzie jakas prezentacja nowej oferty?
Powrót do góry

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 12-12-2012, 18:14   

Z internetu. Nie pamietam gdzie, ale generalnie co nqjmniej 2 razy czytalem, ze po skonczeniu Biletu Swiatecznego, ma pojawic sie nowa oferta z ogolna zasada " im wczesniej, tym taniej" oraz zroznicowanie taryf z okresami szczytowymi, pozaszczytowymi. O ile pamietam ustami samego Malinowskiego.
O, znalazlem tu:
w ostatnuim akapicie.
http://www.rynek-kolejowy.pl/37882/Intercity_przypomina_Jeszcze_zdazysz_na_swiateczna_promocje_.htm
Powrót do góry

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 14-12-2012, 17:02    Odpowiedz z cytatem

miko frustratus napisał/a:
Czy naprawde zajrzenie na strone intercity tak boli?
Jest tam napisane jak wol, jakie aktualnie sa promocje. Nie ma Last Minute, nie ma SB...


Fajnie, ale taka logika szwankuje w starciu z betonem PKP Intercity.

Na przykład oferty "JUNIOR" (kod bodaj 86) na przejazdy międzynarodowe pociągami EC (odpowiednik krajowego MAX-26) na próżno szukać na WWW Intercity tam, gdzie można byłoby jej oczekiwać (być może jest zagrzebana gdzieś tam głęboko w PDFach?).

Czy to znaczy, że jej nie ma? Ależ jest, jest w najlepsze. Tylko że PKP IC postanowiło ją utajnić.

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

endrju Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 28 Maj 2011
Skąd: Chełm

PostWysłany: 14-12-2012, 18:11    Odpowiedz z cytatem

Ta oferta dotyczy chyba tylko pociągów BWE/BGE, a nie wszystkich międzynarodowych EC. Intercity natomiast tłumaczy się tym, że nie jest to promocja, tylko oferta specjalna Very Happy[/b]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 14-12-2012, 19:39    Odpowiedz z cytatem

Tak czy inaczej, na komunikację krajową oferty nie są utajniane. PIC raz się (głupio) tłumaczy, a raz obiecuje że zaraz to opublikuje.

Tak czy inaczej, świadczy to o tym że mają bajzel i nie myślą o kliencie, tylko cholera wie o czym.

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl