Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Modernizacja linii Pruszcz Gdański - Gdańsk Główny
Autor Wiadomość

dareq Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 28 Wrz 2011
Skąd: Pruszcz Gd.

PostWysłany: 28-09-2011, 07:50   Modernizacja linii Pruszcz Gdański - Gdańsk Główny Odpowiedz z cytatem

Witajcie - mam pytanie jak wygląda temat modernizacji linii Pruszcz Gdański - Gdańsk Główny (chodzi mi akurat o ten konkretny odcinek): czy ktoś wie kiedy powróci normalny ruch pociągów na dwóch torach ? do czego ma służyć remontowany peron 2 w Pruszczu Gd ? Z różnych stron docierają różne informacje stąd moje pytanko na kompetentnym forum. Osoby zorientowane proszę o pomoc.

Pozdrawiam serdecznie - i oczywiście jeśli gdzieś już ten wątek jest - to proszę o moderację Smile

_________________
DareQ
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 09-02-2013, 22:51    Odpowiedz z cytatem

Najbardziej dokuczliwe są zmiany rozkładu pociągu jadącego przez całą Polskę z powodu robót występujących tylko na odległości np. 30 kilometrów. Kliniczny przypadek to pociągi jadące do Trójmiasta. Z powodu robót między Pruszczem a Gdynią zmienia się rozkład pociągu jadącego od Krakowa do Kołobrzegu. To oceniam bardzo krytycznie.


Całość artykułu:
http://www.rynek-kolejowy.pl/39453/_Massel_Rozklad_jazdy_musi_byc_stabilny_.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl