Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Pytania dotyczące biletów okresowych
Autor Wiadomość

darky02 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 12 Gru 2012

PostWysłany: 12-12-2012, 18:00   Pytania dotyczące biletów okresowych Odpowiedz z cytatem

W ofercie pkp mamy do zakupu bilet abonamentowy czyli 7 przejazdów w cenie 5. Chcialbym się dowiedzieć jak to jest z ulgą ponieważ mam ustawowo 37% ulgi.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

witja Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 22 Lis 2008

PostWysłany: 12-12-2012, 18:29    Odpowiedz z cytatem

Oferta bilet abonamentowy nie łączy się z ulgami ustawowymi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawlaklubuski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Lip 2010

PostWysłany: 12-12-2012, 23:26    Odpowiedz z cytatem

To jesteś w świetnej sytuacji, bo możesz dokonać wyboru jednej z trzech opcji:
1. Za każdym razem będziesz kupował bilet normalny, bo zapomnisz dokumentu uprawniającego do ulgi.
2. Za każdym razem będziesz kupował bilet ulgowy ze zniżką 37%, bo nie zapomnisz dokumentu uprawniającego do ulgi.
3. Kupisz bilet abonamentowy.

PS. W sumie są też inne opcje, ale nie chce mi się o nich pisać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zarco Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2010

PostWysłany: 17-02-2013, 22:13    Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z Was orientuje się jak jest z biletem abonamentowym na odcinek, na którym dostępny jest bilet rewelacyjny?

Bilet abonamentowy zostanie wystawiony jako 5 x bilet w taryfie rewelacyjnej czy 5 x bilet w taryfie normalnej (zgodnie z kilometrami) dla danego odcinka?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 18-02-2013, 00:20    Odpowiedz z cytatem

Raczej będzie w taryfie normalnej... Rolling Eyes

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Zarco Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Gru 2010

PostWysłany: 18-02-2013, 09:48    Odpowiedz z cytatem

Intercity dość szybko rozwiało moje nadzieje

Oferty specjalnej Bilet Rewelacyjny nie można łączyć z ofertami taryfowymi
i innymi specjalnymi, czyli nie można połączyć ofert Bilet Rewelacyjny i
bilet abonamentowy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

czocherski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2017

PostWysłany: 30-12-2017, 15:57   Bilet miesięczny na trasie Koluszki - Warszawa. POMOCY Odpowiedz z cytatem

Witajcie.
Ostatnie trzy lata nie korzystałem z biletu miesięcznego. Kiedyś to było prostrze - TLK i Regio.
Właśnie zrobiłem sobie zestawienie co mnie rano może zabrać z Rogowa na Warszawę Zachodnią. I co z Zachodniej do Rogowa po południu. Czasami musze zaliczać Koluszki żeby dojechać do Rogowa lub Warszawy.
Rano z rozkładu wynika że wozi mnie ŁKA, Regio, TKL, IC. Bardzo wcześnie ŁKA, REGIO, TLK. Potem dobre połączenia IC i jak zaśpię to INTER REGIO. Niestety jak wracam to najlepsze połączenie mam INTER REGIO a potem Mieszanka IC i TLK + Regio i ŁKA. Potem ma późny REGIO a po nim IC (bezpośrednio)

Za Boga nie wiem jak to pogodzić. Chce sie w miare swobodnie poruszać po tej trasie. Jak stawiam na TLK i Regio to wieczorem mam skuche. Jak Tawiam na INTER REGIO to nie wiem czym rano jechać.

Nigdzie nie ma informacji jak o biletach INTER REGIO - jak honorują je inni przewoźnicy i samo POLREGIO....
Czy mając miesieczny REGIO moge jechać INTER REGIO? lub odwrotnie? Wiem, że ŁKA honoruje REGIO. (ale nie INTER REGIO) Wiem, że IC i TLK honoruja swoje bilety. Ale IC i TLK nie honoruje REGIO. A moze IC i TLK honoruje INTER REGIO?
POMOCY!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tender Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Gru 2013

PostWysłany: 30-12-2017, 20:40    Odpowiedz z cytatem

Interregio to po prostu nazwa pociągów między Łodzią a Warszawą, obsługiwanych przez PR.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

czocherski Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 30 Gru 2017

PostWysłany: 30-12-2017, 21:28    Odpowiedz z cytatem

No nie tak "poprostu". Jak próbujesz kupić bilet miesięczny na REGIO to masz do wyboru REGIO i INTER REGIO. (intery droższe) ale NIGDZIE nie ma informacji czy INTER REGIO jest honorowany w REGIO . i to samo Czy REGIO jest honorowany w INTER REGIO.
Z powodu różnicy w cenie - mogę sie domyślać że droższy INTER REGIO (miesięczny) może jest honorowany w pociągach REGIO. ale nie ma takiej oficjalnej informacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

bestkf Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Sie 2014
Skąd: Polska

PostWysłany: 01-01-2018, 18:35    Odpowiedz z cytatem

Tak na logikę, to bilet miesięczny InterRegio powinien być ważny też w Regio, ale pewien nie jestem. Skoro jeździsz z Rogowa to masz tam kase biletową, to chyba będzie najlepsze źródło informacji, ewentualnie raz pojechać na bilecie jednorazowym i spytać przy kontroli. Wiem, że dużo ludzi jeździ porannym IR ze Skierniewic do Łodzi na biletach okresowych, natomiast nie wiem na jaką one są kategorię.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl