Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Zakup biletu PR przez Internet
Autor Wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 12-03-2013, 09:07    Odpowiedz z cytatem

Jak się umie czytać, to się "wie" że trzeba wydrukować. A jak ktoś ma problemy z czytaniem to jego problem, za niewiedzę się płaci .....
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dudzio Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Paź 2010
Skąd: Kobyłka

PostWysłany: 12-03-2013, 13:40    Odpowiedz z cytatem

Ale w pociągach PKP IC wystarczy pokazać plik PDF na komórce/tablecie/laptopie itp.
Dlatego, skoro nie są tak elastyczni jak konkurencja, powinni się do tego pokornie przyznać i namolnie informować żeby ludzie się nie mylili.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 12-03-2013, 14:05    Odpowiedz z cytatem

Idąc Twoją logiką w droższym sklepie powinno się namolnie informować klienta, że u konkurencji jest taniej Very Happy .

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 12-03-2013, 14:09    Odpowiedz z cytatem

Skoro czytanie ze zrozumieniem jest takim problemem .....
Jak dla mnie jest wszystko w regulaminie na stronie. Wystarczy przeczytać. A ile osób przeczyta zanim pobierze lub kupi coś ?

Jakbyś napisał w regulaminie że kupując bilet musisz zapłacić 200 zł kierownikami to ludzie i tak by kupowali
i byłoby zdziwienie, więc nawet pisanie wielkim tekstem nic nie da. Po prostu ludzie nie umieją czytać.
Pisze na stronie PR że pod numerem infolinii jest TYLKO informacja o pociągach PR, a ludzie dzwonią
z pytaniami o KŚ , KW itd.
Tyle w temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 12-03-2013, 20:21    Odpowiedz z cytatem

Dudzio, a obejrzyj sobie proszę, co jest napisane na tym PDFie.

Wcale nie trzeba zaglądać do regulaminu.

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

prassinos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2011

PostWysłany: 13-03-2013, 17:25    Odpowiedz z cytatem

rumburak napisał/a:
Dostaniesz PDFa (formatu A4) i masz go sobie wydrukować. Ot, cała filozofa.

Po wydrukowaniu możesz obciąć nożyczkami niepotrzebną, pustą część kartki.

spotkałem się już z 3 razy z sytuacją, kiedy to mnie upomnieli za ucięcie kartki. Za pierwszym razem myślałem, że to jakaś nadgorliwość, za trzecim już dałem sobie spokój i przestałem ciąć. O ile dobrze zrozumiałem tłumaczenie pani konduktorki, to cała kwestia się rozbijała o format kartki, która po pocięciu przestaje być w formacie A4. Jeżeli coś się zmieniło w tym względzie to rad bym był jakby ktoś mógł tu zabrać głos w tej sprawie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 14-03-2013, 00:06    Odpowiedz z cytatem

Zmieniło się. Jakoś mniej-więcej rok temu, nie pamiętam dokładnie kiedy. A kiedy Ty miałeś te przygody?

M.in. pojawiła się na bilecie sugestywna linia z wizerunkiem nożyczek, a także zmodyfikowano nieco treść regulaminu IPR. Obecnie jest w nim mowa wyłącznie o drukarce drukującej na formacie A4, natomiast zapisu o okazaniu biletu w formie wydruku na kartce A4 już nie ma (niestety nie mam starej wersji regulaminu żeby dokładnie wskazać treść, więc przytaczam z pamięci)

A jak komuś nie pasi, to niech śmiało pisze kwita, będzie miał wp...ol służbowy - na pewno Przewozy chętnie zwolnią trochę ludzi. Może nie za jeden taki wybryk, ale ziarnko do ziarnka.

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

prassinos Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 07 Sty 2011

PostWysłany: 14-03-2013, 12:37    Odpowiedz z cytatem

2013-01-19 KA00236903 Wrocław Główny - Poznań Główny ( w dwie strony) i 2013-02-13 KA00248554 Wrocław Główny - Międzylesie. Może to w dolnośląskim zakładzie jakiś prikaz dostali, Bóg raczy wiedzieć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 14-03-2013, 20:16    Odpowiedz z cytatem

Napisz skargę na info@p-r.com.pl, ja nie mam z nimi nic wspólnego i podanie numerów biletów nic mi nie daje.

Pewnie się państwu konduktorstwu nie chciało czytać na bieżąco telegramów służbowych i cwaniakują, bo pasażera to zawsze można bezkarnie zgnoić z jakiegoś absurdalnego powodu.

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 23-05-2013, 10:00    Odpowiedz z cytatem

PR: Bilet bez konieczności drukowania jeszcze przed wakacjami?

Przewozy Regionalne jeszcze przed wakacjami planują wprowadzenie możliwości okazania biletu internetowego wygenerowanego przez Internetowy System Sprzedaży bez konieczności jego wcześniejszego drukowania. Taką możliwość wprowadziła już spółka PKP Intercity.

- Przewozy Regionalne mają zamiar jeszcze przed wakacjami udostępnić swoim pasażerom możliwość okazania biletu internetowego wygenerowanego przez Internetowy System Sprzedaży bez konieczności jego wcześniejszego drukowania. Obecnie trwają prace nad wprowadzeniem niezbędnych zmian, które umożliwią wdrożenie tego udogodnienia – informuje Justyna Grzesik z biura prasowego Przewozów Regionalnych.

Zakupiony wcześniej przez Internet bilet Przewozów Regionalnych będzie można okazać konduktorowi przy pomocy telefonu komórkowego, tabletu, laptopa bez konieczności drukowania go na kartce A4.

źródło: Rynek Kolejowy

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Marshall Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Kwi 2013

PostWysłany: 24-05-2013, 09:41    Odpowiedz z cytatem

dddbb napisał/a:
No właśnie - dlaczego bilety w necie kupuje się na konkretną osobę? "Permanentna inwigilacja"?

Ponieważ bilet wydrukowany w drukarce nie posiada cech biletu/ druku ścisłego zarachowania ( nie ma żadnych np znaków wodnych , specjalnego papieru itp ) w związku z tym wyobraż sobie sytuacje , że Jan Kowalski kupuje sobie bilet , drukuje go 15 razy i wszyscy jadą jednym pociągiem. Dlatego na bilecie widnieje informacja odnośnie tego , że bilet jest ważny wraz z dokumentem potwierdzającym tożsamośc .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Lil_Peter Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 02-06-2013, 13:51    Odpowiedz z cytatem

Będę jechać z przesiadką, najpierw IR, potem przejście do osobowego KD, czy kupując bilet przez internet w opcji "IR+R", KD nie będzie się czepiać?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

rumburak Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Sie 2011
Skąd: Konstancin-Jeziorna

PostWysłany: 03-06-2013, 10:50    Odpowiedz z cytatem

Nie będzie. Mają wprowadzoną dość zabawną procedurę weryfikacji takich biletów Smile

_________________
Dzień dobry!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 14-06-2013, 15:16    Odpowiedz z cytatem

Od 18 czerwca nie trzeba drukować biletów PR kupionych przez Internet! Wystarczy bilet wyświetlony na ekranie urządzenia mobilnego: smartfona, netbooka, tabletu, laptopa czy zwykłej komórki.

Więcej na temat nowych możliwości internetowego systemu sprzedaży IPR na stronie:
www.przewozyregionalne.pl/2d-nowa-generacja-biletow

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Lil_Peter Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Mar 2009
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14-06-2013, 15:26    Odpowiedz z cytatem

rumburak napisał/a:
Nie będzie. Mają wprowadzoną dość zabawną procedurę weryfikacji takich biletów Smile

Tzn? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 19 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl