Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Bielsko-Biała - Kijów (jaka cena?)
Autor Wiadomość

ZaquPL Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 27 Mar 2013

PostWysłany: 27-03-2013, 22:40   Bielsko-Biała - Kijów (jaka cena?) Odpowiedz z cytatem

Witam,
Zamierzam w sierpniu w bliżej nieokreślonym terminie wybrać się z 5-7 innymi osobami na wycieczkę do Kijowa. Ruszamy z dworca centralnego w Bielsku-Białej. Na komforcie specjalnie nam nie zależy - nie potrzebna mi 1 klasa czy też wagon sypialniany. Wystarczy zwykły przedział 6/8 osobowy aby móc się jako tako przespać, w końcu podróż będzie trwała ok. 24 godzin.

Na stronie rozklad-pkp.pl znalazłem takie połączenie (za datę wybrałem przykładowo 19 sierpnia):
http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s37&seqnr=1&ident=ev.100.1364420143&OK#focus
Bielsko-Biała - Katowice - Lublin - Kijów

Jednak na tej stronie cennik nie działa, a w tabelach opłat nie mogłem doszukać się nawet odpowiedniego rozdziału (było ich 90!), a co dopiero odpowiedniej tabelki! Zazwyczaj nie podróżuje pociągami, także nie mam na ten temat żadnej wiedzy.

Proszę o szacunkową wycenę takiego połączenia - ile to może kosztować, jak wygląda przejazd przez granicę do Ukrainy i czy poza Polską granicą (ale nadal w polskim pociągu, którym będziemy jechać) obowiązuje ten sam cennik.

Z góry dziękuję za udzieloną pomoc.
Pozdrawiam, ZaqU
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ramirez Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Wrz 2009

PostWysłany: 29-03-2013, 00:38    Odpowiedz z cytatem

Z dwa lata temu bilet na KievEkspresa kosztował gdzieś pomiędzy 250 a 300 zł. Podejrzewam że chcecie do niego juz w Lublinie wsiąść. Ale chyba odrobinę taniej by było jakby kupić bilet np.

Bielsko Biała Katowice - KS

Katowice - Chełm , bilet na IR (RE Bolko, IR Cisy), z przesiadka w Puławach (mozna sie przejśc po okolicy, o ile dobrze pamietam to dosyc blisko jest park i pałac Czartoryskich)

Chełm - Kijów, zawsze to 70 km mniej na najdroższym bilecie międzynarodowym. Może by trochę taniej wyszło.

Jakby była przesiadka w Lublinie to trzeba byłoby czekać cztery godziny. Nie wiem co tam można było by robić . Niezbyt ciekawa okolica, za dużo tam kreci się rożnych pijaczków próbujących wyłudzić pieniądze, a do centrum miasta trzeba by było jechać autobusem. W Chełmie można by było zrobić ewentualnie zakupy w biedronie która jest 100 metrów od budynku dworca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl