Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
[PR] Ale ulga! - wyjątkowa promocja PR z Super Expressem
Autor Wiadomość

dziz Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 09 Sie 2011
Skąd: Kalisz

PostWysłany: 15-04-2013, 21:59   [PR] Ale ulga! - wyjątkowa promocja PR z Super Expressem Odpowiedz z cytatem

"Aż przez 12 dni podróżni korzystający z pociągów Przewozów Regionalnych, którzy znajdą dołączony do „Super Expressu" kupon promocyjny, zapłacą za bilety nawet o 30 % mniej!

Od 16 do 25 kwietnia oraz od 14 do 23 maja 2013 r., we wszystkie wtorki, środy i czwartki, czytelnicy „Super Expressu" będą mogli znaleźć w gazecie kupon promocyjny, dzięki któremu podróże pociągami Przewozów Regionalnych staną się tańsze nawet o 30%! Oferta promocyjna Ale ULGA będzie obowiązywała we wszystkich pociągach REGIO, interREGIO i REGIOekspres oraz w interREGIO Busach."

Żródło: Ale ulga

regulamin:regulamin

jak rozumiem mogę kupić SE w dniu 16.04 iść do kasy i pani może mi sprzedać bilet na 24.04 z ulgą 30%, ważne tylko żeby data wydania tego biletu była 16.04 tak?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Karnet Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Sty 2013
Skąd: Trzebnica

PostWysłany: 04-05-2013, 16:59    Odpowiedz z cytatem

Wychodzi na to, że te kupony są ważne tylko w danym dniu, czyli trzeba kupić gazetę rano i bilet na przejazd tego samego dnia: Ale Ulga - kupon rabatowy z SuperExpressu na bilety REGIO
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 04-05-2013, 17:50   

Ktos korzysta z tego w ogole?
Powrót do góry

AliceW Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 08 Maj 2013

PostWysłany: 08-05-2013, 13:36    Odpowiedz z cytatem

to jak w końcu? trzeba mieć kupon z super expressu z tego samego dnia? czy mogę np na podstawie kuponu z wtorkowej gazety kupić bilet ze zniżką w czwartek?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

kms Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 01 Wrz 2009
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 08-05-2013, 15:58    Odpowiedz z cytatem

AliceW napisał/a:
to jak w końcu? trzeba mieć kupon z super expressu z tego samego dnia? czy mogę np na podstawie kuponu z wtorkowej gazety kupić bilet ze zniżką w czwartek?

Możesz. Musi się zgadzać data zakupu biletu z datą na kuponie (dniem wydania gazety). Sam przejazd może być w terminie późniejszym. Mówi o tym paragraf 4 ust. 1 warunków tej oferty (przedsprzedaż jest dozwolona). Warto sobie zapisać ten przepis, bo ja przy kasie spędziłem około 10 minut, ale w rezultacie się udało. Przepisy jedno, a kasjerzy drugie: "nie da się".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl