Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Ankieta dot. transportu kolejowego
Autor Wiadomość

L.Pastuszko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Maj 2013
Skąd: Radom/Łódź

PostWysłany: 17-05-2013, 22:03   Ankieta dot. transportu kolejowego Odpowiedz z cytatem

Szanowni Forumowicze,

prowadzę badania dotyczące transportu kolejowego w Polsce - oceny jego funkcjonowania, oczekiwań pasażerów i stosunku społecznego do kolei. Wyniki tych badań będą bardzo ważnym elementem mojej pracy magisterskiej pt. "Logistyczne wykorzystanie środków transportu kolejowego w przewozach pasażerskich oraz towarowych". Chciałbym aby wyniki ankiety były jak najbardziej wiarygodne i miarodajne, dlatego też pragnę zaprosić Państwa do udziału w nich pod adresem:
http://moje-ankiety.pl/respond-46020.html
Wypełnienie ankiety nie zajmuje dużo czasu, jest ona całkowicie anonimowa.
Sam jestem miłośnikiem kolei i stąd właśnie chęć wykonania jak najbardziej rzetelnych badań na ten temat. Myślę, że również dla Państwa ciekawe będzie przyjrzenie się wynikom ankiety, które są dostępne publicznie, po wypełnieniu formularza.

Z góry bardzo dziękuję za poświęcony czas!

Serdecznie pozdrawiam,
Łukasz Pastuszko

P.S. do moderatorów - mam nadzieję, że dział jest właściwy, jeżeli nie to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu według Państwa i proszę o wyrozumiałość w tej kwestii.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-05-2013, 22:41   

Drugie pytanie powinno brzmieć raczej "W jakim celu NAJCZĘŚCIEJ korzysta Pani/Pan z przewozów kolejowych?
Powrót do góry

L.Pastuszko Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Maj 2013
Skąd: Radom/Łódź

PostWysłany: 18-05-2013, 15:15    Odpowiedz z cytatem

dddbb napisał/a:
Drugie pytanie powinno brzmieć raczej "W jakim celu NAJCZĘŚCIEJ korzysta Pani/Pan z przewozów kolejowych?


Zgadza się, dokładnie taki sens ma to pytanie. Bardzo dziękuję za sugestię, ale już w tej chwili nie mogę zmienić treści pytania. Pomimo tego uchybienia zachęcam również innych do wypełnienia ankiety.
Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl