Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Bilet grupowy Warszawa-Moskwa
Autor Wiadomość

lukaszsu45 Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 26 Maj 2013

PostWysłany: 26-05-2013, 14:34   Bilet grupowy Warszawa-Moskwa Odpowiedz z cytatem

Witajcie!
Mam pewien problem. Otóż nigdzie nie mogę zasięgnąć wiarygodnej informacji dotyczącej ceny biletu grupowego z Warszawy do Moskwy. Infolinia PKP IC podaje jedną cenę, kasy międzynarodowe zupełnie inne. I nie chodzi tu wcale o różnicę kilku złotych wynikającą z odmiennego kursu euro tylko od kilkudziesięciu do ponad stu złotych.
Sprzed 3 lat pamiętam, że bilet grupowy został wypisany ręcznie na podstawie informacji z papierowej księgi i mam pewne obawy, czy jego cena nie będzie zależała od "widzimisię" osoby sprzedającej, tj. np. od uwzględnienia wszystkich należących się ulg.
Moje pytanie jest następujące: czy istnieje jakaś odgórna instancja ostatecznie ustalająca / weryfikująca cenę sprzedawanego biletu grupowego w komunikacji międzynarodowej? Bo sytuacja (po kilku minutach stukania na kalkulatorze i wertowania ksiąg):
-Wychodzi mi 790 zł. za osobę...
-A na infolinii PKP IC podali, że bilet w dwie strony kosztuje ok. 715 złotych na osobę...
... jest co najmniej dziwna. Rolling Eyes
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl