Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
[PKP IC] Bilet Rewelacyjny
Autor Wiadomość

Elektronik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 15 Lis 2011
Skąd: Kraków

PostWysłany: 09-06-2013, 09:36    Odpowiedz z cytatem

Ofertą, która dotyczy połączeń dalekobieżnych... Rolling Eyes
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 09-06-2013, 10:30    Odpowiedz z cytatem

Jakby nie było to już są relacje dalekobieżne Very Happy .

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BryTomWi Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Gru 2012
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 09-06-2013, 15:31    Odpowiedz z cytatem

Dla mnie uwalenie rewelacyjnego jest chore. Ten bilet był świetną ofertą na E30. Dzięki temu wiele osób na odcinku Wrocław-Oława-Brzeg-Opole wybierało TLK. W dodatku z Gliwic czy Katowic TLK-i były tańsze od IR, sam jeździłem PR-ami tylko jak byłem zmuszony do tego. Cóż, BYŁY tańsze...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 09-06-2013, 21:00   

O ile uwalenie Biletu Rewelacyjnego na trasie Opole-Wroclaw gdzie pociagi śmigają mozna jakos usprawiedliwic. Ale likwidacja tej oferty i znaczna podwyzka cen biletow na tak newralgicznym ciągu jak Katowice-Krakow-Rzeszow, ciąg gdzie czas przejazdu jest obecnie najgorszy w historii a konkurencja autobusowa rosnie z dnia na dzien... Rewelacyjny nalezaloby zlikwidowac za 2 lata, gdy czas przejazdu sie polepszy. A tak 9 czerwca pogorszyl sie czas przejazdu, wzrosly ceny o 15-20% a do tego zlikwidowano TLK Wandę oraz TLK Lubomirskiego. Rolling Eyes
Powrót do góry

MichałK Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Lut 2013

PostWysłany: 10-06-2013, 15:26    Odpowiedz z cytatem

Ciąg dalszy moich perypetii z kasjerką.
Okazało się, że jeden z biletów jest nie całkiem dobrze wystawiony, tzn. miejscówka jest w porządku (13.06, 9:44, Kraków - Tarnów), ale za to bilet rewelacyjny i dopłata do rewelacyjnego mają błędną relację (data i godzina odjazdu są jak najbardziej w porządku, ale relacja Tarnów - Kraków). Nie zauważyłem tego przy kupowaniu jakoś, musiało mi umknąć.
W każdym razie udałem się na dworzec w Krakowie zapytać, co mam zrobić. Bardzo kompetentna kasjerka zajmująca się zwrotami stanęła na wysokości zadania. Dostałem nowy bilet wg. obowiązującej taryfy (2. klasa + dopłata do 1. + miejscówka) bez żadnej dopłaty.
Różnicę 9,45 zapłaci pani z tarnowskiej kasy. No cóż - widocznie wszechświat uznał, że karmiczna równowaga musi zostać przywrócona i kara pani się należy za podejście do swojej pracy.
W ogóle to śmieszne, że system pozwolił wystawić bilet na nieistniejący pociąg...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Pirat Płeć:Mężczyzna
Webmaster


Dołączył: 14 Lis 2005
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 14-06-2013, 00:30    Odpowiedz z cytatem

Likwidacja Biletu Rewelacyjnego to istne harakiri

Od 9 czerwca przestała obowiązywać oferta PKP Intercity "Bilet Rewelacyjny". - Decyzją tą przewoźnik popełnia istne harakiri, zwłaszcza na linii E30, na której nowi przewoźnicy autobusowi pojawiają się dosłownie z dnia na dzień, zachęceni fatalną kondycją kolei na tej trasie. Co robi PKP Intercity w sytuacji gdy ludzie uciekają do busów? Podnosi ceny o 30%! – skarży się nasz Czytelnik.

Więcej TUTAJ

_________________
Tylko człowiek wolny się buntuje,
niewolnicy są posłuszni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 7 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl