Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Ostatni pociąg z Przemyśla
Autor Wiadomość

guzik5500 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lip 2013

PostWysłany: 14-07-2013, 19:56   Ostatni pociąg z Przemyśla Odpowiedz z cytatem

Witam, jestem nowy na forum. Szukałem w Internecie odpowiedzi na moje pytania ale nie znalazłem. Oto moje dwa pytania:
1. Dlaczego ostatni pociąg z Przemyśla do Rzeszowa jest o 19;30? Dlaczego niema późniejszych? W druga stronę jeżdżą nawet po północy a tu tak dziwnie zrobili. I co można z tym zrobić? Jakieś petycje czy maile? Bo mi nie odpowiada to że to ostatni pociąg.
2. Dlaczego ceny biletów są takie głupie? Kupując z Rzeszowa do Przemyśla płacimy 10,50 a kupując z Kosiny do Radymna już 11,70?
Mam nadzieje że ktoś mi pomoże, a jeśli nie, to poleci jakieś forum, bo nie wiem gdzie szukać odpowiedzi. Pozdrawiam Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Przemyślanin Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Gru 2008
Skąd: Przemyśl

PostWysłany: 14-07-2013, 22:16    Odpowiedz z cytatem

guzik5500, Po pierwsze ostatni osobowy z Przemyśla do Rzeszowa jest o 19:30, gdyż frekwencjach na późniejszym składzie do Przeworska jest niska, ostatnio w piątek obserwowałem skład wyjechało z Przemyśla około 15 osób. W drugą stronę po północy z Rzeszowa jedzie tylko pociąg TLK z Krakowa, który wyjeżdża ze stacji początkowej około godziny 20:45.
Cena biletu na trasie Rzeszów - Przemyśl to cena promocyjna oferty połączenie w dobrej cenie, a jak bierzesz bilet np. z Kosiny do Radymna to płacisz za standardowy bilet bez promocji.

_________________
Pozdrawiam z Przemyśla
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

guzik5500 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 14 Lip 2013

PostWysłany: 16-07-2013, 20:32    Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedź. No tak, potem jedzie pociąg do Przeworska, ale ciekawi mnie to gdyby jechał prosto do Rzeszowa, czy też wsiadło by około 15 osób.

P.S. Przypomniało mi się, z tymi promocyjnymi biletami. Widziałem nie raz, że ludzie kupowali celowo z Rzeszowa do Przemyśla (mimo że wsiadali na innych stacjach) po to aby płacić taniej. Doszło do tego, że to jest niesprawiedliwe, że ktoś płaci z np. Kosiny do Radymna tyle samo co z Rzeszowa do Przemyśla - jedzie połowę krócej a płaci tyle samo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl