Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Przyjaciel Korei Północnej zwolniony z PKP PLK
Autor Wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 06-07-2013, 17:29    Odpowiedz z cytatem

NASZ CZŁOWIEK W PHENIANIE

Wczesnym rankiem w piątek 10 maja 2013 r. do kiosków trafiła „Gazeta Wyborcza”, z której okładki krzyczał tytuł „Mali agenci Kima”. W tekście ujawniono, że „północnokoreańska bezpieka pielęgnuje w Polsce towarzystwo zwolenników reżimu. Są w nim dyrektor z PKP, lekarz, były dyplomata i spec od samolotów bezzałogowych”. Jeszcze tego samego dnia dyrektor z PKP został odwołany. Odsłaniamy kulisy koreańskiego konfliktu w centrali PKP PLK.

Czytaj w najnowszym numerze "Z Biegiem Szyn":
http://www.zbs.net.pl/zbs66.pdf

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-07-2013, 21:42    Odpowiedz z cytatem

Gdy rozum śpi, budzą się agenci

O przyjaźni, która spieprzyła mu życie i karierę, „NIE” rozmawia z JACKIEM PONIEWIERSKIM, byłym dyrektorem Biura Strategii PKP PLK S.A. i wiceprezesem Towarzystwa Polsko-Koreańskiego oskarżonym przez „Gazetę Wyborczą” o szpiegostwo na rzecz Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej:

http://www.nie.com.pl/archiwum/17914

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora

socjalista Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Mar 2013

PostWysłany: 17-07-2013, 08:08    Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jakie zadania postawiono przed Biurem Strategii PKP PLK, dlatego nie mogę się dziwić, że szefem jego został kompetentny, z certyfikatem bezpieczeństwa absolwent Wydziału Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. W Grupie PKP (i nie tylko) znajdują zatrudnienie różni wysłużeni, choć jeszcze młodzi ludzie, by w naszej wolnej ojczyźnie żyło się bezpieczniej i bez przekrętów. W zniewolonej PRL też bezpiecznie i bez przekrętów było. Pamiętam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl