Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Pociąg widmo
Autor Wiadomość

Casanova Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2011

PostWysłany: 13-08-2013, 01:28   Pociąg widmo Odpowiedz z cytatem

Witam.

Mam pytanie. W piątek 16.08 planuję podróż pociągiem EIC Fredro do Wrocławia. W wyszukiwarce internetowej takie połączenie istnieje: http://rozklad.sitkol.pl/bin/query.exe/pn?ld=c&seqnr=1&ident=h9.016916190.1376347287&OK#focus http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s27&seqnr=1&ident=a3.02075128.1376349853&REQ0HafasScrollDir=1
Natomiast chciałem dzisiaj w kasie kupić bilet. Niestety, nie mogłem go kupić, ponieważ kasjerka twierdzi, że EIC Fredro tego dnia nie kursuje, więc nie może mi sprzedać biletu. Kto ma rację? Kasjerka czy internetowe rozkłady?

_________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Wiedenka Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Sie 2013
Skąd: Łódzkie Łączy

PostWysłany: 13-08-2013, 11:22    Odpowiedz z cytatem

Według http://rozklad.plk-sa.pl/ EIC Fredro wtedy NIE KURSUJE Podobnie jest na stronie Intercity.
Najlepsze jest to, że odnośnik ze strony rozkładu przenosi na https://bilet.intercity.pl/informacja_o_polaczeniu.jspl, a tam już owy pociąg nie istnieje?! A kasjerka sprawdzała na jakim rozkładzie ten pociąg? Papierowym, czy w HAFAS-ie?

fredro.png
Screen ze strony PLK-i.
Plik ściągnięto 34 raz(y) 132.71 KB


_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Casanova Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2011

PostWysłany: 13-08-2013, 11:45    Odpowiedz z cytatem

Kasjerka sprawdzała na rozkładzie papierowym, mniej więcej takim jak wstawiłeś. Tylko, ze ten pociąg na 16.08 w wyszukiwarce internetowej istnieje i tu jest widocznie błąd. Ach, w końcu to PKP, zapomniałem...

[ Dodano: 13-08-2013, 11:46 ]
Tutaj przesyłam Prt Screena

[ Dodano: 13-08-2013, 11:48 ]
Prt screen

_________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Wiedenka Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 08 Sie 2013
Skąd: Łódzkie Łączy

PostWysłany: 13-08-2013, 12:15    Odpowiedz z cytatem

W kasach podpierają się rozkładami z PLK-i, bądź wyszukują połączeń w HAFAS-ie. Ostatnio zauważyłem, że infopasażer też jest w modzie. A co z tym screenem?

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Casanova Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2011

PostWysłany: 14-08-2013, 01:07    Odpowiedz z cytatem

nie wiem, jak mam załączyć tego prt screena. Jak piszę posta, to na samym dole jest opcja "Załącz plik" daję wybierz plik, nawet obok tego przycisku wyskakuje mi nazwa tego prt screena, daję wyślij i nic... Dodaj załącznik -> też nie wysyła... Zresztą dzisiaj także chciałem kupić w kasie, kasjerka jednak sprawdziła na sitkolu i widzi, że połączenie jest wpisane jak byk, sama była zdziwiona, że nie może wystawić mi biletu. Poradziła, żebym poszedł do COK-u i oni wtedy sprawdzą czy to jest błąd systemu czy błąd rezerwacji.

[ Dodano: 07-09-2013, 18:46 ]
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale wcześniej brakowało czasu. Napiszę, gdyby ktoś był z czytających był zainteresowany.

Oczywiście był to błąd w internecie, ponieważ w środę, jak chciałem kupić bilet w COK-u, to już go w internecie nie było. Zamiast nim wróciłem EIC Górnik, ale przyjazd 23.30 jak dla mnie to trochę za późno. Za to standard jak na polskie EIC w porządku, przyzwoity

[ Dodano: 07-09-2013, 18:46 ]
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale wcześniej brakowało czasu. Napiszę, gdyby ktoś był z czytających był zainteresowany.

Oczywiście był to błąd w internecie, ponieważ w środę, jak chciałem kupić bilet w COK-u, to już go w internecie nie było. Zamiast nim wróciłem EIC Górnik, ale przyjazd 23.30 jak dla mnie to trochę za późno. Za to standard jak na polskie EIC w porządku, przyzwoity

[ Dodano: 07-09-2013, 18:51 ]
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale wcześniej brakowało czasu. Napiszę, gdyby ktoś był z czytających był zainteresowany.

Oczywiście był to błąd w internecie, ponieważ w środę, jak chciałem kupić bilet w COK-u, to już go w internecie nie było. Zamiast nim wróciłem EIC Górnik, ale przyjazd 23.30 jak dla mnie to trochę za późno. Za to standard jak na polskie EIC w porządku, przyzwoity

pociąg.jpg
Plik ściągnięto 41 raz(y) 237.44 KB


_________________
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl