Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
[KM] Kara za brak biletu
Autor Wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 17-08-2013, 11:50    Odpowiedz z cytatem

Taaak.. tylko policja przyjmie zgłoszenie, i na policję i tak sie nie doczekasz Śmiech .. Jeszcze raz powtarzam, że nawet jeśli włos Ci z głowy by spadł przyjadą, ale po fakcie ..
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotr20.00 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2013

PostWysłany: 18-08-2013, 13:38    Odpowiedz z cytatem

FranzMaurer napisał/a:
Po pierwsze założyciel tego tematu docieka sprawiedliwości i odwołania, a z tego co widzę (brak świadków i do tego brak gotówki, bo środki posiadał na karcie płatniczej i myślał, że uda mu sie kupić bilet i zapłacić za niego kartą Very Happy eechh ... ) na kwicie , który wrzuciłeś kolego masz "WYRAŹNIE" napisane, że dostałeś karę ze względu na brak pieniędzy na bilet.. Zakładam, że nie miałeś gotówki i byłeś pewien, że kupisz bilet i zapłacisz za niego kartą.. i to dodatkowo w trzecim wagonie ... więc nie rób z siebie ofiary.. bo powinieneś wiedzieć o tym, że KMy nie posiadają możliwości zapłaty kartą płatniczą u kierownika poc. .. Takie rzeczy to tylko w IC ...


Nie wiem skąd w Tobie taka nadinterpretacja zdarzeń. Miałem gotówkę. O karcie nie przypominam sobie żebym coś napisał.
Kierownikowi pociągu chodziło o to że nie chciałem zapłacić wydumanych przez niego bodajże 72 zł jakie sobie naliczył. Ja absolutnie nie robię z siebie ofiary, ukazują absurdalną sytuację za która poniosłem karę. W trzecim wagonie stał kierownik dlatego tam wsiadłem, mogłem wsiąść bliżej końca pociągu bo przynajmniej oszczędziłbym sobie biegu a karę dostałbym taką samą. To że nie mam świadków to też moja wina bo powinienem po nocach kolego jeździć z prawnikiem. A na to co ten jegomość napisał na kwicie nie miałem za bardzo wpływu - Mógłby napisać wszystko co chciałby.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 18-08-2013, 13:48    Odpowiedz z cytatem

Kierownik pociągu miał rację. Nie masz biletu - wsiadasz z przodu i idziesz po bilet.
Tyle w temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotr20.00 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2013

PostWysłany: 18-08-2013, 13:56    Odpowiedz z cytatem

danio napisał/a:
Kierownik pociągu miał rację. Nie masz biletu - wsiadasz z przodu i idziesz po bilet.
Tyle w temacie.


Zgadzam się z Tobą. Ale każdy kij ma dwa końce. Żeby tam wsiąść muszę wiedzieć gdzie mam czekać! Na którym peronie! Bo nie po to przychodzę 20 minut wcześniej na dworzec żeby biegać pomiędzy peronami bo informacja na wyświetlaczach i komunikatach jest zupełnie sprzeczna.

A mam jeszcze pytania odnośnie tych informacji. Bo tak na przyszłość chciałbym zrozumieć jak to działa. Te tablice informacyjne to są sterowane przez jakiś komputer lub automat wg rozkładu jazdy? Czy ta praca jest kontrolowana na bieżąco przez czynnik ludzki? A może zajmuje się tym centrala w Warszawie? A ta Pani zapowiadająca pociągi czy ona widzi to co ukazują tablice na peronach? Czy to jest w jakiś sposób kontrolowane i powiązane?

Z góry dziękuje za odpowiedź
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 18-08-2013, 17:58    Odpowiedz z cytatem

Wsiadałeś na śródmieściu ?
Trzeba było iść na środkowy peron.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Piotr20.00 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Sie 2013

PostWysłany: 18-08-2013, 18:16    Odpowiedz z cytatem

danio napisał/a:
Wsiadałeś na śródmieściu ?
Trzeba było iść na środkowy peron.


Danio jak już piszesz to fajnie żebyś przeczytał ten temat od początku. Naprawdę to ułatwi odniesienie się Tobie do sytuacji i odpowie na takie pytanie jak zadałeś.

Cenna rada na pewno skorzystam jak już wyremontują tunel i śródmieście przywrócą do ruchu podmiejskiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

danio Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 03 Lip 2007

PostWysłany: 18-08-2013, 19:11    Odpowiedz z cytatem

Czytałem, zresztą na zachodnim wchodzą w grę 3 perony, na wschodnim 2 ....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

FranzMaurer Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2011

PostWysłany: 18-08-2013, 20:50    Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Nie wiem skąd w Tobie taka nadinterpretacja zdarzeń. Miałem gotówkę. O karcie nie przypominam sobie żebym coś napisał.
Kierownikowi pociągu chodziło o to że nie chciałem zapłacić wydumanych przez niego bodajże 72 zł jakie sobie naliczył. Ja absolutnie nie robię z siebie ofiary, ukazują absurdalną sytuację za która poniosłem karę. W trzecim wagonie stał kierownik dlatego tam wsiadłem, mogłem wsiąść bliżej końca pociągu bo przynajmniej oszczędziłbym sobie biegu a karę dostałbym taką samą. To że nie mam świadków to też moja wina bo powinienem po nocach kolego jeździć z prawnikiem. A na to co ten jegomość napisał na kwicie nie miałem za bardzo wpływu - Mógłby napisać wszystko co chciałby.


Nie wierzę w to co piszesz .. chłopie.. znam kilku kierowników i oni doskonale wiedzą, że jak stoisz na końcu albo biegniesz to nawet jak przyjdziesz do pierwszych drzwi to karzą Ci usiąść, bo i tak sprzedadzą Ci bilet prędzej czy później i tak.. Albo podpadłeś, albo nie wiem.. w każdym bądź razie masz nauczkę i wnioski na przyszłość..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Obywatel Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Lis 2009

PostWysłany: 19-08-2013, 12:51    Odpowiedz z cytatem

FranzMaurer, nie mieści ci się w głowie, ze kierownik mógł byc po prostu wredny? No chyba żeby zakładać, że autor tematu robi nas w ciula, ale zwykle tego nie zakładam jeśli nie mam podstaw.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Victoria Płeć:Kobieta
Asystentka Admina
Asystentka Admina


Dołączyła: 17 Lis 2005
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 19-08-2013, 12:57    Odpowiedz z cytatem

Obywatel, myślisz, że wszyscy kolejarze są kulturalni i przyjaźnie nastawieni do pasażera? Mylisz się! W każdym stadzie są czarne owce. Wszak przekrój braci kolejarskiej odzwierciedla przekrój całego społeczeństwa, gdzie obok ludzi prawych i uczciwych są zwykłe kanalie, złodzieje, cwaniaki, chamy. Każdy kto pracował lub pracuje na kolei na pewno spotkał się z różnymi szujami w swoim zawodowym otoczeniu. Stanowią oni margines, ale skutecznie niszczą wizerunek kolei i kolejarzy wśród pasażerów. Jedna niekompetentna kasjerka czy jeden chamowaty konduktor może na zawsze zniechęcić do kolei całkiem sporą grupę ludzi! A dziś, gdy praktycznie wszyscy mają samochody, a konkurencja busowa nie śpi, każdy pasażer jest na wagę złota. Niestety kolejarze, zarówno ci z góry jak i ci z dołu tego nie rozumieją! Bo oni swoją pensję dostaną bez względu na szkody finansowo-wizerunkowe jakie wyrządzą firmie, w której pracują. Płacz zaczyna się dopiero wtedy, gdy kolejarze tracą swój zakład pracy, jak to było w przypadku ŚZPR (PR Katowice), który przez wiele lat pasażerów miał głęboko w d...

_________________
SKŁADKA NA SERWER
Postaw mi kawę na buycoffee.to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl