Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Zmiany w organizacji ruchu pociągów PKP IC
Autor Wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 23-03-2012, 20:04   Zmiany w organizacji ruchu pociągów PKP IC Odpowiedz z cytatem

W miesiącach kwiecień - maj nastąpią istotne zmiany w organizacji ruchu pociągów.
Zainteresowani mogą się zapoznać z zmianami TU
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Szymek Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 07 Gru 2007
Skąd: IC: Zakład Zachodni

PostWysłany: 23-03-2012, 21:33    Odpowiedz z cytatem

To będą okropne dwa miesiące pracy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Urbi Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Kwi 2009
Skąd: Łódź / UK

PostWysłany: 24-03-2012, 05:33    Odpowiedz z cytatem

Czy naprawdę, utrzymanie TLK Chochoł przez łącznice Chojny - Widzew jest takie trudne? Nawet jeśli jest to spowodowane odbudową drugiego toru na odcinku Chojny - Widzew, to w przetargu PLK zaznaczyło, że na czas odbudowy nie musi wyłączać z ruchu yoru pierwszego.

Nie zdziwię się, jak zaraz po tek informacji zaczną się jakieś protesty itp, tym bardziej, że niedawno była afera, że nie ma jak się dostać z Łodzi do Skierniewic (TLK) w okolicach godzin szczytu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Lord W Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 09 Sie 2011
Skąd: Skierniewice

PostWysłany: 24-03-2012, 21:01    Odpowiedz z cytatem

Afera. Very Happy Nie słyszałem. Mogę za to podać przykład pociągu który ok. 13;45 odjeżdża z Chojen z pominięciem Widzewa - pusty jeździ, a ludzie jeżdżą osobówkami z Widzewa o 13:15 i 14 :15. W pociągu na oko było 70 - 80 osób. Z 60 wagonów przeszedłem trzy: jedna jedynka pusta, w drugiej 5 osób, a w ostatniej dwójce 10. Nie wiem jak frekwencja w trzech pierwszych wagonach, ale jechałem tym pociągiem jakieś dwa tygodnie wcześniej i wsiadałem wtedy w Koluszkach z przodu. W pierwszym wagonie siedziała 1 osoba plus konduktor chyba. Równolegle jedzie pociąg Wrocław - Warszawa bez zatrzymania w Skce. Dużo ludzi wsiada w niego i wysiada w Koluszkach i przesiada się na pociąg, kory jedzie z pominięciem Chojen. Co ciekawe przesiadając się będą szybciej w Warszawie. Czy nie prościej skasować pociąg TLK z Łodzi Kaliskiej i puścić tego pośpiecha z Wrocławia normalnie przez Skce, Żyrardów? Byłoby to tańsze i bardziej optymalne dla wszystkich. dobrze, że pociąg o19:05 zatrzymuje się teraz na Widzewie.

Dodam, że najwięcej ludzi wsiada na Widzewie - więcej niż na Chojnach i Kaliskim razem. Mam nadzieję, że robione są jakieś badanie i spółki mierzą jakie jest zapotrzebowanie, skąd i o której porze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pospieszny Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 21 Wrz 2008

PostWysłany: 11-04-2012, 19:31    Odpowiedz z cytatem

W związku z pracami torowymi prowadzonymi przez PKP PLK na linii Poznań-Wrocław (przez Rawicz), w dniach 14-15 i 21-22 kwietnia br. ruch pociągów na tym odcinku zostanie wstrzymany.

Część pociągów TLK pojedzie z Poznania do Wrocławia i z powrotem drogą okrężną przez Ostrów Wlkp. i Jarocin

Dojazd do Rawicza zostanie zapewniony zastępczą komunikacją autobusową.

Szczegółowe informacje o organizacji ruchu i zmienionym rozkładzie jazdy zamieszczone są Tutaj


źródło: intercity.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 27-08-2013, 21:15    Odpowiedz z cytatem

Po wrześniowej korekcie "Stanisław Wysocki" znów dojedzie do Warszawy Wschodniej ale przez Warszawę Śródmieście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl