Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
EIC Fregata
Autor Wiadomość

loqbega Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 17 Mar 2013

PostWysłany: 22-08-2013, 18:06   EIC Fregata Odpowiedz z cytatem

Orientujecie sie czy sa gniazdka w Fregacie? czy warto 1 klase kupowac?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lolingpl Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Kwi 2013
Skąd: Poznań

PostWysłany: 22-08-2013, 18:43    Odpowiedz z cytatem

O "Fregacie" można powiedzieć tylko tyle: Cena EIC, standard TLK. Więc lepiej wybierz TLK "Pobrzeże" jadący 2h później, różnica jakaś jest ale i tak w obu pociągach zestawienia pasujące do "TLK" Śmiech Gniazdka powinny być, co nie znaczy że będą Razz Nie opłaca się jechać 1 klasą w "Fregacie", ale w "Pobrzeżu" już tak.

_________________
FLOG: http://lolingpl.flog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Nebbud Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 24 Sty 2013

PostWysłany: 27-08-2013, 10:09    Odpowiedz z cytatem

loqbega, Nie warto, bo wagony 1 klasy są w standardzie TLK, bez klimatyzacji a gniazdka nie zawsze działają. Już tu ktoś pisał, że lepszy standard ma TLK "Pobrzeże".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 27-08-2013, 22:07    Odpowiedz z cytatem

Odnośnie wagonów 1 klasy to nie zgodzę się że na TLK "Pobrzeże" są lepsze. Wagony klasy 1 w EIC "Fregata" to jednak zmodernizowane 140A, z dolną zabudową, przyciemnianymi szybami i czyste, wygodne przedziały.
W TLK "Pobrzeże" to stare wagony zarówno w barwach TLK jak i jeszcze czerwone jedynki ze starymi fotelami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Nebbud Płeć:Mężczyzna
Zbanowany


Dołączył: 24 Sty 2013

PostWysłany: 27-08-2013, 22:14    Odpowiedz z cytatem

Czyste i wygodne? Kolego Ty chyba na głowę upadłeś! W Fregacie jeżdżą najgorsze jedynki z krakowskich krzaków, z zewnątrz wyglądają fajnie, bo ciemne szyby itd, ale uwierz mi w środku syf niemiłosierny, fotele są mocno zużyte. Jedynym plusem jest wagon barowy, ale po co ma się przepłacać? Uwierz mi 112ALux w TLK Pobrzeże jest o wiele wygodniejszy niż 140A. Po drugie zewnątrz jest +35 st. a w 140A dwa razy więcej, brak klimatyzacji daje popalić... a w 112A masz możliwość otwarcia okna, w Pobrzeżu również jeździ wagon barowy... a po drugie w EIC Fregata na jednym obiegu jest 140A+112ALux taka sama jedynka jak w POBRZEŻU!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

PaniLady Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 10 Sie 2013

PostWysłany: 28-08-2013, 12:48    Odpowiedz z cytatem

pawelu jechałam TLK "POBRZEŻE" z Krakowa do Kołobrzegu 1 klasie i powiem Ci, że nie było żadnego syfu, więc nie kłam! W przedziałach było czysto, obsługa Warsu miła i uprzejma. Polecam jazdę tym TLK tak jak piszą koledzy po co przepłacać? Taki sam wagon w EIC jak w TLK tylko, że 71 zł drożej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 28-08-2013, 13:03    Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie napisałem, że był syf, tylko że wagony z zewnątrz wyglądają nie najciekawiej. Po drugie, Pobrzeżem" jechałem w ciągu ostatniego roku kilka razy to 2 klasa wygląda tragicznie. O wiele lepszy komfort i czystość miałem w "Słonecznym".
Po drugie absolutnie nie jestem za przepłaceniem, zwłaszcza na E-65 nigdy bym nie wybrał EIC, bo czy regio czy EIC prędkość jest dramatyczna i podróż dłuży się niemiłosiernie przez ten remont.
A wagony 140A znam te z Grochowa, i stąd wzbudzają moje pozytywne odczucia, szkoda, że Kraków nawet o wagony 1 klasy nie potrafi zadbać jak należy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

emele Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 25 Paź 2011
Skąd: Oświęcim

PostWysłany: 28-08-2013, 13:07    Odpowiedz z cytatem

pawelu napisał/a:

A wagony 140A znam te z Grochowa, i stąd wzbudzają moje pozytywne odczucia, szkoda, że Kraków nawet o wagony 1 klasy nie potrafi zadbać jak należy.


140A na Fregacie są z Grochowa. Tyle że po najgorszej z modernizacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl