Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Perspektywy pracy po studiach Transportu Kolejowego
Autor Wiadomość

mahon Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 13 Lut 2010

PostWysłany: 21-02-2010, 15:59    Odpowiedz z cytatem

Ale po co komu te ograniczone uprawnienia ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Gleba Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 17 Gru 2013

PostWysłany: 17-12-2013, 16:54    Odpowiedz z cytatem

Cześć!

Jestem nowy na forum, więc przede wszystkim chciałbym się przywitać. Smile

Przepraszam, że odgrzewam tak starego kotleta, ale bardzo mnie zainteresował dany temat. Również jestem studentem kierunku Transport, ale na PG i w niedalekiej przyszłości będzie czekał mnie wybór specjalności na II stopniu studiów. Oczywiście swoją przyszłość chciałbym związać z koleją. Szczególnie interesuję się szeroko rozumianą inżynierią ruchu kolejowego (przepustowości układów torowych, czasy jazdy pociągów, wykresy ruchu pociągów, charakterystyki trakcyjne, itd.), jednak nie widzę aby jakakolwiek techniczna uczelnia wyższa oferował daną specjalność na magisterce, a szkoda, bo inżynierów ruchowców na kolei brakuje, szczególnie na północy Polski. W związku z tym zainteresowany jestem specjalnością SRK na PW. Uważam ten kierunek za całkiem przyszłościowy, oferujący typowo inżynierską wiedzę. Czy na forum znajduje się osoba, która na podstawie własnych doświadczeń może powiedzieć coś więcej nt. danego kierunku? Czytałem syllabus i z tego co widzę dużą uwagę kładzie się na wiedzę z zakresu elektrotechniki i automatyki (co jest raczej oczywiste). Mam takie przedmioty na studiach i radzę sobie z nimi całkiem nieźle, ale czy osoba nie uważająca się za elektrotechnika lub automatyka poradzi sobie na ww. kierunku?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

aanniiaa Płeć:Kobieta
Przyjaciel


Dołączyła: 26 Sie 2009

PostWysłany: 17-12-2013, 20:20    Odpowiedz z cytatem

Inżynieria ruchu w teorii (patrz Twoja podręcznikowa definicja z postu) i w praktyce to dwie różne sprawy; będziesz magistrem i może przyjmą Cię do inżynierii ruchu, na stanowisko... zwrotniczego Rolling Eyes Stokroć lepszym jest kierunek związany z SRK - ogólnie automatyka to jedyny dział w PLK-a, gdzie autentycznie brakuje właściwych ludzi. Co rusz widzę ogłoszenie o rekrutacji zewnętrznej na stanowisko automatyka urządzeń SRK.

(przemyślenia z doświadczenia z mojego IZ Zg )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzedni  1, 2
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl