Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Zakup biletu PR przez Internet
Autor Wiadomość

Pułtuś
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-07-2013, 19:51   

rumburak napisał/a:
Skany z mojego przedpotopowego złomofonu wchodzą bez problemu, choć wyświetlacz jest niewielki i lekko uszkodzony ;->

To jest raczej kwestia wprawy.


Chodzi o to by cały kod mieścił się na ekranie, w sensie żeby np. część kodu nie znajdowała się gdzieś "poza ekranem". W ostateczności konduktor może spisać numer transakcji z biletu - tak sie robi w IC, nie wiem czy w PR też.
Przejdź na dół

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 30-07-2013, 20:46   

Wszystko jest możliwe. Podczas podróży także do Helu (zostałem ostatnio pouczony, że nie mówi/pisze się "na Hel"), konduktor(ka) machnęłą ręką, gdy zobaczyła bilet na ekranie komputera.
Powrót do góry

pszczolek_ligow Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Sty 2011

PostWysłany: 31-07-2013, 07:48    Odpowiedz z cytatem

Miałem przypadek, że nie chciało konduktorowi zeskanować - czytaj nie miał wprawy to wyszukał bilet po numerze (wpisał numer). Miał kryteria wyświetlania ustawione, że tylko pokazywało mu jakimi pociągami jechałem wcześniej (bilet miesięczny), po sprawdzeniu, że jechałem porannym pociągiem w przeciwnym kierunku machnął ręką i zakończył sprawdzanie. W PR Szczecin są konduktorzy, którzy widząc bilet internetowy od razu machają ręką i odpuszczają sprawdzanie i to na widok wersji wydrukowanej.

Ps. Jeżdżę IR Pirania na odcinku Szczecin - Wysoka, są na nim akceptowane bilety okresowe na Regio. Jeden z konduktorów twierdził, że bilet miesięczny nie jest biletem okresowym.

_________________
http://ligowiec.net
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

koliber2 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 06 Mar 2010

PostWysłany: 31-07-2013, 08:39    Odpowiedz z cytatem

z tego co piszecie mozna wywnioskowac ze konduktorzy sa niektorzy na bakier z nowa technologia. To tez potencjalne miejsce na naduzycia ze strony pasazerow..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Klikklak Płeć:Mężczyzna
Nowy


Dołączył: 04 Sty 2014

PostWysłany: 05-01-2014, 20:34    Odpowiedz z cytatem

Chyba dobrze myślę patrząc na numery, że pociąg z autobusem są skomunikowane i bus odjedzie po przesiadce?
No i czy bilety są na konkretny numer pociągu/busa czy na relację? Bo nie jestem pewien czy zdążę na pierwszy pociąg i nie wiem czy jest sens kupować bilet jeśli po ucieczce będzie się nadawać tylko do wyrzucenia

http://oi44.tinypic.com/2gyam49.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 05-01-2014, 22:30   

Przecież widać, że w każdym wypadku jest 5-6 minut na przesiadkę - więc skomunikowane.
Powrót do góry

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 20-05-2014, 14:19    Odpowiedz z cytatem

Rośnie sprzedaż i możliwości zakupów biletów przez Internet.

Coraz więcej pasażerów kupuje bilety na przejazd za pomocą strony internetowej. Niedawno przewoźnik rozszerzył możliwość ich nabycia poprzez zakup z wykorzystaniem smartfonów i tabletów.

Więcej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/52377/pr_rosnie_sprzedaz_i_mozliwosci_zakupow_biletow_przez_internet.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 29-07-2015, 19:11    Odpowiedz z cytatem

Przewozy Regionalne: awaria sprzedaży internetowej.

Tuż przed godziną 14.00 na stronie internetowej Przewozów Regionalnych pojawił się komunikat potwierdzający możliwe trudności przy zakupie przez internet biletów na pociągi tego przewoźnika. System przyjmował płatności, ale nie wystawiał biletów.

Więcej:
http://www.kurierkolejowy.eu/aktualnosci/25266/Przewozy-Regionalne-awaria-sprzedazy-internetowej.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 02-12-2015, 11:40    Odpowiedz z cytatem

Mobilne bilety Przewozów Regionalnych w aplikacji SkyCash.

Ruszyła sprzedaż mobilnych biletów na połączenia kolejowe Przewozów Regionalnych w aplikacji SkyCash. Korzystanie z tego rozwiązania pozwala podróżującym na zakup biletów za pomocą smartfonów lub tabletów z dowolnego miejsca, o dowolnej porze, nawet na chwilę przed odjazdem pociągu.

Więcej:
http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/26635/mobilne-bilety-przewozow-regionalnych-w-aplikacji-skycash.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 19-08-2017, 10:16   Bilety przez internet Polregio Odpowiedz z cytatem

Kupując bilet w nowym systemie Polregio dla kilku osób zauważyłem, że system automatycznie nie liczy ceny biletów w ofercie Ty i raz, dwa, trzy... To jawne naciąganie klienta przez Polregio. Chyba, ze jest takaś możliwość, której ja nie znam?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 19-08-2017, 12:22    Odpowiedz z cytatem

Dla ilu osób próbowałeś kupić?

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartek1981 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 12 Wrz 2010
Skąd: Koszalin

PostWysłany: 19-08-2017, 12:24    Odpowiedz z cytatem

2 osoby dorosłe, dziecko do 7 lat i bilet zerowy. Dopiero jak wszedłem na stary system kupowania biletów policzyło mi z tą ofertą. Zapłaciłem ponad 20 zł mniej (Wałcz-Ulikowo-Koszalin).


Ostatnio zmieniony przez Bartek1981 dnia 19-08-2017, 12:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

robertrush Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Sie 2011
Skąd: Gorzów/Złocieniec

PostWysłany: 19-08-2017, 12:26    Odpowiedz z cytatem

Tutaj działa:
https://www.biletyregionalne.pl

Wybierz opcję zakupu w starym systemie.

_________________
Fundacja Ratowania Zabytków www.zabytki.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 08-06-2018, 14:20    Odpowiedz z cytatem

Nowy system sprzedaży biletów dla PolRegio.

Konsorcjum Tk Telekom sp.z o.o. i S&T Services Polska sp. z o.o. wygrały konkurs na nowy System Sprzedaży Biletów PolRegio. Wdrożenie nowego systemu ma nastąpić jeszcze w tym roku.

Nowy system usprawni proces zarządzania sprzedażą i umożliwi dostęp w czasie rzeczywistym do danych o wystawionych i skontrolowanych biletach.

Więcej:
https://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/32187/nowy-system-sprzedazy-biletow-dla-polregio.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

dddbb
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 08-06-2018, 19:58   

A ja tam lubię stary system PeeRów, jak całkiem intuicyjny, nie wiem po co zmieniać...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 21 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl