Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Związek Pracodawców Kolejowych
Autor Wiadomość

mefisto Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2008

PostWysłany: 06-03-2008, 07:22    Odpowiedz z cytatem

Naczelnik,
Witam, z mojej strony to jak Pan słusznie zauważył tylko ironia, czego nie można powiedzieć o np. "Krycha" i "Modliszka", które bezczelnie operują nazwiskami, pomówieniami, obrażają największą na PKP grupę kolejarzy zrzeszoną w NSZZ "Solidarność". Jakoś nie zauważyłem, żeby to zbulwersowało Pana Administratora ???
Moim zdaniem i myśle, że wielu innych kolejarzy ww. wymienione osoby celowo w sposób anonimowy, czyli jak zwykły Judasz, szkalują, obrażją wyzywają wielu zacnych ludzi, poprostu mają w tym własny interes (forma zwalcxzania konkurencji) i to powinno być napiętnowane przez adninistratora forum.
Zatem pytam Pana administratora, czy na tym forum wolno każdemu i każdego nazwać złodziejem, sprzedawczykiem itp. ???
A moze Pan administrator, to właśnie jest ta "Krycha" i "Modliszka" i dlatego się tak oburzył na mój post Smile
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

matador Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Mar 2008

PostWysłany: 06-03-2008, 08:44    Odpowiedz z cytatem

szanowny mefisto, Śmiech dostaję zajadów jak czytam to co piszesz. Czy Twoim zdanie największa grupa (jak twierdzisz) ma prawo do zakazu krytyki? Ja uważam, że jeszcze największa grupa. Było nas bardzo wielu po roku 1980, ale przez właśnie takich pseudoliderów jak obecni (zgodnie z Twoją wolą nie wymieniam nazwisk) jest nas coraz mniej. Zdradzili ideały ruchu związkowego. Prywata przesłoniła im oczy. Wielu uczciwych ludzi jeszcze nie odeszło bo im wstyd się przyznać, że dali się tak prosto oszukać, wciąż wierzą. I właśnie dzięki takim inicjatywom jak "infokolej" może to się zmienić.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mefisto Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Mar 2008

PostWysłany: 06-03-2008, 09:11    Odpowiedz z cytatem

matador,
Szanowy Panie, to że dostaje Pan "zajadów" to widać po Pana stylu pisania postów Smile
Każdy ma prawo do krytyki, ale krytki podpartej faktami. Natomist anonimowe nazywanie ludzi złodziekami i sprzedawczykami jast zwykłym świństwem. Jeżeli jednak osoby, które Pan broni mają tak mocne argumenty, że kolejowi lidzerzy "S" są złodziejami, sprzedawczykami itd. to powinny o tym niezwłocznie donieść do prokuratury, bo to przecież przestępstwo.
Zauważyłem, że na tym forum panuje zasada: jak mi się ktoś nie podoba to obrzuce go błotem, zawsze się coś przyklei. Pan jestes tego najlepszym przykładem. Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 06-03-2008, 11:24    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zauważyłem, że na tym forum panuje zasada: jak mi się ktoś nie podoba to obrzuce go błotem, zawsze się coś przyklei.
Ci, których tu obrzucają błotem, Mefisto, stosują bardziej wyrafinowane techniki pozbywania się oponentów. Bardziej zresztą skuteczne, bo mają do tego i środki i zespoły wiernych intrygantów. Zapewne stając w obronie uciśnionych, znieważonych i pomówionych daleki jesteś od tych metod i hołdujesz zasadzie uczciwości, przejrzystości i katolickiej moralności. Jeśli tak, toś naiwny i łatwo tobą manipulować.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

gumis Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 23 Sty 2008

PostWysłany: 06-03-2008, 11:34    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Bardziej zresztą skuteczne, bo mają do tego i środki i zespoły wiernych intrygantów.

Może trochę faktów?
Wszyscy do jednego koszyka?
Pomówienia?

_________________
"Płynie się zawsze do źródeł pod prąd, z prądem płyną śmiecie"
Zbigniew Herbert
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

fury Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 26 Mar 2007

PostWysłany: 06-03-2008, 12:06    Odpowiedz z cytatem

Fakty są na stronach tego forum. Proponuję stracić trochę czasu i przeczytać. Może starczy cierpliwości?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

mc2 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 22 Lut 2008

PostWysłany: 19-03-2008, 21:09    Odpowiedz z cytatem

Do Pirata -
Cytat:
S.: 1976 Technikum Elektryczno - Mechaniczne im. Kasprzaka,
1999 uprawnienia czł. Rad Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa,
od 2000 UW, Wydz. Zarządzania i Ekonomiki Przedsiębiorstw.
wybitny manager"

Tak piszą o sławnym kogucim przywódcy i nauczycielu Mamińskim, a Ty pytałeś jakim trafem Kogut był naczelnikiem po zawodowce. Teraz już wiesz, że gdyby był po średniej to byłby prezesem, a tak to tylko naczelnik. Ale zapytaj jeszcze o jednego sławnego ucznia - Z.Tracichleb. Też wynalazek. Jaką szkółkę i kiedy kończył kolejny prezes Kozendra. I to nie są wyjątki, naprawdę.

[ Dodano: 19-03-2008, 21:11 ]
I na koniec do informacji o Związku Pracodawców należy dorzucić jeszcze jedną - opłacają przewodniczących największych central związkowych na kolei!!! Śmiech

_________________
człowiek rodzi sie głupi i umiera głupi, są wyjątki - niektórzy umierają jeszcze głupsi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

leo1407 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2007
Skąd: z PKP

PostWysłany: 20-03-2008, 07:12    Odpowiedz z cytatem

mc2 napisał/a:

I na koniec do informacji o Związku Pracodawców należy dorzucić jeszcze jedną - opłacają przewodniczących największych central związkowych na kolei!!!

Czy ja dobrze rozumiem ? CZy to znaczy, że taki np. pan X czy Y dostaje przelew na swoje konto z ZPP ???
Czy może to ktoś udowodnić Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mc2 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 22 Lut 2008

PostWysłany: 20-03-2008, 17:14    Odpowiedz z cytatem

siude napisał/a:
mc2 napisał/a:

I na koniec do informacji o Związku Pracodawców należy dorzucić jeszcze jedną - opłacają przewodniczących największych central związkowych na kolei!!!

Czy ja dobrze rozumiem ? CZy to znaczy, że taki np. pan X czy Y dostaje przelew na swoje konto z ZPP ???
Czy może to ktoś udowodnić Question


Nie mam jak Ci udowodnić, bo nie posiadam odcinka wpływu wynagrodzenia tzw.paseczka, ani dokumentów z urzędu skarbowego Sad
Ale niestety, dobrze zrozumiałeś, ze przewodniczący związków zawodowych są wynagradzani przez ZPK!!!! I korzystają z tego tylko i wyłącznie z powodów czysto materialnych - oddelegowanie związkowca na wskaźniku z danej spółki to 1,8 ale już z ZPK minimum 2pkt wyżej czyli więcej kasy!!!
Zresztą zapytaj ludzi z poszczególnych związków, to potwierdzą. A jeszcze ważna informacja - te osoby, które są na oddelegowaniu i opłacane przez ZPK są jednocześnie na urlopie bezpłatnym w swoich zakładach. Ten właśnie temat chciałam wyjaśnić w moim związku - interesowało mnie, w jaki sposób przewodniczący mojego związku jet delegatem, gdy jest w plk na bezpłatnym, a pracuje w zpk, gdzie nie działa nasz związek i na dodatek w naszym statucie ( a podejrzewam, że w innych też) jest zapis wykluczający działanie w dwóch związkach zawodowych!!! Oczywiście jestem dla niego i jego przyd... wrogiem nr1, ale ja nadal będę to wyjaśniać. Bo chcę jasności czy nie "rządzi" nami w końcu ZPK!!!

_________________
człowiek rodzi sie głupi i umiera głupi, są wyjątki - niektórzy umierają jeszcze głupsi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Noema Płeć:Kobieta
Sponsor


Dołączyła: 13 Lis 2005
Skąd: Zgorzelec

PostWysłany: 20-03-2008, 17:22    Odpowiedz z cytatem

W PKP wszystkie karty rozdaje Mamiński i jego ZPK. Zrozumcie to wreszcie! Evil or Very Mad

_________________
Bossowie związków zawodowych, zarządy i rady nadzorcze spółek PKP to partacze, nieudacznicy, ludzie niekompetentni! Jest to banda kretynów, idiotów i darmozjadów pierdzących w stołki, którym los PKP zwisa i powiewa!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

leo1407 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2007
Skąd: z PKP

PostWysłany: 20-03-2008, 18:33    Odpowiedz z cytatem

Staramy się zrozumieć ale dość trudno nam to przychodzi......
A co do urlopu bezpłatnego - na taki urlop też bym sobie poszedł ! Evil or Very Mad
Wcale jednak nie jestem pewien czy w każdym przypadku jest to urlop bezpłatny. Nie chcę pisac więcej bez sprawdzenia pewnych okoliczności...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Elektra Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 14 Lip 2007
Skąd: Wrocław

PostWysłany: 20-03-2008, 18:37    Odpowiedz z cytatem

siude, związkowy beton nie lubi ludzi zadających niewygodne pytania. Gratuluję odwagi, bo niewielu kolejarzy ma jaja.

_________________
Elektra
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

leo1407 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2007
Skąd: z PKP

PostWysłany: 20-03-2008, 18:42    Odpowiedz z cytatem

Nie żartuj - ja jeszcze nic nie zrobiłem i nie ma czego gratulować Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

mc2 Płeć:Kobieta
Użytkownik


Dołączyła: 22 Lut 2008

PostWysłany: 22-03-2008, 19:45    Odpowiedz z cytatem

siude napisał/a:
Staramy się zrozumieć ale dość trudno nam to przychodzi......
A co do urlopu bezpłatnego - na taki urlop też bym sobie poszedł ! Evil or Very Mad
Wcale jednak nie jestem pewien czy w każdym przypadku jest to urlop bezpłatny. Nie chcę pisac więcej bez sprawdzenia pewnych okoliczności...


to na początek sprawdź kogutowo... tak się nazywa od niedawna zakład w Nowym Sączu, a w tym wypadku nie chodzi o niego, tylko innych przewodniczących z tego terenu..... I posłuchaj co mówi Noema! Ma rację, niestety!!! Bang

_________________
człowiek rodzi sie głupi i umiera głupi, są wyjątki - niektórzy umierają jeszcze głupsi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Alwis Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 12 Lis 2005
Skąd: Bydgoszcz, Wrocław

PostWysłany: 22-03-2008, 21:05    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale zapytaj jeszcze o jednego sławnego ucznia - Z.Tracichleb.

Odpowiadam:
Urodzony 22 września 1958 r., absolwent Technikum Kolejowego w Lublinie oraz Wydziału Prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, Menedżer Jakości Podyplomowych Studiów na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie.
źródło: "Rynek Kolejowy"

Wiem, że pytanie zadane 19.03 , czyli moja odpowiedź jest spóźniona, ale niech będzie.

Pozdrawiam świątecznie
Alek Wiśniewski
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 2 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl