Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
[PKP IC] Weekendowa Biletomania
Autor Wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 16-04-2014, 16:39    Odpowiedz z cytatem

Czy mógłby ktoś potwierdzić jak to jest w przypadku połączenia z przesiadką? Można kupić jeden bilet, czy trzeba dwa?

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 16-04-2014, 20:10    Odpowiedz z cytatem

Trzeba dwa, na stronie PICu jak wiadomo nie ma możliwości zakupu biletu z przesiadką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 17-04-2014, 12:19    Odpowiedz z cytatem

Czyli jeszcze tego nie naprawili... dzięki!

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 17-04-2014, 13:58    Odpowiedz z cytatem

Ostatnia szansa na tanie bilety na majówkę. Tylko w ten weekend można jeszcze kupić bilet na weekend majowy w ramach Weekendowej Biletomanii.

Więcej:
http://kurierkolejowy.eu/aktualnosci/19157/Ostatnia-szansa-na-tanie-bilety-na-majowke.html

_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 17-04-2014, 20:58   

A w poniedzialek tez bedzie mozna popolowac?
Powrót do góry

tellchar Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Lis 2009
Skąd: Chełm

PostWysłany: 18-04-2014, 06:54    Odpowiedz z cytatem

No chyba nie, skoro promocja jest aktywna od soboty od 1.00 do niedzieli do 23.00

_________________
(...) I am traveler of both time and space, to be where I have been (...)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Arek Płeć:Mężczyzna
Junior Admin


Dołączył: 05 Mar 2007
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 18-04-2014, 14:32    Odpowiedz z cytatem


_________________
Żelazna kadra też z czasem rdzewieje.
A beton kruszeje...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Beatrycze Płeć:Kobieta
Redaktor


Dołączyła: 11 Lis 2005
Skąd: Legnica

PostWysłany: 18-04-2014, 16:28    Odpowiedz z cytatem

Ponad 90 tys. promocyjnych biletów sprzedało już PKP Intercity w ramach Weekendowej Biletomanii. Największym zainteresowaniem cieszą się bilety w pociągach EIC „Górnik” (Warszawa – Wrocław) i „Norwid” (Gdynia – Kraków).

Czytaj dalej:
http://www.rynek-kolejowy.pl/51909/biletomania_ic_gornik_i_norwid_najbardziej_popularne.html

_________________
"Aby dowiedzieć się kto naprawdę tobą rządzi, sprawdź kogo nie wolno ci krytykować" - Voltaire.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Brawurka Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 09 Wrz 2010

PostWysłany: 20-04-2014, 20:16    Odpowiedz z cytatem

Może już o tym było...Jak mogę zwrócić bilety kupione w "Weekendowej Biletomanii" i otrzymać zwrot pieniędzy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

lab Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 10 Mar 2012
Skąd: Białystok

PostWysłany: 21-04-2014, 12:40    Odpowiedz z cytatem

Czytam regulamin oferty specjalnej "Weekendowa biletomania" i nie podoba mi się ten zapis - według mnie, podchodzi pod to dyskryminację.
Cytat:
Oferta specjalna


Weekendowa biletomania


1. Uprawnieni


Każda osoba.

2. Zakres ważności


Bilety wg oferty specjalnej Weekendowa biletomania można nabyć na przejazd w komunikacji krajowej na odległość powyżej 50 km, w klasie 2 w bezpośrednich relacjach kursowania pociągów:

1) TLK wg taryfy pospiesznej w wagonach z miejscami do siedzenia, albo

2) Express Intercity (EIC) wg taryfy ekspresowej,

oraz pomiędzy stacjami zatrzymania tych pociągów, z wyłączeniem pociągów międzynarodowych powracających z zagranicy.

http://intercity.pl/pl/site/oferty-promocyjne/oferty-krajowe/weekendowa-biletomania.html

Co Wy o tym sądzicie ? Pytam, gdyż myślałem, że pomogę pewnej dziewczynie z Czech taniej dojechać do Warszawy, a tu widzę, że nic z tego..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bartuś Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 04 Paź 2008
Skąd: Dobiegniew

PostWysłany: 21-04-2014, 20:45    Odpowiedz z cytatem

Niech spróbuje zatem jechać przez Lichkov-Międzylesie (z Czech są bezpośrednie pociągi osobowe do Wrocławia) i tam przesiąść się na jakąś TLK do Warszawy. Na przykład wieczorny pociąg z Lihkova do Wrocławia i tam godzina przesiadki na TLK Karkonosze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 25-04-2014, 09:21    Odpowiedz z cytatem

Brawurka: bilety kupione w "Weekendowej Biletomanii" zwracasz na takich samych zasadach jak bilety normalne kupione przez system e-IC. Kilkasz przy swoim bilecie na zwrot i dalej system Cię sam pokieruję. Ja w ubiegłym tygodniu zwracałem w środę późnym wieczorem, tuż przed przerwą technologiczną bilet kupiony w ofercie "Weekendowa Biletomania" na czwartek na "Gałczyńskiego" do Lublina, dostałem informację o potrąceniu 5%, w piątek koło południa już miałem pieniądze na koncie. Także z tym naprawdę nie powinno być żadnych problemów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

miko frustratus
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 27-04-2014, 12:34   

Mam wrazenie,ze z weekendu na weekend, bilety sprzedaja sie coraz gorzej. Oferta fajna,ale kasowanie pociagow przynioslo efekty... I wydluzanie czasow jazdy, vide post kolegi z Gornika...Ja bym sie wsciekl.
Powrót do góry

pawelu Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 09 Lip 2008
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 16-05-2014, 07:51    Odpowiedz z cytatem

http://intercity.pl/pl/site/o-firmie/aktualnosci/wiecej-tanich-biletow-na-trasie-olsztyn-warszawa.html

Trasę Warszawa - Olsztyn znam bardzo dobrze. Jeżdżę tam koleją kilkanaście razy w roku. I mogę powiedzieć, że w przypadku tej trasy zwiększenie puli biletów w ramach "Weekendowej Biletomanii" niewiele niestety może pomóc w odzyskaniu pasażerów. Tutaj jest potrzebne stałe obniżenie cny biletów, czyli wprowadzenie "Biletu Relacyjnego" Stała cena w granicach 25 zł do Nidzicy, 27 do Olsztynka i 30 zł do Olsztyna ma szansę przyciągnąć pasażerów. Remont E-65, i konkurencja autobusowa zwłaszcza Polski Bus niestety zrobiła swoje. I mimo, że obecnie czas jazdy z Warszawy do Olsztyna pociągiem jest taki jak Polskiego Busa podróżni nie wracają bo raz utraconych pasażerów będzie bardzo ciężko pozyskać. Każdy ma w pamięci, że jak był remontowany "centralny odcinek" E-65 i TLK z Warszawy do Olsztyna jechał nawet 5 godzin, a ceny biletów nie obniżono nawet o 1 zł. I chyba żadna relacja nie straciła przez remont tyle pasażerów tyle co właśnie Warszawa-Olsztyn.
Nieraz byłem świadkiem jak właśnie w tych pociągach ludzi sobie przekazywali namiary na przewoźników autobusowych łączących Warszawę z Warmią i Mazurami.
Drugim krokiem, który na pewno przyczyniłby się do zwiększenia liczby podróżnych to wydłużenie codziennie "Kormorana" do Ełku, a w sezonie, przynajmniej w weekendy "Mazur" choćby do Rucianego Nidy, jak to miało miejsce przez kilka ładnych lat. Tym bardziej, że od grudnia 2015 roku IC ma już dysponować własnymi lokomotywami spalinowymi i nie będzie to aż tak kosztowne, a biorąc pod uwagę że jak ktoś popołudniu chce się dostać z Warszawy poza Olsztyn jest skazany tylko na przesiadki, czyli mówiąc krótko wsiada w autobus. Do grudnia 2015 roku remont E-65 już się powinien zakończyć na 100%, więc czas jazdy TLK z Warszawy do Olsztyna można by jeszcze skrócić o około 15 minut, i nawet jakby do tego Ełku dojeżdżało się między 22 a 23 to nie byłoby jeszcze takiej tragedii.
O przemianowaniu "Warmii" na TLK i nie robienie więcej podobnych cudów nawet nie mówię bo to "oczywista oczywistość". Akurat to ostatnie powinno IC zrobić od najbliższej korekty. Tutaj nie potrzeba czasu związanego z zakończeniem remontu czy zakupem nowych lokomotyw.

[ Dodano: 24-05-2014, 08:30 ]
Próbuję właśnie kupić bilety na "Korczaka" do Krakowa na 21 czerwca, i niestety po wyborze tego połączenia przekierowuje mnie do wszystkich połączeń. A zależy mi na "Weekendowej Biletomanii", nie ukrywam. Miejmy nadzieję że to tylko jakiś chwilowa awaria.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

de007r Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 18 Paź 2012
Skąd: Szczecin

PostWysłany: 15-06-2014, 08:31    Odpowiedz z cytatem

Dziwna sprawa - nie mogę się zalogować na "moje e-IC" (próbowałem od 1 do 2 w nocy, teraz także nie działa), natomiast licznik wskazuje, że cały czas tanich biletów ubywa. Próbowałem z innego komputera i też lipa Sad .

_________________
100% kolej na YouTube
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl