Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Szynobusem z Gorzowa do Poznania
Autor Wiadomość

insect0 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Paź 2012
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: 05-01-2013, 00:57    Odpowiedz z cytatem

Autostrada przecięła tory? Nie dali wiaduktu ni nic?
W Zbąszyniu tory, pomijając brakujący rozjazd, o którym już wspomniano, są zarośnięte (nawet sporymi drzewkami), ale są; koło Trzciela latem akurat przechodziłem przez miejsce dawnego przejazdu i szyn ni podkładu dojrzeć nie mogłem, choć nasyp wyraźnie się wyróżniał - czyżby odcinek rozkradziony/rozebrany?
My ze znajomymi planujemy zająć się liniami 375 i 384, to blisko, można by czasem sobie pomóc wzajemnie i połączyć siły. Smile
Jak Wam idzie współpraca z samorządem? Ograniczenie do Lewiczynka też wynika z granicy administracyjnej?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

wodkangazico Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sie 2010

PostWysłany: 05-01-2013, 12:06    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
(...)moim priorytetem jest doprowadzenie linii Szamotuły - Międzychód do używalności na odcinku Międzychód - Kikowo. Dalej jest już powiat Szamotulski a nie chcę za pieniądze swojego powiatu robić czegoś w innym powiecie - byłoby to nie na miejscu.

Wygląda na to, że kontakt z tą ekipą byłby niewątpliwie "na miejscu".
A może już nawiązany?

PS.: Jakub - skorzystałem z PW.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

Jakub Sarbak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2013
Skąd: Powiat Międzychodzki

PostWysłany: 05-01-2013, 15:34    Odpowiedz z cytatem

Współpraca z samorządem - bardzo mocna

Granica administracyjna wygląda tak że Lewice są u mnie a Lewiczynek jest poza moim rewirem. I co z tego. Dla mnie granicą jest kozioł

Podaj przebieg linii 375 i 384

Odnośnie ekipy - zaraz dzwonie bo widzę że jesteśmy blisko siebie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

insect0 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Paź 2012
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: 05-01-2013, 19:22    Odpowiedz z cytatem

U nas też niektóre jednostki samorządowe są bardzo pomocne, niestety inne są obojętne Wink...
375 - Międzyrzecz-Toporów, interesuje nas odcinek Gościkowo-Toporów (po drodze interesujące turystycznie Łagów i Staropole/Boryszyn.
384 - Sulechów-Świebodzin, interesuje nas całość, ale to linia na później, najpierw ta powyżej.
A stowarzyszenie już macie założone, tak? My nad tym pracujemy póki co, za mało nas Wink...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Jakub Sarbak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2013
Skąd: Powiat Międzychodzki

PostWysłany: 06-01-2013, 09:39    Odpowiedz z cytatem

Jesteśmy po spotkaniu założycielskim - rejestracja trwa 3 miesiące a więc do istnienia Stowarzyszenia jeszcze daleko

27 kilometrów torów do oczyszczenia - macie czym tam jeździć?? I czy macie zezwolenia??

Odnośnie samorządów - sprawa wygląda bardzo podobnie. Mamy zwolenników, ludzi obojętnych i przeciwników - głownie zazdrość. Radzę się przyzwyczaić


Pozdrawiam

Jakub Sarbak
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

insect0 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 31 Paź 2012
Skąd: Świebodzin

PostWysłany: 06-01-2013, 12:29    Odpowiedz z cytatem

Odeszliśmy daleko od głównego tematu, odpowiedziałem przez PW.
A takie pytanie jeszcze co do 373 - skoro została przecięta autostradą, to może jakieś jej fragmenty zostały włączone do likwidacji - ktoś coś wie? Teoretycznie po co ma się marnować taki odcinek Zbąszyń-autostrada Wink...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Olo123 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 20 Lip 2011
Skąd: Międzyrzecz

PostWysłany: 06-01-2013, 14:23    Odpowiedz z cytatem

Ktoś wyjaśni mi jak polega procedura z drezyną jak dostać pozwolenie na jazde czy potrzebne są uprawnienia opłaty? Może być na PW

_________________
Zapraszam na mój kanał o kolej na youtubie
http://www.youtube.com/user/Polaczek156?feature=mhee
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora

Jakub Sarbak Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 02 Sty 2013
Skąd: Powiat Międzychodzki

PostWysłany: 06-01-2013, 14:29    Odpowiedz z cytatem

Od mojej strony wygląda to w ten sposób że kozioł w Lewiczyku jest tylko dlatego ponieważ dalej tory nie były remontowane i podkłady rozpadają się od kopnięcia nogą. Nie wiem jak jest z waszej strony?

Odeszliśmy tylko w pewnym sensie od tematu - teraz debatujemy o działaniach na liniach o których była mowa - NKD jedzie od strony Szamotuł i jest w Dobrojewie. Ja z ekipą jadę od strony Międzychodu i jestem przed Kikowem.

Będzie ktoś chętny pomóc przy czyszczeniu Łowyń - Lewiczynek??

Pozdrawiam

Jakub Sarbak

[ Dodano: 07-01-2013, 12:45 ]
No muszę Wam powiedzieć że ta atmosfera jaką tutaj zastałem przerosła moje oczekiwania. Widziałem że ludzie są zainteresowani tymi liniami ale nie wiedziałem że aż tak. Były chwile że mój e-mail jakub.sarbak@wp.pl nie nadążał odbierać wiadomości. Przy okazji pomogłem swoją wiedzą na temat stowarzyszeń jednemu forumowiczowi.

Jeśli coś się wyjaśni czyli jeśli będę miał zgodę w ręce i dofinansowanie w portfelu założę Nowy Temat i zbierzemy się w kupę. Pomysł jest super - pokazać wszystkim że ludzie którzy siedzą przy komputerze na forum potrafią również wlecieć na tor i zdziałać cuda. A dostając wiadomości na Priva i na e-maila widzę że do tych cudów jesteście zdolni!!!

Pozdrawiam

Jakub Sarbak

[ Dodano: 17-01-2013, 13:15 ]
Ciąg dalszy działań przy rewitalizacji linii kolejowych Rokietnica - Skwierzyna oraz Szamotuły -Międzychód w temacie

http://infokolej.pl/viewtopic.php?p=280818#280818
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

sympatyk Płeć:Mężczyzna
Sponsor


Dołączył: 14 Lip 2008

PostWysłany: 26-05-2014, 20:01    Odpowiedz z cytatem

Lubuskie: W nowym rozkładzie więcej pociągów do Poznania.

Oferta połączeń kolejowych w rozkładzie jazdy 2014/15 na terenie woj. lubuskiego będzie zbliżona do obecnej. Przybędzie jednak pociągów na najważniejszych trasach.
– Oferta dotycząca przyszłego rozkładu jazdy 2014/15 jest planowana do utrzymania w wersji obecnie obowiązującej. Nie planujemy zmniejszenia liczby pociągów. Wzmocnienia dotyczą tras łączących Zieloną Górę i Gorzów Wlkp. z Poznaniem.

Więcej:

http://www.rynek-kolejowy.pl/52470/lubuskie_w_nowym_rozkladzie_wiecej_pociagow_do_poznania.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sabatnik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 31 Paź 2010
Skąd: krakowskie

PostWysłany: 28-06-2014, 12:21    Odpowiedz z cytatem

Będąc ostatnio w Gorzowie, zastanawiałem się, czy te nowe Linki są odpowiednie na trasę Krzyż-Kostrzyn? Podróżowałem w ścisku ale może to był wyjątek? Ogólnie spodziewałem się mniejszej frekwencji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 4 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl