Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Konduktor wagonu sypialnego
Autor Wiadomość

pajeczaki Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 28 Mar 2012

PostWysłany: 28-05-2012, 18:45    Odpowiedz z cytatem

Dzięki Ck. za informacje , papiery złożyłem w kwietniu, jeśli są już szkolenia dla pracowników to widocznie się nie dostałem ?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ck. Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 27 Maj 2012

PostWysłany: 31-05-2012, 00:24    Odpowiedz z cytatem

Ze mną się skontaktowali i prosili o pilne złożenie dokumentów - dowód osobisty, fotografia itp.. bo musiało wszystko pójść do Warszawy. Szkolenia mają zacząć się w ciągu 2 tygodni.

Jeśli się nie odezwali do Ciebie, to pewnie się nie dostałeś. Chyba, że w innym oddziale w różnych terminach zaczyna się następny etap rekrutacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

BartekD1986 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 04 Paź 2012

PostWysłany: 07-11-2012, 13:45    Odpowiedz z cytatem

witam,
mam uprzejme pytanie do asystentów: ile mieliście jazd i w jakich warunkach? Miałem okazję pracować w oddziale centralnym w 2011 roku i szału nie było.. 2 jazdy w sierpniu (1x Warszawa Wsch - Świnoujście i 1 x Warszawa Zach - Zakopane). Przyznam, że jazda do Świnoujścia była super (przemiła załoga Warsu i IC, b. mili pasażerowie, piękna pogoda na miejscu) ale jazda do Zakopanego masakra: brak wagonu Bc TK, kombinacje z przeniesieniem podróżnych na normalną kuszetę (kierownik chyba do samego papieża dzwonił w tej sprawie), a na powrocie na deser kierownik pociągu służbista, który miał pretensje do mnie, że jadę bez wagonu Śmiech . Jestem ciekawy czy warto startować w 2013 czy sobie odpuścić...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

primax Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 24 Cze 2014

PostWysłany: 25-06-2014, 14:06    Odpowiedz z cytatem

witambylemna rozmowie i mnie przyjeli jako asystenta konduktora w wagnach sypialncyh kusztkach. jak to wyglada od zera? ..jak ide do pracy..kiedy mam zebrac bilety? czy zbieracodpozdroznych przechowywac czyk kiedy coi jak..jak pociag sie zatrzymuje na stacji wychodzic z wagonu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Dave Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Mar 2008
Skąd: Dąbrowa Górnicza

PostWysłany: 12-07-2014, 15:50    Odpowiedz z cytatem

To przyjęli Cię na tego asystenta i nic Ci nie powiedzieli, lub sam nie zapytałeś? A raczej inaczej: nie miałeś żadnego szkolenia?!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

radus.mrozek Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 19 Cze 2014
Skąd: Bogumiłowice

PostWysłany: 16-07-2014, 23:20    Odpowiedz z cytatem

A mnie to nie dziwi, że kolega nic nie wie. Moje pierwsze szkolenie wyglądało tak, że nasłuchaliśmy się opowieści o tym jak aystenci w poprzednich latach dawali du*y i partaczyli całą pracę. Konkretów żadnych, człowiek był z tego głupi i gdyby nie w porządku ludzie na jazdach praktycznych to bym był tak samo zielony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 5 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl