Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 395, 396, 397  Następny
Rekrutacja na stanowisko maszynisty w PKP IC
Autor Wiadomość

Horror Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Gru 2011
Skąd: 3miasto

PostWysłany: 12-07-2014, 21:13    Odpowiedz z cytatem

cinekcool, Kolejarz i w drogę Smile

a ja sobie powtórzę po raz ostatni.

NIE KARMIĆ TROLLI Trolle żywią się komentarzami, bez pożywienia szybko zdychają na brak zainteresowania.

_________________
Ignorancja->ksiazka. Glupota->strzelba+szpadel
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

EP07Budyn Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 03 Gru 2009

PostWysłany: 14-08-2014, 08:04    Odpowiedz z cytatem

Sezon wakacyjny, chłopcy jeżdżą i się uczą to i cisza w temacie Smile

_________________
Kolejarze wszystkich spółek łączcie się Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email

buballo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sty 2013
Skąd: Kraina Oz

PostWysłany: 19-08-2014, 12:40    Odpowiedz z cytatem

A co tu pisać ... do egzaminu się uczymy Cool
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

jubikej Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 24 Wrz 2009

PostWysłany: 19-08-2014, 14:05    Odpowiedz z cytatem

uczcie się uczcie Smile nie trzeba będzie w przyszłym sezonie trzepać 200 godzin w miesiącu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

buballo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sty 2013
Skąd: Kraina Oz

PostWysłany: 19-08-2014, 21:19    Odpowiedz z cytatem

jubikej napisał/a:
uczcie się uczcie Smile nie trzeba będzie w przyszłym sezonie trzepać 200 godzin w miesiącu Smile


... a słyszałem, że na brak pracy nie narzekacie, w naszym zakładzie jest podobnie Cool
Ale nie przejmuj się, roboty starczy dla wszystkich Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 21-08-2014, 22:57    Odpowiedz z cytatem

http://www.rynek-kolejowy.pl/53616/wykolejenie_w_bydgoszczy_groznie_w_gutkowie.html

Długo nie musieliśmy czekać na efekty szkolenia na hurra i wsadzania do lokomotyw młodych chłopców bez żadnego doświadczenia, o czym w tym wątku pisałem. Ciekawe co jeszcze musi się zdarzyć by ktoś przejrzał na oczy? Nie da się w tej sytuacji całej winy zwalić na PLK-ę, instruktorzy z PKP IC, samo często niedouczeni, niestety przyczyniają się do tego, że pasażerowie będą się bać korzystać z kolei. Jeszcze kilka tak dramatycznych zdarzeń...Jakoś dziwnym trafem jak coś się dzieje musi to dotyczyć PKP IC i ich mechaników. Inni jak widać i mają większe doświadczenie i są lepiej wyszkoleni, bo czy da się to uzasadnić pechem? Nie sądzę. A poza tym szczęście w życiu też trzeba mieć.
Dlatego uważam, o czym pisałem już kiedyś, że jako pasażer powinienem wiedzieć czy skład prowadzi świeżak po 2-letnim kursie czy doświadczony mechanik. Chciałbym mieć prawo wyboru i rezygnacji z jazdy, gdy ryzyko wydaje się być zbyt duże.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

buballo Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 14 Sty 2013
Skąd: Kraina Oz

PostWysłany: 21-08-2014, 23:11    Odpowiedz z cytatem

sheva17 napisał/a:

Dlatego uważam, o czym pisałem już kiedyś, że jako pasażer powinienem wiedzieć czy skład prowadzi świeżak po 2-letnim kursie czy doświadczony mechanik. Chciałbym mieć prawo wyboru i rezygnacji z jazdy, gdy ryzyko wydaje się być zbyt duże.


Siedź lepiej "chłopku" w domu, bo gdy wyjdziesz to ci cegła z gzymsu na łeb spadnie i zaczniesz pisać jeszcze większe głupoty Śmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

sheva17 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 06 Kwi 2009

PostWysłany: 21-08-2014, 23:22    Odpowiedz z cytatem

https://www.youtube.com/watch?v=OyvGLgGEDlE

Tutaj dowiemy się, że mechanika oślepiło słońce. Sytuacja była bardzo poważna i dramatyczna, a wypowiedź mojego przedmówcy dowodzi, że ten młody chłoptaś nie zdaje sobie sprawy, że tutaj chodzi o życie ludzkie. Coś jednak w szkoleniu zawodzi, znów zawiódł mechanik PKP IC. Takie są fakty i z nimi nie da się dyskutować. Tylko przytomności umysłu i doświadczeniu mechanika PR zawdzięczamy to, że nikt nie zginął.

_________________
TLK dla Pruszkowa i Grodziska!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

roman_bukowno
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 21-08-2014, 23:27   

sheva17 gdzie Ci tu ośle mówią, że to był Młody maszynista?
Powrót do góry

klimeu44 Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 08 Gru 2009

PostWysłany: 21-08-2014, 23:39    Odpowiedz z cytatem

To był młody maszynista. miał dopiero 18 lat jazdy. Za to maszynista z PR był bardzo doświadczony i zapewne dużo lepiej wyszkolony od maszynisty z IC.

_________________
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

roman_bukowno
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 21-08-2014, 23:43   

klimeu44 ale dla niego 40 letni gość to gówniarz. Noo faktycznie, to wina naborów które prowadzą od trzech lat. Geniusz...

[ Dodano: 22-08-2014, 00:46 ]
I debil jednocześnie...
Powrót do góry

maruda Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 05 Sie 2014

PostWysłany: 22-08-2014, 05:52    Odpowiedz z cytatem

roman_bukowno napisał/a:
klimeu44 ale dla niego 40 letni gość to gówniarz. Noo faktycznie, to wina naborów które prowadzą od trzech lat. Geniusz...

[ Dodano: 22-08-2014, 00:46 ]
I debil jednocześnie...


Z pewnością nie gówniarz ale tłumaczył się jak gówniarz,qźwa słońce go oślepiło...Taki kit to może wciskać ciemnocie,nie mam litości dla matołów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Horror Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 13 Gru 2011
Skąd: 3miasto

PostWysłany: 22-08-2014, 10:07    Odpowiedz z cytatem

Cytat:
tłumaczył się jak gówniarz,qźwa słońce go oślepiło...


Nikt nie wymaga od Ciebie żebyś rozumiał, że to możliwe, ale skoro nie miałeś okazji jechać o tej porze przez Gutkowo, lub w ogóle prowadzić pociąg kiedy słońce wypala Ci siatkówki oczu, proszę, nie wypowiadaj się i nie oceniaj maszynisty którego nie znasz.
Wolno mieć Ci własne zdanie, ale tak trochę głupio, skoro Cię tam nie było, prawda?

Postów szanownego(?) sheva17 komentować nie będę.
Dyskusja jest kompletnie nie na temat wątku więc może skończmy.

[ Dodano: 22-08-2014, 12:32 ]
Chociaż nie.. jedną rzecz skomentuję... bo schematyczność myślenia po prostu bije mnie po oczach i woła o pomstę do nieba...
Cytat:
Jakoś dziwnym trafem jak coś się dzieje musi to dotyczyć PKP IC i ich mechaników. Inni jak widać i mają większe doświadczenie i są lepiej wyszkoleni...

Czy Ty naprawdę nie rozumiesz, że wykolejone 2500 ton węgla nie stanowi żadnej sensacji w porównaniu z jakimkolwiek zdarzeniem z ludźmi??
Psioczysz na IC i śmiecisz w wątku. Rozumiem że kiedy zrobiłeś prawo jazdy to od razu miałeś 10 lat doświadczenia? Urodziłeś się pewnie z dyplomem wyższej uczelni..
A CZY ROZUMIESZ że Młodzi też muszą się nauczyć? Nikt nie rodzi się "starym majstrem".

Nie, nie odpowiadaj i nie komentuj, Twoje zdanie interesuje mnie mniej więcej tak samo jak średnioroczny stan opadów w Kurdystanie. Życzę Ci wielu lat szczęśliwych podróży Polskim Busem.

_________________
Ignorancja->ksiazka. Glupota->strzelba+szpadel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

roman_bukowno
-Usunięty-
Gość

PostWysłany: 22-08-2014, 13:26   

sheva17 jest psychicznie upośledzony, wiec nie denerwuj się. Już niejednokrotnie mieliśmy przykład jego mądrości. Wiec nie warto...
Powrót do góry

Droznik Płeć:Mężczyzna
Przyjaciel


Dołączył: 16 Gru 2008
Skąd: Koszałkowo

PostWysłany: 22-08-2014, 13:33    Odpowiedz z cytatem

Polski Bus też nie jest bezpieczny Smile
Co do sytuacji nie róbcie z tego że metry uratowały ludzkość. No proszę, mechanik przerżnął wyjazdowy, trudno rozpruł by rozjazd i też by się zatrzymał tylko że koszta by były większe. A wypadków przypadków dużo się dzieje, wręcz co dzień coś jest jak nie Gutkowo to Prądy (może też młody maszynista jechał), Gumowice (tutaj akurat w porę zauważył co się święci) itd.
Tak więc kolej dalej będzie bezpieczniejsza niż auto, szczególnie że ja tam kierowcom nie ufam, za to maszynistom bardziej Smile

_________________
Ja też nie jechałem pociągiem z Warszawy do Łodzi przez Skierniewice, zawsze jechałem przez Radom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 227 z 397 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 226, 227, 228 ... 395, 396, 397  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl