Ładowanie strony... proszę czekać!



Jeśli strona nie chce się załadować kliknij Tutaj
 
 
 
 
  FORUM@INFOKOLEJ.PL   INFOKOLEJ.PL   WERSJA MOBILNA   WYSZUKIWARKA   FB.COM/INFOKOLEJ


Poprzedni temat :: Następny temat
Kupno biletu przez Raildude
Autor Wiadomość

Bajemba Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2010
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22-08-2014, 09:35   Kupno biletu przez Raildude Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z szanownych uzytkowników kupował bilet tą drogą, lub mógłby potwierdzić wiarygodność tej strony. http://shop.raildude.com/#/ptp/point__to_point_tickets/results/

Dziękuje i pozdrawiam .
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 22-08-2014, 14:14    Odpowiedz z cytatem

O jaką trasę chodzi koledze?
Nie pomogę, aczkolwiek zasugeruję, aby kupić bilety bezpośrednio na stronie przewoźnika z którego się
korzysta. na takich stronach jak podana mogą być doliczane różne prowizje, przez które bilet może być o wiele droższy, niż kupiony na oficjalnej stronie przewoźnika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bajemba Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2010
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22-08-2014, 14:29    Odpowiedz z cytatem

Witam,

Chodzi mi konkretnie o zakup biletu z Ljubliany do Wiednia na 2.09 na poc. EC 150 Emona. Niestety na stronie OBB bilet ten mozna kupić jedynie w opcji Ljubliana-Wien - Ljubliana jako powrotny, czyli razem z biletem Z Wiednia do Ljubliany. A ja wracam z Zagrzebia, no i jest lipa. Problem w tym, że jak widzę koleje słoweńskie nie prowadzą sprzedaży biletów przez internet. ( A przecież istnieje cos takiego jak Spaarshiene Slovenia) Będę wdzięczny za pomoc !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

tomeeek07 Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 22 Gru 2010
Skąd: Kraków

PostWysłany: 22-08-2014, 15:48    Odpowiedz z cytatem

Napisałem do kolei słoweńskich i oto co mi odpisali:
"Hello,

In Slovenia tickets and reservation can't be purchased yet online or by e-mail or by telephone number- it's necessary to come personally at the ticket office.

Usually You can purchase international train ticket on every bigger train station in Europe which is equipped with international reservation system and – of course – you can purchase them in Ljubljana train station by arrival to Ljubljana.

Ticket office in Ljubljana is open daily from 6 AM to 10 PM.

In case of seat or sleeping reservation it's recommendable to purchase that ticket in advance.

'SparNight', 'SparShiene', 'Smart' or any other 'Special' discount tickets are daily very limited, so it's recommendable to purchase them as soon as possible (cca 15 days in advance-max 3 month..) to get them.

If you have some friends in Slovenia, then they can buy the ticket for you, no problem"

Widziałem, że na stronie OEBB można kupić bilet na pociąg z przesiadką na przykład w Villach. Myślę, że to jest również ciekawa opcja.
Ostatecznie pozostaje Ci strona którą podałeś w tytule, aczkolwiek ja niestety z niej nigdy nie korzystałem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Bajemba Płeć:Mężczyzna
Użytkownik


Dołączył: 26 Lis 2010
Skąd: Warszawa

PostWysłany: 22-08-2014, 16:09    Odpowiedz z cytatem

Dzięki kolego. Niestety z raildude tez nie skorzystam, bo przy końcu transakcji okazało się że oni wysyłają bilet pocztą!!! Nie zdążyliby z przesyłką, bo wyjeżdzam w sobote, z kolei wysyłka express to kolejne 17E.
! Pozostaje mi stacja w Ljublianie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © phpBB Group. Copyright © 2005-2024 infokolej.pl